Детски градини в Пловдив - 2

  • 147 801
  • 902
# 240
За новоприетите в ЦДГ Еделвайс- директорката се връщала на работа на 04.09 и явно някъде след това ще извадят списък на децата по групи.
Виж целия пост
# 241
zakobako ,благодаря ти много,успокоих се доста и това ,което пишеш много ми хареса.
Виж целия пост
# 242
Сега се сетих, носят ли се цветя първия учебен ден и колко букета?
Ще слагате ли етикетчета с имената на дрехите?
Помага ли се на децата ако са по-несръчни с обличане/събличане, а също и с ходенето до тоалетна?
Сигурно ще изникват още въпроси ...
Виж целия пост
# 243
Cecile , мисля, че е по-правилно да си пренесеш поста в тази тема http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=681972.450  Hug
Виж целия пост
# 244
Cecile , мисля, че е по-правилно да си пренесеш поста в тази тема http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=681972.450  Hug
Мерси, веднага отивам и там Simple Smile
Виж целия пост
# 245
аз днес попшитах в Еделвайс какво да носим на 15-ти
Еми казаха,че букети се носили.Всяка групичка имала по 2 госпожи и една леля,като лелите се въртели по групите,та общо 3 букета.Ако някой се сеща още нещо,което трябва да носи-да пише
Мами от Тракия,може би с някои от вас сме съседки,а може и децата ни да са си играли заедна на площадката до игрището или срешу пенито
Виж целия пост
# 246
Мануела, мерси за  инфото  за цветята  не знаех . Значи ще носим  3 букета.
Аз също съм от  Тракия  до  Акваленда  живея.
Списъците колко време ,ще стоят  за групите,понеже  заминаваме на почивка  на 3.-ти.?
Ако се обадя  по телефона сигурно ще ми кажат коя група , ще е детенцето.
На мен ми казаха на 16,09  детето най-късно  в 8,40  да е там  и такива тъжества по случай първия ден в ДГ ,нямало да има.
Децата си влизали вътре и така.
Това за етикетите незнам дали се слагат ? Интересно ми е ,сигурно се лепят докато научат на децата имената ?
някой  ,ако знае повече за тея етикети  и сигурно съзза другата тема  стея въпроси вече .
Виж целия пост
# 247
За говорилника са тия неща, да -пренесете се там и ще ви пиша още малко инфо  Wink
Виж целия пост
# 248
Еха, радвам се, че открих тази тема  Hug

Нашата принцеса е в Мирослава, има ли и други, които са там? Ще се радвам на мнения и да обменяме опит. Ние ще сме вече 2-ра група. Ееех, как растат дечицата  ooooh!
 Доволни сме от градината- базата е поддържана има и басейн, двора е голям, а и е близо до дома ни. Госпожите ни са много мили, директорката и тя е много отзивчива и се вижда, че жената си разбира от работата.   
 
Виж целия пост
# 249
За протокола и ние сме в Еделвайс! Май ще си направим предварителна родителска среща Simple Smile Аз познавам поне още 3-4 деца, които са там в нашия район. Отивам и в др тема да приказваме Simple Smile
Виж целия пост
# 250
Здравейте! Събирам мнения за 3 детски градини - Малкия принц, Каменица и Детелина. Живеем в район Централен и искам да знам в коя детска градина отношението, възпитанието и обучението е на ниво?Базата за мен няма значение,важното е персонала да е свестен. Ще се радвам да чуя и вашите мнения.
Виж целия пост
# 251
Ами за Малкия Принц и Кмаеница мога да кажа,че са хубави и влизането е изклучително трудно.Живея между Каменица и Малкия принц и нито аз,нито съседчетата са приети там.МАй трябва да хващаш около 22 точки за да си вътре,пълна скръб
За малкия Принц знам,че били събирали пари за ремонт или за друго,това е единственото негативно мнение за там,но не мога да кажа колко е достоверно,харесва ми,че си имат охрана там
Виж целия пост
# 252
.
Виж целия пост
# 253
Малката ми дъщеря тази година е в първа група в "Малкия принц". Голямата беше в "Детелина", но впредвид новите правила нямахме никакъв шанс за там, иначе бих повторила. Много се колебаех коя градина да избера между "Малкия принц" и "Каменица". Втората не ми беше на сърце от спомени от детството, а за първата - такива легенди се носят... В крайна сметка избрах първата със свито сърце. Приеха малката още на първо класиране с 20 точки, масово в приема бяха толкова. За справка - и в "Каменица" приемаха с толкова, имаше и с 19 даже. Не са ни искали до сега никакви пари, само за охрана, но пък чичкото още първата седмица опознава децата родителите, винаги е усмихнат, закача и поздравява децата и те го обичат. Страховете ми са били безпочвени, дано и занапред да е така. В групата за сега не са ни искали пари, за разлика от другата градина. Така че не вярвайте много на градските легинди, същото важи и за училищата, визирам "Душо Хаджидеков" и митовете за него...
Желая успех на всички и да вземете правилното решение.
Виж целия пост
# 254
Здравейте! Имам няколко въпроса относно ЦДГ Люляк и филиалите и:
1. Някой знае ли в Люляк на Екзарх Йосиф от каква възрастова група са дечицата както и във филиалите?
2. Какви са условията  - помещения, персонал, отношение към децата, забавления въобще всичко което интересува всяка майка?
Понеже засега съм се насочила към Люляк и Зора и събирам мнения! Много ще съм благодарна ако споделите своите, без значение дали са положителни или отрицателни! Просто ми трябва някаква информация!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия