

Вчера отворили капака на фурната и се люлеят на него.Това било люлка дю- дю- дю...
Резултатът от седежа на две вече не бебета отгоре му в отворено състояние - не се затваря плътно,т.е виси....
Мамо Чичи мока (мокра).Горкото наакаано,и напикано с преливащ памперс.... Таткото се навдига и вика,ами тя сега стана,ама дали камилата или камиларя.... Голямо гледане са си спретнали.
Аз да ти кажа като сме вкъщи с моето диване оставям всички задачи, готвене, чистене за след като заспи за да няма изпълнения, пускам музика, рисуваме, редим кубчета и така. Вчера след обяд обаче не спа и се опитах да сготвя, познай - саксия изсипана на земята, мрънкане, сърдене. За градината да те питам, ходят ли вече на половин ден, като започнат мисля ще е полезно за всички
.
Днес ще ходя и ще хвърля един поглед. 

То ти сигурно си запозната с това де...
!
. Бързо оздравяване!

Нали София потроши моя.... 
Препоръчани теми