Плодчето хапни, чайче с мед пийни и мечтана фигура постигни! Тема 43

  • 38 372
  • 751
# 510
Ден трети от диетата Simple Smile Започна във фитнеса..като за начало съм на литър вода, сега си дояждам за закуска половин кокос, а за по-късно съм запланувала 3 кивита и фреш от портокал и грейпфрут  Wink
Успешен ден на всички!!!!
Виж целия пост
# 511
Ден 4 ти за мен и -1.5 кг.
Имам още 2 .5 кг да сваля до пред празничното ми тегло, но май няма да се справя и ще мина на друг режим. Ръцете ми треперят, боли ме главата и ми е супер студено.
Браво на вас за резултатите   bouquet
Виж целия пост
# 512
Здравейте! Днес ще съм на мандарини-много ги обичам и чай за отслабване. Лоша мама Лидия Ковачева казва че онези които най-трудно понасят режима имат най голяма нужда от него. Помисли преди да се откажеш-опитай още ден два и задължително направи леко захранване за да не страдаш като мен. Иначе пожелавам на всички прекрасен плодов ден и мнооого минусчета!
Виж целия пост
# 513
veseladimitrova, наистина ли, колко интересно. Аз мислех, че ми е трудно защото съм принципно слаба и организмът ми се съпротивлява. Иначе карам дълги периоди на суровоядство(плодове+ ядки и зеленчуци), но сега без ядки само на плодове ми  е много трудно наистина.
Виж целия пост
# 514
Аз съм -2,800кг. за три дни...Май е малко  Rolling Eyes Вижда ми се малко.. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 515
miss sixty за три дни почти - 3 кг. никак не е малко, ще ти дам за пример себе си: на деветия ден бях -4,5 кг. така че  при теб си е геройство Peace
Виж целия пост
# 516
veseladimitrova, добре дошла отново! Предишния път като правих режима ти тъкмо свършваше и
много ти се радвах, защото доста дълго плодуване беше направила. Успех този път с режима и
захранването.
Lo6a mama, според мен при теб се  получава така, защото не консумираш мед до колкото си спомням....мисля, че това е причината за треперенето.
miss sixty, страхотен резултат. Ти по колко искаш да сваляш на ден??? Това са си 3 килограма за 3 дена! Страхотен резултат, но не очаквай от тук нататък по кило на ден.
Днес бях на мандарини и чай от боровинки ммм, много вкусно беше.
с.м.н., Майка на Бандит, как върви захранването?
Лека и отслабваща нощ!
Виж целия пост
# 517
Engel^^ радвам се че ме помниш   bouquet-кой ден ти е днес. Да наистина си беше дълго -18 + 10 захранване,но за мое огромно съжаление качих всички килограми които свалих че и отгоре-особено като спрях цигарите. Сега съм решила да не си давам обещания - колкото толкова. Днес ден 5ти мина добре с изключение на това че днес като бях на работа ми прилоша като вдигнах един тежък сак ,но след 2-3 мин ми мина.miss sixty супер резултат -браво, аз която имам много за сваляне съм за 5 дни -3.400кг. така че смятам твоя резултат за повече от доволен.Спокойна вечер на всички!
Виж целия пост
# 518
След като си изпих последния чай в 20ч. и извърших физиологичните си нужди, току-що отново се изтеглих и съм още -500 гр.  Crazy с което килограмите стават 3,200кг.  Blush Това може само да ме стимулира  Party
Не съм решила колко време да плодувам, най-вероятно колкото успея  Simple Smile + захранването..
Виж целия пост
# 519
Добро утро!   bouquet Тази сутрин съм още -400 гр  newsm44
Мотивирах се и отивам да тренирам!  newsm39
Успешен ден на всички   bouquet Много минуси ви пожелавам  Heart Eyes
Виж целия пост
# 520
Здравейте, момичета! Simple Smile

Не писах, но ви четох досега и в последния ден от захранването, се вдъхнових да споделя нещо.
Правя това плодуване за трети път. Забелязах, че организмът си знае работата. Първият път, когато се реших, бях качила 5кг над нормалните за мен 53. Свалих ги за 5 дни +5дни захранване. Вторият път имах 3-4 отгоре, свалих точно толкова. Сега имах 3кг над 53, свалих 3 кг, не 5, не 1. Стори ми се доста "мъдър"метод. Това исках да споделя с вас. От друга страна, се чувствам пречистена от похапването и попийването по празниците, а също и по-свежа. Честно казано, този път ми беше по-трудно от миналите два пъти, но предполагам, че е заради зимата. Бях все гладна. Но удържах. Само че не съм спирала с чая и плодовете в 18, защото лягам към 1, абсурд е да стоя гладна дотогава. Но иначе - всичко по план, без прегрешения.  Simple Smile

Желая ви много успех! И самочувствие! Но не чакайте последния момент, в който волята ви е силна, за да преминете към захранването, защото и в него трябва много упоритост, диетата не приключва с плодуването.   bouquet
Виж целия пост
# 521
Добро утро Simple Smile Пия си чай и минавам да се отчета Blush
Захранването минава добре. Проблема ми е, че се чувствам много подута и виновна от това, което хапвам Simple Smile))) Вчета обядвах супа от моркови и картофи с малка лъжица заквасена сметана. Вечерях пълнозърнеста франзела( не цяла де  Laughing). През деня хапнах мандарини около половин кило. Rolling Eyes
Днес съм на плодове и чай. Ще си купя помело и мандарини и ще ям това. Дори смятам и утре да съм на плодове, за да си изпразня червата.
Иначе продължавам да боледувам, а това ми се отразява зле на режима  Crossing Arms.
Връщам се , за да питам- има ли ограничение в количествата плодове, когато плодуваме веднъж седмично  newsm78
Виж целия пост
# 522
Няма ограничения,около 1 кг.или повече при нужда...
Виж целия пост
# 523
Engel^^, сигурно си права, как не ми хрумна, но наистина медът си е храна. Май не върви да го заменя обаче със захар в чая  newsm78   bouquet
angel? , много ми бе полезна   bouquet
Успех на всички плодчета   bouquet
Виж целия пост
# 524
Здравейте плодадреналинки  Grinning приемате ли нови кандидатки в редиците си. Аз съм спазвала плодолечението два пъти по десет дни, но големия ми проблем е в захранването. От днес съм с вас, защото започнаха да ме мислят за бременна, а не съм  smile3511. Успех на всички
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия