Детски градини в Пловдив - 2

  • 147 817
  • 902
# 270
Ако случайно сте се зарадвали, че абонаментът е отпаднал от таксата сега е момента да ви натъжа пак.
http://www.gustonews.bg/?page=article&instanceID=32912 Месечната такса за детските градини в Пловдив остава непроменена  и се разделя на две части. Двайсет лева на месец  е задължителната твърда  сума, която ще плащат родителите на дете, независимо дали то посещава детската градина. Останалите 30лв. ще се плащат пропорционално според броя на посещенията. Това реши Общинският съвет с промени в Наредбата за цените на таксите на услуги, предоставяни от Общината.
Това от кога влиза в сила?
Виж целия пост
# 271
Още не се знае- чакат да получат писмо в детските градини със заповедта от кмета, уж трябваше да е тази седмица. Когато влезе в сила със сигурност ще ни уведомят, както и при предишните промени. А след два месеца могат да измислят нещо ново, че да не ни доскучае.  Mr. Green
Виж целия пост
# 272
ужас
на всеки 2м по нещо ново
Виж целия пост
# 273
Какво сте се разужасявали!?!?! Ако децата ви ходят що-годе нормално на градина това практически не ви засяга?
Виж целия пост
# 274
Всъщност най-много ме изуми упоритостта да има такса абонамент, след като веднъж бе отхвърлена от съда като незаконна. Чисто практически- обсъждаше се това с фиктивните бележки от лекаря, които се издават именно за да се спести таксата абонамент. При сегашното положение не са необходими- искам да спра детето по разни причини седмица, да речем, спирам го. В момента даже да е бил болен, ако не е отсъствал повече от 10 дни не искат бележки. За мен, например, това спестява чакане при лекаря, защото дори и да става за 2 мин. бележката си чакам чинно да ми дойде реда.
Виж целия пост
# 275
Детето ти е малко, затова. Като стане на 5 години за всяко отсъствие ще ти искат бележка. Има определен брой на година по семейни причини с предварителна молба до директора.
Виж целия пост
# 276
Янтра,разбрахме,че твоите деца не боледуват никога,разбрахме,че все си контра на другите,не мислиш ли,че трябва да преосмислиш държанието си на пъпчасал пубер
Има специални места за хейтъри,където може да намериш себе си
Ако някой си мисли,че се заяждам-нека погледне твоите публикации
Мен лично ме бърка!!!
Виж целия пост
# 277
mannuella, много правилоно и точно е обяснението на Янтра, няма заяждане.

Не е редно да обиждаш.
Виж целия пост
# 278
Дунди,нямам предвид точно този пост,а редица други в предна тема  Grinning
Виж целия пост
# 279
Дунди,нямам предвид точно този пост,а редица други в предна тема  Grinning

Няма значение за кои постове става въпрос ...
Виж целия пост
# 280
 Laughing Laughing Laughing
Виж целия пост
# 281
А, изтървала съм.

 mannuella , колкото и да ти се иска няма да се махна от темата. Имаш право да ме докладваш на модератор и да се пениш колкото си искаш. А аз ще си продължа както си знам.
Виж целия пост
# 282
aaa,не
за какво да те докладвам,аз да не съм в 3-ти клас  Laughing
Рядко някой ме жегва,но съм ти благодарна,защото имам нужда от време на време от такива емоции и от изкарването им после  Hug
Виж целия пост
# 283
Здравейте,
може ли да споделите впечатления от градините в район "Тракия" и по-специално за "Слънце" и "Червената шапчица".
Виж целия пост
# 284
за Слънце информацията, която събрах, беше много стара... И градината ми е далече, та се отказах изобщо да я сложа в списъка...
За Червената шапчица отзивите бяха, че нямали охладителна система и от юни нататък било ад в градината, та затова и нея я подминах Peace
Персонала във филиала на Червената шапчица бил много добре, но пък базата им куца

За Таня Савичева отзивите бяха твърде противоречиви - от едни места много добри, от други - много лоши
За Кремена - положителни
За Десислава - положителни (там записахме сина ни - изключително доволни сме)
За Еделвайс - също положителни
За ОДЗ Едгар Бароу също много положителни отзиви, но трудно се влизало там
За Велимира отзиви не събрах
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия