Модераторите и администраторите не могат да четат ЛС.
Можем да засечем, ако има масово разпращане. Такова в случая няма.



Два месеца и половина по-късно получих окончателен БАН без каквито и да е предварителни известия. Мотивите - мултиакаунтинг. Не ми е голяма загуба. Просто има няколко теми със симпатични хора, където се чувствах добре и исках все пак да имам достъп, за да мога да общувам с тези приятни за мен хора. Никога не съм имал повече от 1 акаунт, нито съм имал намерение да създавам фалшиви профили с някакви нечисти намерения. Не смятам и че едно неволно объркване да пуснеш публикация по грешка от профила на човека, с когото делиш общ компютър, е мултиакаунтинг. Защо беше цялата тази простотия с БАН-а при положение, че моята приятелка влезе в темата и честно и открито обясни какво се е случило! Това не е въпрос. Не се нуждая от отговорите ви. След като ми беше отрязан достъпа заради въображаем мултиакаунт - поне да има защо - направих си нов профил с единствената цел да посещавам темите, където пишат любимите ми съфорумци. Вторият ми ник беше silver again. Беше баннат след няколко дни. Създадох трети профил - Ferrum. Оцеля около седмица. Днес се сдоби с бан и той. Нямам намерение да се занимавам повече. Модераторите, дишайте спокойно. Просто мисля, че трябва да спра дотук. Като описание на цялата ситуация ще копирам едно мнение на непознат потребител от съвсем друг форум, постнато по съвсем друг казус, но описващо на 100% моя случай:
Препоръчани теми