Сополиви ЯНУАРЧЕТА тровят нервите на свойте майчета

  • 32 115
  • 741
# 495
Добър вечер Дами ! Не мога да ви хвана спатиите  Mr. Green ще трябва да си водя записки ,както сте се разписали newsm78.
Виж целия пост
# 496
Кампай - за не просветените - НАЗДРАВЕ на японски. Бях го забравила този израз, но днес с един колега се присетихме как напихме преди няколко години група японци на една хижа в Рила  Rolling Eyes
Днес за малко да се прибера с 3 броя от яслата. Има едни близнаци бонбони в групата на Гого, като момченцето е дежурно на вратата. Днес ме гушна, каза чао на лелите, сестра му ни видя, хукна и тя...Бе викам 4 ще ми дойдат много и ги върнах  Laughing
Виж целия пост
# 497
Дони, не обичаш Мечо Пух!!
Виж целия пост
# 498
Дони, не обичаш Мечо Пух!!
newsm10 Добрееееееее беееее, Тайсче  Joy Joy Joy
Аз нали ви обещах, че ще се върна с наздраве  Flutter Ей ме на   Hug
Имах проблеми с тъпата флашка, м-телска м.....та им  ooooh! Аман от тях. Ама й хванах цаката - половин час престой в хладилника и е на 6  Mr. Green
Дай да публикувам, че не се знае кога пак ще й се постои в хладилника  hahaha hahaha
Виж целия пост
# 499
Добро утро!
Вчера си разбрах резултата - не са избрали мен! Много се спекох...., чак на мъжа ми си го изкарах и не си приказвахме цяла вечер!

Така сме се наредили с Елия.... и двете кашляме и кихаме...пфууу, аман от лоши новини, искам да ми се случи нещо хубаво пък!!! Crossing Arms
Виж целия пост
# 500
Добро утро, момичета  Hug
След има няма 20-30 страници се вписвам отново в темата  Blush. Попрочетох отгоре отгоре през 4-5 страници ама и аз като Тобито -
Не мога да ви хвана спатиите  Mr. Green ще трябва да си водя записки ,както сте се разписали newsm78.
   Crazy

Всички болни дечица и мами да оздравяват  Hug
Бубс, искрените ми съболезнования  Sad. Дано се свърши с тази лоша серия.
Дони  Hug Hug Hug, ти си толкова силен и борбен човек, възхищавам ти се  Hug
Мим, неприятно за работата, но всяко зло за добро - сигурна съм, че ще излезе нещо още по-подходящо. Успех!

Такаааа, сега да се изкажа по същество  Wink

Преминах успешно през първия държавен изпит по право - наказателноправни науки " много добре" Wink Доволна съм от себе си, от професора, от комисията и няма как иначе след целия зор последния месец. Добре че майка ми дойде да поеме децата, че наистина е много трудно. Сега 3-4 дни почивка, че съм направо изцедена и с пълна сила напред към следващия, който е след месец.

Децата са добре, макар че и ние бяхме малко болнички. Александрина изкара варицелата, мина много леко, пъпки имаше само на гърба и коремчето, изобщо не ги е чесала, мажех с фенистил, но започна да кашя и разстройство много упорито изкара някъде на 3-я ден, оправи се само със сироп за кашлицата и прахчета за коремчето. Николайчо го чакаме да се ошари и той, вчера го водих на  лекар, и той е с разстройство, има и температура, но нищо друго - гърло, уши, нос, гърди - чисти. Та най-вероятно е от вируса или/и от зъбоникненето. Дано да мине и той леко и бързо да се оправя. Иначе е весел, палав и бързопълзящ. В момента, в който го оставя на земята, за отрицателно време е изчезнал от погледа ми. Изправя се на всичко, което му попадне пред очите - столове, играчки, минута сам не мога да го оставя малкия бандит, Александрина на неговата възраст беше абсолютна бубичка - играеше си кротко, мързеше я да пълзи, изобщо рахат  Mr. Green. Ама явно с момченцата е по-екстремно всичко  Wink.
Вече започнаха първите двубои за територия с кака му, т.е за играчките. Ники държи и не пуска своята, ако кака му я иска, тя се опитва да го прилъже с някаква друга, ама то не  Naughty - мойто си е мойто  Wink. Реши ли обаче, че иска нейната - напада от засада, придружено със скубане на къдрици и женски писъци  Grinning. Абе веселба, дет се вика Mr. Green .

Александрина от тази сутрин е на градина. Притеснявах се да не почне пак да мръкна след дългата пауза, но е влязла с такова желание и така са се прегръщали с приятелчетата. Тя градината доста й липсва тези 2 седмици, постоянно имитираше, че се обажда по телефона на другарчетата си Тошко и Лара - " ало, как сте, какво става, аз съм малко В шарка и С карантина ( леко бъркаше понятията), като ми минат пУпките, се връщам, да ме чакате" - и други подобни дълбокомислени разговори.

Аз отивам да си изпия кафето, тук от сега е страхотно слънчево, ще направим една хубава разходка с бебчо  Wink Хубав ден на всички   bouquet
Виж целия пост
# 501
И ние сме в кюпа на болнавите..аман вече! 3-4 дена на ясла и после сополи. Ето сега е със задна хрема и от нея прокашля и ще е вкъщи цяла седмица. Педиатърката каза, че има съмнение за трета сливица и сигурно има нещо такова, защото спи с отворена уста. Много се надявам да не е така, защото ме е страх от операцията за махането на сливица. Дано да не стигнем до там..
Свеки му купи акумулаторен мотор с голям мерак и понеже е доста голям го държим в тях и сега ходи с нетърпение там да си кара мотора.
За поведението му вкъщи направо не искам да коментирам- за 30 мин . може да ме докара до нервна криза  Close , а с брат си е много груб. Дори когато му се радва не пропуска да го пошляпне тайничко, защото знае, че ще му се караме...ужас!А играчки пък не му дава никакви, голяма скрънза.
Виж целия пост
# 502
Добро утро!
От вчера са приели майка в болницата във Видин, заради бъбрека, оказало се е, че има голям камък, който блокира нормалната му функция и задържа урина, та сега трябва да бъде на системи, за да се разбие и да успее да се изхвърли. От една страна много се притеснявам за нея /и аз искам вече това да е последната кофти новина и да се свърши с тази лоша серия, мисля че достатъчно ни се насъбра Tired Praynig/, но от друга съм по-спокойна- поне така ще е под наблюдение и се вземат мерки, дано да се оправи до петък, че мислехме уикенда да си ходим до Видин Praynig
Искам и да се оплача малко и от ЙоЙо- вечер става непоносима- рита, бута, буйства, хвърля, чупи и когато й кажа да спре, тя още повече и по яростно започва, направо ме изкарва извън нерви Tired Какво е това чудо, не знам, преди не е правила така, може би усеща, че ние с баща й сме напрегнати и се отразява по този начин и на нея...
Мим- съжалявам за работата Hug, искрено се надявам и при вас вече само хубави неща да се случват!
Ели- браво за изпита, отличничка си ти  bouquet Hug и се радвам, че кака е изкарала леко баба шарка, дано и бебчо скоро се опраив напълно Heart Eyes
Бубссс- това с флашката в хладилника ме разби hahaha
Дони- и мъжа ми е разказвал подобна случка от предишната си работа, как са напили едни японци, дошли в някаква комисия Mr. Green /тогава той е работил в една от фирмите, произвеждащи мляко/.

Виж целия пост
# 503
Добро утро и от мен, виждам че нещата се развиват с бясна скорост, докато се усетя и темата е набъбнала на 35 стр. Нашата борба с вирусите е с променлив успех, къде ходим на градина къде не.... Миналата седмица температура, зачервено гърло, венага почнах умкалора и сега горе долу се пооправи, днес е на градина пък ще видим, дали ще има включване от Госпожата. Дано нямааа Praynig Хубав ден на всички и да мислим позитивно Simple Smile)))
Виж целия пост
# 504
Жалко, че не може вече да се преименува темата на "Сополиви Януарчета"  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Мим, сигурна съм, че ще намериш даже и по- добра работа от тази.
Елиии, честито Колега!!
Бубс, освен и ти да се навреш в хладилника.... Иначе, да МеНтел за гадни. И аз ще се развеждам с тях  Crossing Arms
Ралче, ти Преслав описваш  ooooh!
Още щях да пиша, ама какво беше  newsm78
Виж целия пост
# 505
Ние и повръщаме -вчера три пъти добре че няма Т., днес до обяд добре и тъкмо си мислех че вече е минало и след първото хапване на картофено пюре и като гейзер и интересно само вода повръща не храна.Чух се с една приятелка та тя ми каза че неините деца като са болни много повръщали и ги оправяла с глюкоза по една чаена лъжичка на пет минути та и аз взех и започнах да му давам.Ще казвам отзиви после.
Лорини честито диванче страхотно е.Аз не съм по светлите цветове много ми харесват но как се подържа това...
Бубс тая флашка защо в хладилника бе? newsm78
Накри тази твоята история в подобен вариант я имаме в блока.Вие нали си се знаете другите и да не разберат не е толкова страшно Grinning Grinning
Мим може и да е за добро Hug
хайде лек остатък от деня...

Виж целия пост
# 506
Мим може и да е за добро Hug
Аз съм сигурна на 100 %, че е за добро  Peace Винаги като нещо не ми се е получавало в живота и страшно много съм се ядосвала за това, след време осъзнавам, че не е трябвало да стане. Да знаеш чака те по-добра работа  Hug
Ралче по-добре е, че майка ти е в болницата. Аз навремето имах камъни в бъбреците и сглупих адски много като не останах в болницата, защото са болки невероятни. Добре, че татко има един близък приятел - лекар, който идваше да ми прави инжекции на няколко часа, в това число и през нощта  ooooh! Скорошно възстановяване желая на майка ти  Hug
Ели браво за изпита! Евалата, че се оправяш с две деца и учиш на всичкото отгоре  Hug
Хора и Делян е станал непоносим  ooooh! ooooh! ooooh! Точно както Ралчето описва Йо-Йо  ooooh! Не мога да си позная детето  ooooh!
А иначе драмата с флашката е, че като поработи по-дълго и прегрява  Rolling Eyes И не иска да се върже с нета. За това трябва да поизстине, и я бутам в хладилника  hahaha Да не си помислите, че съм с хипер модерен хладилник с usb порт  Joy
Bonitta аз съм давала на Делян на 15 мин. по лъжичка глюкоза като беше много зле - повръщане и разстройство и нищо не искаше да приема, а каквото сложеше в уста го повръщаше. Не знам дали от това, но педито остана изумена, че не съм ползвала направлението за хоспитализация по предназначение и съм го закрепила вкъщи. Честно казано съм склонна да повярвам, че е от това, тъй като и лекарствата ги повръщаше, по обясними причини и свещичките бяха неприложими... Абе гадна работа са тия болести. Аман  #Cussing out
Жалко, че не може вече да се преименува темата на "Сополиви Януарчета"  :
Дааааааам, много жалко  hahaha
Айде до довечера  Hug
Виж целия пост
# 507
Добър вечер! Познайте дали съм лакирана, а вече е вторник Laughing Щях в неделя ,но от сополи не смогнах.Ситуацията хич не ми харесва -Ивко отказва да яде ,не пие и мляко-само на вода newsm78
не иска и влак.Утре  ,преди работа пак ще звънна на леля Докторка ooooh!
Сега гледам ,че ще застудява това време ме депресира... и аз като Мим искам да ми се случи нещо хубаво Crossing Arms

newsm24  smokeuu
Виж целия пост
# 508
Многоо яко заглавие Joy

За работата се ядосвам заради парите, иначе днес ми потвърдиха за Общината, най-късно от 1 януари ще е назначението, ама на двойно по-ниска заплата...но засега там ще е, че освен на държавна, не знам къде ще ме търпят с малкото дете и с постоянни болнични...

Айде наздраве за тези, които пият, аз имам още няколко дена АБ!
Виж целия пост
# 509
Ми наздраве Simple Smile
Турнала съм едни спагетки, пийвам си маврудец...И ще си слагам розовите очила за хубави мисли Laughing
Многоо яко заглавие Joy
  Мерси, нали темата е посветена на сополите  Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия