Жената зодия риби 15

  • 39 722
  • 738
# 240
Честно да ти кажа-не вярвам,че нещо такова ще излезе изпод моите ръце   Stop
Как я направи,беее....  newsm78
Тя,Хули пише,че любов трябвало....ама колкото и да вложа-такова чудо няма как да излезе..
Ти наистина ли не си майсторка в месенето?!?  Thinking
Виж целия пост
# 241
Не съм, бре! Нали ти казвам - тази пролет за първи път опитах, а това на снимката е третият ми опит.
Месих обаче с огромен мерак, а и преди това попрочетох това-онова (както правя винаги, когато готвя нещо за първи път). Изчетох цялата тема за Болярската питка от край до край, за да се информирам къде може да станат издънки - да превтаса питката, да се обърка нещо при печенето и т.н. После надникнах и в други теми, за да науча по-интересни начини за подреждане на самата питка. Моята на снимката е направена от 4 кори, навити на рулца и сплетени на плитка, която след това завих като кравайче в тавата. Украсата е от тиквени и слънчогледови семки, които подредих като цветя и "запечатах" с яйце отгоре.
Уверена съм, че ако имаш стимул (много гладен нов мъж в живота си, празник, за който искаш да направиш нещо специално и да блеснеш и т.н.). Мотивацията е страшна работа, да знаеш!  Peace

По този повод се сетих да ви разкажа един виц:

Преуспял финансист от Уолстрийт решил да се пенсионира и да се оттегли от финансовата сфера. Купил си ферма в някакво селце и заживял там. Искал да си отглежда крави, но понеже бил много бос в животновъдството, го излъгали и му продали дръгливи крави с много слаб млеконадой. Съселяните му, които понаучили за предишния му занаят, със задоволство и мъничко злоба зачакали неговия провал като фермер.
Не щеш ли обаче, от ден на ден животните му се заглаждали, а млякото, което продавал на местния пазар, ставало все повече. След няколко месеца имал най-доброто стадо в околността.
Любопитни, останалите фермери му се примолили да сподели тайната на успеха си, а той казал простичко:
 - Всяка сутрин влизам при стадото и ги питам: "Какво ще продаваме днес: мляко или месо?". Останалото е въпрос на мотивация...
Виж целия пост
# 242
 Joy
Мотивация му е майката,а...  Joy
Виж целия пост
# 243
Здравейте,откривам сезона на рибите с моя рожден ден,който е днес!
Пийте по едно,две,три и ......довечера за мое здраве и това на сина ми,който също има РД!
Наздраве!
Виж целия пост
# 244
slavka70, честити празници!
Да си жива и здрава, много щастлива и обичана!!!




Да е здрав и с много успехи синът ти!!! Hug

"Наздраве!"




П.П. Аз съм най-накрая, точно след месец Wink bowuu
Виж целия пост
# 245
лелеее двоен празник - да сте живи и здрави и двамата   bouquet  bouquet  bouquet

аз ще имам момиченце  Blush
Виж целия пост
# 246
Тиквеее,честити розови гащи! Hug
Благодаря ви,момичета,много,ама много ме трогнахте!
Виж целия пост
# 247
Ехаааааааа, почна се  newsm44 newsm44 newsm44
Славка, честито  Peace
И на теб и на синчето само и много, ама много здраве и късмет !
Виж целия пост
# 248
Здравейте,откривам сезона на рибите с моя рожден ден,който е днес!
Пийте по едно,две,три и ......довечера за мое здраве и това на сина ми,който също има РД!
Наздраве!
Дойде и нашето царство  Wink
Честито,Славе!!Дълги години здраве и любов..наздраве! smile3525
Виж целия пост
# 249
 smile3525 smile3525

Да си жива и здрава!
Виж целия пост
# 250
Здравейте,откривам сезона на рибите с моя рожден ден,който е днес!
Пийте по едно,две,три и ......довечера за мое здраве и това на сина ми,който също има РД!
Наздраве!

Честито и от мен, на астралната ми близначка   и нейното синче - да сте живи и здрави bouquet

  bigdance2


Ето и от мен почерпка за вчерашния ден  Grinning и аз взех, че помъдрях  Joy

Тикве  Hug
Виж целия пост
# 251
Айдее запихме сее само така
На ВСИЧКИ РОЖДЕНИЦИ им желая много здраве щастие и късмет да пиете по едно и за мен че аз пак съм болно   bouquet  Hug
Тикве супер новина мила да имаме повече моомиченца  Hug
Виж целия пост
# 252
Здравейте красиви рибки!  bouquet
И аз като една типична рибка реших да се включа във форума/естествено ако може/.
 Hug
Виж целия пост
# 253
Деликатето днес има Рожден Ден - скъпа Дани да си жива и здрава .... водите в които плуваме не вина ги са бистри и топли, но това е така ,защото в тях има живот ..... желая ти да обитаваш бреговете на топлите Карибски брегови и винаги около теб да е бистро и слънчево   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 254
Ама, хайде де, кой каза  Mr. Green Mr. Green
Ха, наздраве, за настоящите и бъдещите, ( и бившите де) празнуващи рибки.
Направо си сипвам едно винце  smile3521
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия