С розова поличка или сини панталонки, февруари идват нашите бонбонки! - Тема 10

  • 33 363
  • 719
# 270
Leandrin,а така.Няма да се предаваш.Ох и мен ме рита ниско и хич не ми е приятно.Срам ме е да го призная. EmbarassedС баткото ми беше приятно,а сега защо така? Confused
EMA_ES,моят док ми каза,да пия ФК до края на 16г.с.Аз само това чаках и веднага я спрях.Хич не обичам хапове.С баткото пък изобщо не съм пила.Твоето момче не е ли много голямо?И тогава ли препоръчваха ФК?Защото на мен с предишната бременност изобщо не ми споменаха за нея. Thinking
Виж целия пост
# 271
Привет на новите февруарки!

Днес бях разпозната благодарение на зелената чанта. Който не го хване срам утре в мола да се обади  Wink

Нашата 1/3 от семейството се сдоби с комплектче за новородено от 5 части в ярко жълто и 1 боди от органичен памук. Впечатлена съм от магазина - цени добри (за варненки ще кажа, че като цени са като в мадарата), плат чуден (за разлика от другия споменат), цветове - доволно разнообразие и най-важното за мен достатъчно унисекс дрешки.

Фолиевата аз я спрях още септември. Док каза, че си е свършила работата отдавна. Няма да навреди, но няма смисъл вече.

Ема, повръщането няма грам общо с пола.

Бибиляна, това за през главата вече взех да си мисля, че са някакви остарели неща. масово се продават бодита за през глава. Това го бях чула от свеки, ама за да се продават малко от едните и повече от другите, явно не е точно така.

Като видях условията във ВИП-а на нашето мило АГ, съвсем ме хвана яд, че няма как да стигна до Плевен. Не че искам някакъв лукс, ама леглата са от 50-те години сигурно, дето ги има по най-старите хижи. А дори в окръжна тази година имаха от онези легла, на които им се регулира гърба. Това е много удобно особенно за първо ставане след упойка и операция и не е като да се повдигнеш с възглавници. Да е жив и здрав д-р Георгиев, но най-вече заради него съм готова да понеса всякакви условия.
Виж целия пост
# 272
Ами да,през 1999г.бях бременна и ми изписаха фолиева и си я пих до края.Сега я почнах преди теста за бременност даже,че аз имам мн.редовен цикъл и дори 3-4 дни закъснение ми беше ясна картинката Simple SmileДори знам,че се пие месеци преди забременяване,ама разни теории.А за изследванията-и аз имам само едни в началото сега след месец чак ми назначиха-бе знаят си хората.За обличането през главичката-по-добре е с копчета до петичката,ама нали си имат големи цепки боденцата,лесно се облича Simple SmileА бе каквото вземем,сега поне избор голям-лев да има Simple Smile
Виж целия пост
# 273
на мен док ми каза да пия фолиевата дори и след раждането
Виж целия пост
# 274
аз бях писала преди за това, но сега пак ще кажа, че на мен доки ми каза да пия витамините (Пренатал) и след като се роди бебето накъде докато стане на 3 месеца, защото в тях има всичко необходимо и ФК, за да не си взима допълнително от  моя организъм и после аз да страдам от зъби и други подобни заболявания. Помня преди колко ходих по зъболекари и всичко беше станало на пулпити, но да не говорим за зъби, че страх ме хваща. Затова сега изпълнявам стриктно и всеки ден си го пия този голям комбиниран хап.
Виж целия пост
# 275
аз бях спряла витамините, щото уж нали изобилие от плодове и зеленчуци и нямало нужда, пиех само ФК и магнезий.
преди 5 дни отново почнах витамините, обаче имам зверски апетит и ги спрях Confused
Виж целия пост
# 276
Момичета, ако може да изкоментираме списъкът от групата във фейсбук. Коментирайте, добавяййте и казвайте какво е излишно. Ние първескините имаме нужда от помощ!!!  Hug Hug Hug
http://www.facebook.com/groups/155915577810630/
Виж целия пост
# 277
И аз от дъжд на вятър тук,но да си кажа,че пиех фолиевата 2-3 месеца преди да забременея и с кеф я спрях с влизането в 4ти месец. Витамини не съм почвала,че сега има плодове и зеленчуци, а аз си дебелея и без друго.
Виж целия пост
# 278
...
видях тез комплектчета 5 бодита за 7 евро, ама майка ми каза,че бодитата за новородени е препоръчително да са с копчета отпред, а да не се обличат през главата, щото малките бебета не обичали да си пъхат главите .... а тея с копчета бяха по-скъпички....
вие какво мислите по въпроса с обличането през главата?

Като майка ти.  Wink
Виж целия пост
# 279
Момичета благодаря ви много за успокоителните думи. Днес гледах да следвам съветите ви и да не се нервирам и психирам излишно. Цял ден си повтарям, че всичко ще е наред. По принцип на 14-ти съм на преглед, по здравна каса и ще видя докторката какво ще каже, ако трябва още в понеделник ще тичам до МД за това натоварване с глюкоза и изследване за имунореактивен инсулин или както там ми го казаха. И без това разбрах, че ендокринологията в МД прави тия изследвания само в понеделник. А иначе до 20-ти и аз няма да издържа, но до петък сутринта ще стискам зъби. Пък на 20-ти в Токуда мисля да се изтърся направо с изследването ако го направя в понеделник, та направо да ми предписват лечение или там каквото трябва да се прави. Важното е бебе да е ок, аз със всичко мога да се справя, само да знам, че детенцето ми е добре!

...

Leandrin, каквито и да са резултатите, не се шашкай! Аз нали съм със СПКЯ (инсулинова резистентност), та да ти кажа, че при бременните тестът за глюкозна толерантност не е особ. показателен. ИРИ, откакто съм бременна, не са ми гледали, виж кр. захар си я следя. То това е и осн. - да не се е развил гестационнен диабет, тогава бебенцата са по-големи, но пак има и къде-къде по-страшни неща, така че споко!  Hug
Виж целия пост
# 280
Добро утро,момичета. Laughing
Tanita13,честит рожден ден!Бъди здрава,ти и цялото ти семейство,нека имаш много поводи за радост и усмивки.Пожелавам ти една лека бременност и догодина да празнувате с увеличеното ти семейство.Весел празник! nbirthday  ura
Виж целия пост
# 281
Добро утроооооооо! Hug Днес е хубав ден, въпреки намръщеното време. Тортичката ми чака да бъде украсена, новата ми рокля чака в гардероба, а аз цял ден ще си обръщам внимание. Mr. Green Довечера сме на едно заведение с приятели и моите родители.

Deyzi, благодаря за пожеланията! Hug Hug Hug

Сега една почерпка от мен, за моя 35-ти рожден ден:

Виж целия пост
# 282
Танита, да си жива и здрава и февруари 2 здрави, хубави, розови и послушни бебоци!  bouquet
Виж целия пост
# 283
Честит рожден ден, Танита!  bouquet
Виж целия пост
# 284
Добро утро дами Hug

Танита Честит Рожден Ден и от мен  newsm59  party023.
Да си жива и здрава ти и цялото ти семейство, както и сладички бебоци през Февруари baby_neutral baby_neutral newsm51  smile3525

she_moto наистина условията на Вип-а са никакви ,за парите които искат, ама и аз като теб заради
доктора ще издържа на всичко. Пък и не сме отишли на почивка там Laughing Laughing Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия