Жената зодия риби 15

  • 39 722
  • 738
# 210
Привет, мили рибки!  Hug

Рядко влизам във форума напоследък - хем няма време, хем ми поомръзна. Обаче вие ми липсвахте, та реших да надникна в нашата темичка и да проверя какви ги вършите.

Ние тази година ще си празнуваме Коледа сами, без баби и дядовци. Мама и татко са далече, а свеки е в немилост, защото върши глупости, та със съпруга ми решихме да я лишим от присъствието си тази година. Аз съм доволна, въпреки че нашите ще ми липсват. Но пък си имаме чисто нов член на семейството и това ми е напълно достатъчно. Подаръкът ми за Коледа ще бъде професионална фотосесия на цялото семейство - аз, дребосъчето и тати. Heart Eyes

За Нова година ще се събираме с приятели у дома - и те са с малко детенце, така че имаме доста общи теми и интереси.  newsm32

Ако не "намина" пак до Коледа, пожелавам ви една прекрасна коледна приказка с много сняг, домашен уют, коледни сладки, прилични количества отпускащи питиета, близки на сърцата ви хора и страхотни подаръци! santa2

А вие какво си поискахте от Добрия старец?   Thinking
Виж целия пост
# 211
парички  #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy smile3511 smile3511 smile3511 smile3511
Виж целия пост
# 212
Ами здравето и любовта? Grinning

Като ми стане коледно ще пиша,че да не изпортя и вашето настроение.

В Бургас няма сняг и не ми е коледно.

Уинди,ще си изкарате супер,вие имате най-голямото щастие!
Аз също! Grinning
Дай боже живот и здраве на всички нас!
На Синдарела мнооого парички! Laughing
Виж целия пост
# 213
искам здраве ....за всички ....другото става с труд и упоритост ......
Виж целия пост
# 214

М ДА имах коледа със сняг ,мама, свеки ,свекър на системи в интензивното ...и както си му е реда......
Допивам си виното сама

ВЕСЕЛА КОЛЕДА РИБКИ
И ВЪЛШЕБНА НОВА 2012 ........ в малък аванс
тази година ми беше толкова отвратителна , че вече си мечтая за 2012
и СЪМ УБЕДЕНА че ще мнооого хубава......... страхотна
 Peace
Виж целия пост
# 215
аз също прекарах тъжна Коледа, но вярвам ,че всичко е за добро и така е трябвало да стане ...... всяко зло за добро .....и все пак -
Честита Коледа мили Рибета ....пожелавам Ви само здраве и късмет .....от сърце .....
Виж целия пост
# 216
Коледата мина. Нищо по-различно от друга година, масата, нечетният брой постни ястия, окадяването, подаръците, щото не търпим до утринта. Тикве, защо тъжна? Heart Eyes
Виж целия пост
# 217
освен всичко останало ,племенника ми, който е на 8години е в много тежко състояние от лекарска небрежност....два месеца го лекуваха за бронхит, а се оказа диабет ....ужасно висока захар ..свалил е над 10кг. .... на инсулин по 4 пъти на ден е .......в болница е ...ще се оправи , но не трябваше така да става ......казаха, че ако още малко са се забавили е можело да изпадне в кома .......
всяко зло за добро .....ще мине  ,но е гадно ....
Виж целия пост
# 218
Милото!
Виж целия пост
# 219
Тикве, Hug!
Милата душица!
Ще се моля за него,за вас всичките да сме здрави,здрави и най-вече здрави!
Честита Коледа,мили рибета!
Виж целия пост
# 220
Честита и от мен  Heart Eyes
Аз пък за първа година спазих постните ястия,месих хляб дори и даже се получи страхотен,моля ви се ..  Rolling Eyes Било късмета на начинаещия,се изказаха домашните.Получих страхотни подаръци,желани от мен и подарих също така желани на останалите.
Общо взето това е една от най-щастливите ми Коледи.
Момичета,давам ви от моето щастие-разделям го с всички,които са били тъжни и им пожелавам тази Коледа да е последната им трудна. Heart Eyes
Виж целия пост
# 221
Хей, рибета  Hug Честита ви/ни Нова Година!

Нека бъде една щастлива, здрава, страхотна година за всяка една от вас!  Hug
Виж целия пост
# 222
 Gift
ЧНГ и от мен, дано всичките ни рибешки желания да станат реалност скоро!

Темичката ни замря, явно всички сте се разработили следпразнично  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Виж целия пост
# 223
Честита новата   bouquet
Май само аз мързелувам  Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 224
Честита новата   bouquet
Май само аз мързелувам  Joy Joy Joy
Ще ти се.  Mr. Green Не видиш ли, че даже ме мързи и да пиша.  Flutter
За много години! Много здрави и с много и приятни изненади 2012-та да ви гази!!!  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия