НОЕМВРИйче сладко в мен бушува,че ще гушне мама скоро се вълнува!

  • 37 605
  • 761
# 615
Честито на всички майки, които вече гушкат своите бебчета! baby
Виж целия пост
# 616
Момичета, давайте заглавие за новата тема, че много пишете Mr. Green
Виж целия пост
# 617
Добро утро на всички мами  preggo
за стриите искам да кажа,че точно днес мисля да ходя до аптеката да си купя крема на Икаров споделиха ми,че имал ефект и след като са се появили се махали.Дано да е така  Peace
Виж целия пост
# 618
Добро утро!
Ей, че много бебчета са се появили тези дни:)
Честито на aleks2011, Peppery , mimi8406, Kkali , Маринова, katiousha - да са им живи здрави рожбите  bouquet
Виж целия пост
# 619
Благодаря ви много момичета  Hug

Честито и на останалите обебили се мами. Живи и здрави да са им дечицата  Heart Eyes.
Виж целия пост
# 620
Добро утро на всички мами  preggo
за стриите искам да кажа,че точно днес мисля да ходя до аптеката да си купя крема на Икаров споделиха ми,че имал ефект и след като са се появили се махали.Дано да е така  Peace
алекс,може ли линк за кремчето Simple Smile
Виж целия пост
# 621
Сложих загалвията от предната тема ако някой се сеща за по-подходящи и актуални ще добавям, ама много пишете и може да няма време Mr. Green
Ина е доволна от екскурзията, но е със стомашен вирус, повръща и има разстройство, малко е кисела, но си е при мен Heart Eyes Забвно ни е, защото мъжа ми е на работа, а на мен не ми е много лесно навеждането, за да мога да я оправям, но важното е да й мине бързичко. Praynig
Сега отивам да й направя чай за стомаха и да й разопаковам багажа Peace
Виж целия пост
# 622
И аз да се изредя да честитя на новите мами и техните рожби! Здраве, любов и щастие в порасналите семейства!

Vili, ама какво търпение се изисква от теб! Кога се очаква да го изпишат твоето момченце?

Честито на Катюша!!!
Цветка, аз съм против забелването, заведох Тошко на 1 година и няколко месеца при нашия уролог по негова препоръка без да пипам нищо преди това и той го забели и нямахме никакви проблеми, но фимозата ни се получи вследствие на т.нар парафимоза тази зима, което е доста дълго за обяснение и оттам тръгнаха проблемите. Ако живот и здраве някой ден имам още едно момченце, никакво забелване, доста неща изчетох по този повод, или направо обрязване.

Този въпрос и мен ме вълнува. Estelliana, ако имаш възможност прати инфо на лични - ще съм ти благодарна Blush. Хм,  newsm78 защо няма и консултанти по не/забелване?!

Bubche, едно предложение за заглавие на новата тема:
Ноември е на прага, тъй че се настрой да завали от бебчовци порой.

Спорен ден на всички!
Виж целия пост
# 623
Ноемврийски   бебчета валят, а мамчетата нетърпеливо дните си броят


Ноемврийски майки си мечтаят скоро с малките слънца да си играят

Поздрави на всички, честито на обебчилите се мами,а н авси4ки, които им предстои - успех!
Виж целия пост
# 624
Здравейте,коремчета!Честито на всички,които вече са се срещнали с бебчетата си!  bouquet На всички пожелавам да са здрави,щастливи и безгрижни,а на родителите им-много щастливи мигове с малчуганите и нека те ги даряват с много усмивки  Hug
Аз си оставих лаптопа на поправка и може би около седмица-две ще съм без него.Предполагаме,че при мен събитието ще е настъпило през това време(живот и здраве),но при първа възможност ще ви информирам.Бебевалежът е в разгара си,което много ме радва.Желая на всички спокойни дни и кураж до края,за да гушкаме малчовците!  bouquet
P.S Ето и моите предложения за заглавие : Ту от ляво,ту от дясно рита НОЕМВРИйче бясно! и При мама тесничко е вече на НОЕМВРИйското човече!
Виж целия пост
# 625
Моля, моля, инфото за забелването не на лични, а в темата, аз може да съм с две девойки, ама чакам един много любим племенник и тази информация живо ме интересува и ми е много важна Mr. Green
Виж целия пост
# 626
ОЛЕЛЕ! Как се радвам за вашите седмачета, че са живи и здрави! И на мен ми предстои дай боже в 7ми месец да извадят бебето ми, заедно с голямата киста, само трябва да издържим до тогава! И се боях дали в 7ми месец всичко ще е наред с бебенцето ми, но като видях във форума ви толкова седмачета... Много се успокоих! Леко раждане на всички майки от форума и живи, здрави и послушни бебенца!   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 627
Айде и аз да си кажа за забелването - педи ни беше казала след втория месец по малко в корито като го къпем леко да дърпаме кожичката и така докато забелим, но нещо явно не се справихме; на почти 1година го водихме на детски хирург и тя ни каза да изчакаме да стане на година и 8-9 месеца и да отидем в отделението, но няколко месеца по - рано една сутрин росен като се събуди пишлето отпред беше станало като топка, ужас, той плаче, отивам на педи, тя ни праща на хирург и там на следващия ден той и един уролог го цепнаха, твътре излезе доста секрет с вид на извара и всъщност, този секрет който се е събирал е довел до подуването. Росен беше на 1г. и 5 м. и оттогава си се забелва вече напълно, така че аз съм за забелването предвид това. което ни се случи; проце дурата беше с местна упойка - крем лидокаин, за реването - мойто и на Росен няма да разправям, то май аз бях по - стресирана, важно е, че всико е наред
Виж целия пост
# 628
Честито бебе Ники на мама katiousha! Да расте здрав, силен и щастлив!  bouquet
Виж целия пост
# 629
Еййй, моля ви се и ние чакаме мъж и тая тема със забелването ми е много важна. Моля мамите с опит да споделят. Naughty Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия