ВЪПРОСИ към модераторите и администраторите

  • 47 955
  • 803
# 360
Мамма, при мен не скача и се затваря нормално рекламата, но излиза много често.
През какъв период би трябвало да се появява?
Виж целия пост
# 361
И аз да попитам за рекламите - има ли начин да не са с толкова агресивни цветове? Много е натоварваща тази смяна при отваряне на темите? Ту ярко лилаво, ту черно или небесно синьо?
Виж целия пост
# 362
С какъв браузер се случва това?
Въобще не би трябвало да "скача".
Би трябвало да си стои в долния ляв ъгъл и да се затваря лесно, кликвайки върху х-чето.
С Mozilla Firefox. Ако уцеля х-са от раз, се затваря, но ако нямам късмета и вляза дори с милиметър в полето на рекламата, започва да се разтяга с движението на мишката и няма затваряне. Днес поне 5 пъти ми се е налагало да рефрешвам страницата, за да мога да пиша, или да избера емотикон.
Виж целия пост
# 363
С какъв браузер се случва това?
Въобще не би трябвало да "скача".
Би трябвало да си стои в долния ляв ъгъл и да се затваря лесно, кликвайки върху х-чето.
С Mozilla Firefox. Ако уцеля х-са от раз, се затваря, но ако нямам късмета и вляза дори с милиметър в полето на рекламата, започва да се разтяга с движението на мишката и няма затваряне. Днес поне 5 пъти ми се е налагало да рефрешвам страницата, за да мога да пиша, или да избера емотикон.

 Същото е положението и при мен. Толкова ми е изнервящо това уцелване на хиксчето.  #Cussing out
 И аз съм с Mozilla Firefox.
Виж целия пост
# 364
С какъв браузер се случва това?
Въобще не би трябвало да "скача".
Би трябвало да си стои в долния ляв ъгъл и да се затваря лесно, кликвайки върху х-чето.


не винаги е лесно, а понякога е като че усеща къде ми е курсора на мишката и бяга, бяга...но това не винаги се случва
Мозила
Виж целия пост
# 365
Съжалявам за проблема с този банер. Веднъж алармирах и ме увериха, че проблемът е отстранен, а и при мен (ползвам 5 вида браузери - Mozilla, Opera, Safari, Chrome и SeaMonkey) не се проявява.
Отново сигнализирах на банер-администратора. Извинявам се за неудобството и се надявам възможно най-бързо проблемът да бъде наистина коригиран.

По отношение на другите реклами - няма какво да кажа, съгласна съм, че на моменти са по-агресивни.
Нееднократно се е случвало и да спираме стартирала вече кампания, поради изключително дразнещия и агресивен формат, в който е била пусната.
Изключително трудно може да се намери баланс между изискванията на рекламодателите и нашите виждания. Нужно е обаче да бъде намерен такъв, защото явно в този вариант неудовлетвореността е двупосочна. Вярвам, че има начин и ще го намерим.
Виж целия пост
# 366
При всеки опит да вляза темата "Коледа 2011 - тема 3" в готварския подфорум, ми излиза страховитото съобщение, в сайта на бг мамма има съдържание от сайта S07-радикал.ру-временно-заради-зловреден-код, който е зловреден, може да навреди компютъра ми и т.н.
Възможно ли е това? Има ли проблем в темата или проблемът е в моя компютър? Всъщност всички други теми, в които пиша, работят и се отварят нормално.

Проблемът е бил само със сайта радикал.ру, където са качени доста снимки, които се ползват както в потребителски профили, така и в публикации. Нямате повод да се притеснявате за сигурността на компютъра си.
Проблемът е бил временен, причинен от рекламен скрипт, ползван на сайта радикал.ру (понякога скриптовете погрешно се "хващат" като вируси, без наистина да са такива).
От сайта радикал.ру са отстранили проблема, но тъй като ще е необходимо време за премахване на стряскащото съобщение, тук, в БГ-Мамма, сайтът ще остане филтриран още известно време.

Цитат
Сообщения о вредоносном ПО на сайте Радикал-Фото связаны с размещением скриптов рекламной сети teasernet.com. Проблема была оперативно устранена, приносим свои извинения.

На удаление сайта из списка сайтов, распространяющих вредоносное ПО, понадобится некоторое время.
Виж целия пост
# 367
Значи затова не ми излизаше снимката в подписа newsm78. Благодаря ти, Мамма, за това инфо и за банера, който не съм виждала вече поне час  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 368
Моля, обърнете внимание на аватара на този потребител!
http://www.bg-mamma.com/index.php?action=profile;u=86924
Виж целия пост
# 369
Здравейте, моля за малко помощ! Нямам опция "изтрий профил" в настройките, кажете ми как да го направя или вие изтрийте регистрацията ми.
Благодаря предварително, очаквам отговор!
Хубав ден от мен!
Виж целия пост
# 370
Профили не се трият.
Може профилът Ви да бъде "замразен", т.е. блокиран така, че да не може да се ползва.
Виж целия пост
# 371
Профили не се трият.
Може профилът Ви да бъде "замразен", т.е. блокиран така, че да не може да се ползва.

Благодаря за бързия отговор! Бих искала да го блокирате, не го използвам отдавна.
Виж целия пост
# 372
Пиша от името на приятелка.
Прякора ѝ е Грозното пате.
Каза ми, че от преди малко не може да пише във форума, нито да публикувам мнение, нито ЛС, нищо. Сутринта към 10 е влизала и всичко е било наред.  Rolling Eyes
Пише, че сега, когато опита да се логне ѝ излиза:
"Съжалявам, Гост, наложена ти е забрана за публикуване или изпращане на лични съобщения в този форум.
Мултиакаунтинг. Спам"
Приятелката ми се чуди какво става.
Виж целия пост
# 373
Няма забрана, в момента мисля че е онлайн.
Не виждам забрана, която би могла да засегне дадената потребителка.
Виж целия пост
# 374
Малко след като писах тук, тя ми каза, че вече може да влезе. (но забравих да го напиша тук)
Не знам какъв е бил проблема.  Rolling Eyes
Благодаря за отделеното време!  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия