
Рядко влизам във форума напоследък - хем няма време, хем ми поомръзна. Обаче вие ми липсвахте, та реших да надникна в нашата темичка и да проверя какви ги вършите.
Ние тази година ще си празнуваме Коледа сами, без баби и дядовци. Мама и татко са далече, а свеки е в немилост, защото върши глупости, та със съпруга ми решихме да я лишим от присъствието си тази година. Аз съм доволна, въпреки че нашите ще ми липсват. Но пък си имаме чисто нов член на семейството и това ми е напълно достатъчно. Подаръкът ми за Коледа ще бъде професионална фотосесия на цялото семейство - аз, дребосъчето и тати.

За Нова година ще се събираме с приятели у дома - и те са с малко детенце, така че имаме доста общи теми и интереси.

Ако не "намина" пак до Коледа, пожелавам ви една прекрасна коледна приказка с много сняг, домашен уют, коледни сладки, прилични количества отпускащи питиета, близки на сърцата ви хора и страхотни подаръци!

А вие какво си поискахте от Добрия старец?



