Гъбички!!!Писна ми...почвам да се лекувам сама 9

  • 457 558
  • 1 400
# 195
Какво обикновено изписват лекарите на партньора Ви?
Обикновено изписват 3 хапчета Микомакс да се изпият през ден и 2 седмици да се маже с крем Клотримазол. Дава добри резултати Simple Smile
Виж целия пост
# 196
Ами аз го разреждам в шишенце до тъмнолилаво Embarassedи после от него сипвам във водата до светлолилаво Embarassedне знам дали го обяснявам точно, ама съм си намерила една пропорция и си я правя Hug


Колко опасно може да бъде лекуването по интернет!!!!
Между другото нямаше ли предупреждение да не се изписват лечения и дозировки във форума?
Калиевия перманганат никога не се разрежда до тъмнолилаво...разрежда се до бледорозово,иначе изгаря лигавицата...чудесно се ,,лекувате'' една друга....
И глобулите Канестен не могат да се заменят с Клотримазол-едните са 200мг,другите-100.т.е.лечението ви е 5 за 4-нищо не струва,но и не се лекувате....
Виж целия пост
# 197
Ами аз го разреждам в шишенце до тъмнолилаво Embarassedи после от него сипвам във водата до светлолилаво Embarassedне знам дали го обяснявам точно, ама съм си намерила една пропорция и си я правя Hug


Колко опасно може да бъде лекуването по интернет!!!!
Между другото нямаше ли предупреждение да не се изписват лечения и дозировки във форума?
Калиевия перманганат никога не се разрежда до тъмнолилаво...разрежда се до бледорозово,иначе изгаря лигавицата...чудесно се ,,лекувате'' една друга....
И глобулите Канестен не могат да се заменят с Клотримазол-едните са 200мг,другите-100.т.е.лечението ви е 5 за 4-нищо не струва,но и не се лекувате....
Значи аз не съм лекар и не мога, а и не искам да лекувам никого, само споделям, но като гледам ти правиш същото, така че нека не изпадаме в подробности кой на кого какво казал, рекъл  bouquet .АЗ го разреждам така вече 5-6 години, както казах съм си уцелила пропорцията и досега нито съм се изгорила, нито съм се ощавила, и представи си точно светлолилаво /айде да го кажем бледорозово Laughing става след като го сипя във водата и го разредя/.Тъмнолилавия цвят се получава при разтварянето на кристалите.За глобулите Канестен само казах, че съдържат Клотримазол без да съветвам момичето да ги заменя, напротив, посъветвах я да не си заменя терапията, но разбира се ако прочетеш назад ще го видиш.И след като си толкова компетентна  Hug /дай боже всекиму/ и ще се критикуваме когато момичето питаше можеше да му отговориш, вместо сега да се коментира "изписано лечение"- нещо, което не се е случвало, всеки споделя мнение за това какво е ползвал и дали му е помогнало.За лечение си има лекари, аз само споделям това, което се е случило с мен.
Виж целия пост
# 198
В крайна сметка нищо не замених, взех си в втората опаковка канестен. На 10.04 приключи лечението и смея да кажа, че проблема го няма вече. Чудех се дали да продължа мазането с незорал след това, но ми дойде току що и няма как. Надявам се да не ми се налага да се сблъсквам отново с този проблем.
Много благодаря за съветите  Hug  bouquet

П.П. шоколадче можеше малко по-внимателно да прочетеш какво е написала mirianadi, а именно, че първо прави концентриран разтвор и след това ТОЗИ РАЗТВОР разтваря до светло лилаво! Аман от чели-недочели... Tired
Виж целия пост
# 199
В крайна сметка нищо не замених, взех си в втората опаковка канестен. На 10.04 приключи лечението и смея да кажа, че проблема го няма вече. Чудех се дали да продължа мазането с незорал след това, но ми дойде току що и няма как. Надявам се да не ми се налага да се сблъсквам отново с този проблем.
Много благодаря за съветите  Hug  bouquet

П.П. шоколадче можеше малко по-внимателно да прочетеш какво е написала mirianadi, а именно, че първо прави концентриран разтвор и след това ТОЗИ РАЗТВОР разтваря до светло лилаво! Аман от чели-недочели... Tired
Тъй като бяха само от мен предполагам че на мен благодариш    comp03 Laughing  newsm03 дано всичко е наред и наистина повече да не ти се налага да се занимаваш с това newsm10
Виж целия пост
# 200
И аз за съжаление при вас Sad.
Здравейте на всички гъбясали  Laughing( дано не ми се обидите, аз само се майтапя   bouquet).

За първи път ми се случва, пуснах си микробиология и излезнаха Candida nonalbicans. Предписаха ми някакво ново лекарство, което било точно за този вид гъби- Интраконазол Фунгизол. Пие се по някаква специална схема и отделно глобули Полижинакс 12 дни по 1 таблетка.
Въпроса ми е някой пил ли е от това ново лекарство и какво мислите за него?
Доста скъпичко ми се видя и се надявам с един курс 12 дни да ги изчистя.
Виж целия пост
# 201
Здравейте момичета влизам с едно питане чувала съм че може да се слагат ентеросан като вагинални капсули,да но кой ,те ентеросаните са много видове и по колко?А дали ще има ефект? newsm78
Ентеросанът нещо го спряха. Много тъжно Sad Дано го пуснат отново, беше много добър. Тук има статия за това. Направо се разстроих. Има по аптеките май още някакви единични бройки, но успех да ги намериш :[
Виж целия пост
# 202
Здравейте! Извинявам се, че пиша без много, много да съм чела. Докато преглеждах темата отгоре-отгоре видях, че някоя беше писала, че пие Варбургия и е много доволна. Тъй като всички май сте стигнали до извода, че като отидеш на лекар ти изписват някакви хапчета, които помагат само временно, та искам да питам... Тази Варбургия по лекарско предписание ли е? Половинката ми трябва ли да пие нещо ако аз пия Варбургия? Има ли някакви странични ефекти? Благодаря ви предварително Simple Smile
Виж целия пост
# 203
Здравейте, виждам че тук има доста запознати, затова ще попитам нещо което доста ме притеснява, а съм на доктор чак след седмица. Имах спонтанен аборт и леко възпаление след това, което мина, но след него остана гадно бяло течение. Отидох да си направя микробиология, тай като освен течението имах и леки болки, днес вземах резултата, който е:
Не дава развитие на бактерии и микоплазма/уреаплазма.
Левкоцити 5 -> 10/поле
Еп. клетки 3-5/поле, много ядра, слуз
Лактобацили: 15-20/поле (++)
Баз./парабаз. клетки (+) пол.


Някой има ли идея, какво значи това? Притесняват ме тези левкоцити, много ли са? Дали това означава че има възпаление или след като няма бактерии всичко е наред. И последен въпрос, дали тези левкоцити не се дължат на това че бях изтинала и имах болки ниско в корема. Уф чак другия петък съм на доктор и не знам как ще изчакам до тогава. Благодарна съм на всякакви отговори!  Simple Smile
Виж целия пост
# 204
Здравейте момичета влизам с едно питане чувала съм че може да се слагат ентеросан като вагинални капсули,да но кой ,те ентеросаните са много видове и по колко?А дали ще има ефект? newsm78
Ентеросанът нещо го спряха. Много тъжно Sad Дано го пуснат отново, беше много добър. Тук има статия за това. Направо се разстроих. Има по аптеките май още някакви единични бройки, но успех да ги намериш :[

Да знам за този случай,но той е стар,аз от доста време пия ентеросан абб2000,и тогава изчезна от аптеките за около седмица,но сега пак си го има.
Виж целия пост
# 205


И аз за съжаление при вас Sad.
Здравейте на всички гъбясали  Laughing( дано не ми се обидите, аз само се майтапя   bouquet).

За първи път ми се случва, пуснах си микробиология и излезнаха Candida nonalbicans. Предписаха ми някакво ново лекарство, което било точно за този вид гъби- Интраконазол Фунгизол. Пие се по някаква специална схема и отделно глобули Полижинакс 12 дни по 1 таблетка.
Въпроса ми е някой пил ли е от това ново лекарство и какво мислите за него?
Доста скъпичко ми се видя и се надявам с един курс 12 дни да ги изчистя.



оффф ужасно скъпо е това лекарство...и на мен ми го изписаха оня ден,но моите са "нормал" албиканс не "нон".
Виж целия пост
# 206
Сега съм намислила да си купя първо капки "Кандимин"...ако няма ефект ще се наложи и аз да си взема Итраконазола...
Виж целия пост
# 207
Здравейте! Извинявам се, че пиша без много, много да съм чела. Докато преглеждах темата отгоре-отгоре видях, че някоя беше писала, че пие Варбургия и е много доволна. Тъй като всички май сте стигнали до извода, че като отидеш на лекар ти изписват някакви хапчета, които помагат само временно, та искам да питам... Тази Варбургия по лекарско предписание ли е? Половинката ми трябва ли да пие нещо ако аз пия Варбургия? Има ли някакви странични ефекти? Благодаря ви предварително Simple Smile
Варбургия-та не е лекарство, а хранителна добавка. Тя не лекува, а по-скоро подпомага лечението и е като профилактика след като си провел лечение с традиционни лекарства.Не се предписва от лекар, на свободна продажба е.
Виж целия пост
# 208
Много благодаря за отговора red_devil Simple Smile
Виж целия пост
# 209
2 различни лаборатории ми дават два различни резултата - съответно, че има и че няма проблем... Thinking ooooh!

Нямам никакви симптоми и оплаквания...
Знам, че има и гъбички без симптоми, но да ви питам и вас така ли е и някой имал ли е подобен случай...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия