Жената зодия риби 15

  • 39 722
  • 738
# 690
Много ни дойдоха празниците....,че и продължават Mr. Green....Аз,лично си искам тишината и времето в което да си чувам мислите/но има надежда-ваканцията свършва в понеделник/.
Виж целия пост
# 691
От мен Честит Празник Богоявление !!!
Честит Имен ден на Именниците !!!
Виж целия пост
# 692
Честита Нова Година рибочки , честит празник и на именниците днес , малко със закъснение , но за нас не свърши и не  започна 2013г. по най-добрия начин , нооооо всяко зло за добро .... в очакване съм, да видим Simple Smile)))
Виж целия пост
# 693
Рибоци, усетих те ли трусчето  Laughing Аз и вчера и днес сутринта получавах факсове, че ме люлее, следобед пак и викам-луда съм...ама се оказа, че следобед наистина е имало. 
Май месец, седмица преди трусовете усещах люлеене и вдигах мъжът ми на крак да излизаме  hahaha
Виж целия пост
# 694
Здравейте и за много години  Heart Eyes

Да споделя, че и аз най-накрая усетих подема, за който разказвахте вие... от няколко дни все едно летя  Mr. Green Дано така да ни е цялата година  Heart Eyes
Виж целия пост
# 695
Рибоци,да ви е честита новата година...дано е толкова успешна за нас,колкото предвиждат звездите!  Praynig

Прочетох набързо какви сте ги драскали и се съгласих,естествено  Crazy
Онова с пристрастията ми се случва на мене ама в обратен аспект в случая....В смисъл-както се пристрастявам към нещо,изведнъж спира да ме интересува и грам не ми липсва нещото  Thinking
Казвам го във връзка с този форум-месеци активност и изведнъж-край!....Е,бива ли така,да му се не види??  Confused
Виж целия пост
# 696
Онова с пристрастията ми се случва на мене ама в обратен аспект в случая....В смисъл-както се пристрастявам към нещо,изведнъж спира да ме интересува и грам не ми липсва нещото  Thinking
Казвам го във връзка с този форум-месеци активност и изведнъж-край!....Е,бива ли така,да му се не види??  Confused

От зодията ще е - и при мен интересът е на приливи и отливи. В един момент съм страшно "зарибена", в следващия не ми се подхваща и мога да изкарам месеци, преди да ми залипсва. Crazy
Виж целия пост
# 697
А при мен изпари ли се интересът веднъж, не се завръща. Но като съм зарибена, е на макс.
Ще мълчим ли още?
От време на време наминавам, обаче ми е съвестно да наруша тишината.
Виж целия пост
# 698
Цоп
Аз се пристрастявам единствено към мъже  Rolling Eyes Laughing Нищо друго не ми е било толкова интересно.
Но при тях бързо ми отминава влечението каот ми се дадат.Дръпнат ли се, обаче, пак се зомбирам.
Във всичко друго е обратното-трудно ли ми е, не съм ли добра...омръзва ми бързо и нямам желание да продължавам.Интересни са ми само неща, в които съм добра и ми се отдават лесно  Rolling Eyes
Само месец остава до нашата зодийка и РД-тата ни  Laughing На мен месец и 3 дни до 26 години.
Виж целия пост
# 699
И до дупката около рожденните дни...... Mr. Green
Аз също съм фенка на недостъпните и неподходящи за мен мъже.......нормален ли е-не мога го забележа,изобщо......
А,за пристрастяването-да не подхващам темата...., че имам много мании.....Иначе,не се привързвам лесно...., ни към хора,ни към места....досега нямам къща,дето да съм почуствала свой дом/а реално не живея на квартира-все съм си у дома,ама винаги с усещането,че е временно/....Ох,по-добре да си мълча......
Виж целия пост
# 700
Люба, и аз така. С единствената разлика, че мъжете, ни достъпни, ни недостъпни, не ме впечатляват. Е, не понасям лигльовци, ама хич, ама то и брутални индивиди не дишам, арогантните, онези с груб изказ.... въх то не остана.  Mr. Green Опс, за малко да излъжа - иронията ме дразни и впечатлява: Маниите ми са дребнички, така като се замисля.  Joy  Чувствам се у дома единствено в ума си - там е къщата на мечтите ми засега. Може би защото обичам нещата да произлизат от мен. А пък твърдят, че на рибите им дай само някой, който да осигурява битие и мечти. Дрън, дрън, че пляс!
Виж целия пост
# 701
 luna,това за дома си го улучила точно в 10-ката.....А,за мъжете-трябва да има предизвикателство/интелектуално/....и нещо да е против правилата,иначе изобщо не става за мен/а явно от баш такъв тип имам нужда-стабилен,сериозен..../.
Аз,в момента съм пред такъв кръстопът,че свят ми се вие-да започна ли собствен бизнес/много рисков/ или да търся работа,която да ми плаща сметките.....и познайте накъде клоня.......А,все си казвам,че ще играя на сигурно.....
Виж целия пост
# 702
Люба, аз този кръстопът все го заобикалях издалече.   Преди един, два месеца изведнъж ми просветна. Искам много повече. И го искам сега. Mr. Green Взех решение и се бухам от една работа в коренно различна, а и ще си седя повечето време у дома, т.е. ще съм свободна. Много рискова, но не бих могла да ти опиша какво спокойствие, каква увереност се разля по мен, като го реших. Ей така. Изведнъж. Ама защо ли ми трябваше да зрея толкова години... Тюф! Всички котки да се махат от пътя ми!!! Mr. Green
Зависи на този етап от живота ти какво ти е необходимо, какво искаш. Човек не бива да забравя себе си - трябва да се вслушва в себе си... Поне аз, де. Crazy
Виж целия пост
# 703
Аааа аз тези арогантните също хич не ги обичам.Затова рядко си падам по красавци.От пръв поглед намразвам разни индивиди, които се правят на голяма работа и много вървежни. А моят мъж все мис е чуди и мисли, че лъжа, че не харесвам някой красив мусколяга.Ми като има гадна мутра, ако ще и Брад Пит да е-няма да ми харесва.
Падам си малко по такива, които трябва да спасявам  LaughingНакрая ги спасявам и се взимат твърде на сериозно и сговняват нещата между нас.
Говорех по-скоро за дърпането  Rolling Eyes В смисъл-ако мъж не ми обръща особено внимание, ако е самотник, някакъв, в който виждам твърда външност и нежно сърце-преследвам го до дупка.Но хвана ли го, накрая си викам"И за какво ми трябваше" и бързо ми омръзва.
Като го оставя обаче...след макс две седмици се сдухвам и започвам да цивря за него и да си го искам обратно  Laughing Връзват ми се де...даже по 2-3 пъти.
Последните ми 3 връзки бяха така  Joy
За дома..не знам.Аз съм най-привързана към родното вкъщи  Rolling Eyes При баща ми се чувствам у дома си, всяко друго място ми е някак временно и не мога да се отпусна.Все имам странно напрежение в сърцето, че утре ще си тръгна  Rolling Eyes
Като се прибера при баща ми(като сега например) и се чувствам освободена от всичко.Спя спокойно,чувствам се отпочинала.
Виж целия пост
# 704

Падам си малко по такива, които трябва да спасявам  LaughingНакрая ги спасявам и се взимат твърде на сериозно и сговняват нещата между нас.
Говорех по-скоро за дърпането  Rolling Eyes В смисъл-ако мъж не ми обръща особено внимание, ако е самотник, някакъв, в който виждам твърда външност и нежно сърце-преследвам го до дупка....

Е това се отнася 1:1 за мен. Иначе уж сатурнова дупка вече трябма да ме очаква, а аз толкова добре се чувствам. Всички наоколо ми се чудят и не вярват, тъй като в момента съм без работа - от 2 месеца, но аз се чувствам добре-имах нужда от добра почивка. При това не ми липсва самочувствието и увереността, че съвсем скоро ще съм отново заета.

От 1-ви януари не съм палила цигара, а съм се запалила да изкарам и шофьорски курс. Въобще... голяма дейност. Годината наистина започва добре  Praynig
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия