Жената зодия риби 15

  • 39 722
  • 738
# 270
Здравейте, Рибки!!!  bouquet Hug

Май днес ще закрием сезона на рождените дни с моят, почерпете се по този повод!!!



И още еднин хубав повод има днес - дойде Пролетта!!!
Виж целия пост
# 271
здравейте рибки!! Hug
Честита първа пролет!Нека бъдем много здрави и все така прекрасни!!   newsm51


Bulechka™ Честит рожден ден!Бъди здрава,щастлива и лъчезарна!  bouquet
Виж целия пост
# 272
Здравейте, златоперки.
То дошло времето за лятото почти  Heart Eyes
Как сте? Накъде ви отвлякоха наводненията?  Hug

Нямам търпение да стане утре че да се веселим   Party  Взела съм на дребка тротинетка и ако не вали ще я сефтосаме   Crazy

Хайде, спокойна дъждовна нощ от мен.  Hug
Виж целия пост
# 273
Бях загубила надежда, че темата ще се възроди.
Разгеле появи се Бен, благодарско скъпа !
Виж целия пост
# 274
Честит ви празник, девойчета!
Или много дърдорим, или мълчим като риби. Това е.  Mr. Green
Виж целия пост
# 275
Честит празник рибки!  Hug
Бих се радвала,ако по-често пишем тук,защото темата беше малко затихнала.Лек и приятен ден!
Виж целия пост
# 276
Темата живва, когато някой пише, споделя, пита, разпитва и  се заформя разговор. Grinning
След едното "добро утро" и "здравейте" общо взето нищо не следва.  Mr. Green
И да споделя, за тая година каквито и хороскопи да съм чела за зодията ни, все не ме удовлетворяват.  Crazy
Виж целия пост
# 277
Ако трябва да съм честна и мен не ми харесват особено.Все компромиси да правим  Grinning
Виж целия пост
# 278
Ако трябва да съм честна и мен не ми харесват особено.Все компромиси да правим  Grinning
Ъъъ, аз тия пък въобще не ги запомням. Прави ми впечатление, че пишат големи локуми и нищо друго. JoyНе ми харесват, защото и не лъжат красиво на всичкото отгоре, че да ми стане приятно на душицата. Joy
Виж целия пост
# 279
Ако трябва да съм честна и мен не ми харесват особено.Все компромиси да правим  Grinning
Ъъъ, аз тия пък въобще не ги запомням. Прави ми впечатление, че пишат големи локуми и нищо друго. JoyНе ми харесват, защото и не лъжат красиво на всичкото отгоре, че да ми стане приятно на душицата. Joy

Хаха,не им се отдава да лъжат  Grinning
Сега като се замисля нищо от това,което пише не става...лъжа и половина
Виж целия пост
# 280
я дайте някой по-истински хоросткоп да чета ,че се издухах  Crazy
Виж целия пост
# 281
Няма да се сдухваш, Тикве!  Naughty А истински хороскоп не съм намерила за тая година.
Виж целия пост
# 282
Къде ги четете тези кофти хороскопи?Аз пък вече на няколко места все чета, че това е нашата година, буквално.Успешна във всяко отношение.
Виж целия пост
# 283
Къде ги четете тези кофти хороскопи?Аз пък вече на няколко места все чета, че това е нашата година, буквално.Успешна във всяко отношение.
Ааа, аз съм си поставила по-конкретни и големички цели, пък те не ги вписват вътре. Flutter Пишмян хороскпаджии! Crossing Arms
Виж целия пост
# 284
http://zodiac.dir.bg/%D0%BC%D0%B5%D1%81%D0%B5%D1%87%D0%B5%D0%BD- … -m12?date=05-2012

я горе главите рибки
вижте какъв хубав юни ни чака
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия