Дядо Коледа пристига със шейната,НОЕМВРИйче чака подаръците си под елхата!! - 19

  • 45 060
  • 739
# 525
Лелеееее кво става тук  Laughing
Аз само неразбрах за днес или за утре става въпрос? За днес взех че поканих гости, та ще малко неудобно, ама Весето ми е близо та може с колата да се метна за малко поне  Hug
Виж целия пост
# 526
Това със списъка е добре да си направим и да си го разменим по скайповете. Сякаш ще е най-удобно. Имам доста телефони от събирането на Усоето, ще посъбера още няколко и след няколко дни ще е готов  Peace
Виж целия пост
# 527
Добър ви ден! Sunglasses
Ей, супер, като гледам снимките добре сте си изкарали, а пък ние си стоим вкъщи и се лекуваме, че утре трябва да сме на 6 за училище Sunglasses
Надявам се на следващата среща да можем да дойдем! Целувки на младежите и девойките, много са сладки всичките Heart Eyes
Виж целия пост
# 528
мим'с оздравявайте бързо!
Къде ги гледа тези снимки-метнете линче насам и ние да се порадваме.
Виж целия пост
# 529
Днес бяхме в Икеа и да ви кажа че си взех медена коледна къщичка, само да си я залепиш и украсиш за 7лв, има ги на касите на ресторанта и някъде на излизане преди касите пак ги мернах  Hug
Лек ден  Hug
Виж целия пост
# 530
Привет. Беше много приятна срещата - трябва по-често да се събираме  Hug

Ето малко снимки:

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.2513446308404.2125129. … mp;l=8a38c3830c..
Виж целия пост
# 531
Срам , срам ... Embarassed
От колко време само ви чета и все викам , довечера ще пиша и все не пиша!

Виждам домашен купон сте си спретнали. Браво на вас Simple Smile)
Норче , целувки и прегръдки мила, пък ще чакам официалната версия  Mr. Green

При нас новото е ,че Алекс яде манджи! Татко му го насили няколко вечери подред и сега вече яде и аз като го храня и то без драми. Е пак има претенции , но няма нищо общо с преди. Лошото е ,че ака по три пъти на ден , а още е с памперс . На гърнето трудно се заседява повече от 1 минута.
Ако някой не е разбрал , Алекс е голям дивак и кривчо.Още се тръшка и е неконтролируем.  Това явно ще ми е характера поне следващите няколко години. Иначе е умно и добро дете. Напоследък малко му е мечешка любовта , почна да хапи от превъзбуда чак, но се надавам да го овладея.
Много обича да се вози на рейсове, аз нали нямам книжка , та само ги мъкна децата по тия рейсове. Задължително трябва да е седнал сам , да е близо да вратите,  да казва 'чао" на хората и да им се звери като обезумял , ако някой реши да го държи  Mr. Green


А Борис е чудно бебе, весел е , търси много играчките си , иска да му говорят, много е гальовен, като цяло спи повече от батко си, но пък много дели , не признава никой , освен мен .  Абе има разлика голяма между двамата Simple Smile
Представям ви Бобо Усмивката  Mr. Green Mr. Green Mr. Green


За меденките : честно казано тези на Джема , не михаресаха толкова много колкото ги хвалят Simple Smile Свекърва ми направи едни от нейната майка и станаха много добре !

рецептата е : Меденки на баба Гина
1ч.ч. смлени орехи
2 яйца
1 ч.ч. захар
4 с.л. олио
5 с. л. мед
1 пакетче канела
1 ч.л. хлебна сода
Брашно колкото поеме за средно тесто. Точи се на тънка кора около 5 мм .  След изпичане се слепят с мармалад и се ръсят с пудра захар.

Виж целия пост
# 532
Добро утро!!

 Браво за срещата! Ех,какъв купон! Много са сладки всички.И какво хорце.По често да се събирате.

Лиле,какъв срам.То сигурно време не ти остава.Много е сладък малък Бобо.А за тръшкането,и мънкането и ний сме тъй.Пак щом се решаваш на екскурзии с автобус.... Аз си седя само в квартала и с двете госпожици не смея да мърдам по превозни средства,че да няма сцени на недоволство  Mr. Green Mr. Green Ще пробвам меденките,че нашата първа версия отдавна е изядена  Sunglasses

  Моита Рая миналата вечер намерила вода в една чаша и както уж си играехме в детската кога успяла,че поляла лаптопа  #Crazy #Crazy Направо откачих.... София разказа играта на моя малкия ,а сега си викам и големия замина... Ама добре,че напредва техниката,та изсъхна и нищо му няма  Wink
   Викам и няма мляко,ще го даваме на бебето,а тя казва на сестра си *Чичи паи мляко на Ая* Joy Joy Понеже София е по сръчна и и отваря киселите млекца и разни други опаковки,та решила нашта да избегне забележките и да натопи сестра си....София готова.Помъкна стола от детската към кухнята да *паи мляко на Ая* hahaha
  Последния хит да се скубят,а после да викат *Винявай* и да се целуват.
  Любимата ни приказка в момента е за трите прасенца.Ама трябва с три изречения да стигна до момента с вълка и казана с горещата вода  Joy Много им харесват лепенките от картинката по изгореното му дупе  Joy
  Айде лек ден!!!
Виж целия пост
# 533
Добрютро!

Lille големи бонбони си имаш в къщи. За тръшкането има си го и при нас още, чакаме да отмине ама явно няма да е скоро Grinning.

Радвам се че сте успяли да се видите. Яд ме е че ви изпуснах, че и котка егаси е имало! Аз толкова ги обичам тия животни! Ще разгледам снимките по-късно и дано другия път се класираме.

Ние бяхме на рожден ден на 3 дечица едновременно - голяма игра падна  Grinning. Сега ни чакат още един РД и две коледни тържества в яслата и фирменото и закриваме сезона, че тоя месец много натоварена програмата.

Елист много са ти забавни госпожиците  Grinning. Сигурно ти е трудно и все се чудя как се справяш, но отстрани изглежда голям купон Simple Smile.

За телефоните идеята е чудесна, аз така и не събрах почти никакви.
Виж целия пост
# 534
Добро утро.



Лили - направо са страхотни двамата  Hug Относно градския транспорт Ина пък обича травмаите  Simple Smile

Мия - забрави си нещата в нас...


П.С. Ххахаахаххах траВмаите  Laughing Mr. Green ами то верно...
Виж целия пост
# 535
Аз не можах да разгледам снимки... не сме приятелки с тебе , Вес,  Crossing Arms Laughing
Събота и неделя таткото се грижеше за децата, че аз бях на банкерски празник, супер се беше справил, че дори и беше готвил. Направи ми впечатление че на останалите колежки все бабите им гледаха децата...
Аз както бях на вълна Коледа, така и яхнах метлата заради контролните на голямата, накрая казах, че ще украсяваме вкъщи... по-късно /нейните обещания като трябва да свърши нещо/. Рано ви е за тези неща, но сигурно някои с по-големи деца ме разбират.
Лили, аз пак си записах рецептата, досега което съм пробвала от твоите неща , не съм бъркала Peace
Виж целия пост
# 536
Здравейте мами,
Моята Адели се мъчи вече втора седмица със хрема и секрет, който се стича зад нослето и предизвиква постоянна кашлица в легнало положение. Предполагам, че това състояние си го докара от яслата, ходи вече четвърти месец, а преди никак не боледуваше. Мисля си, че прави някаква алергична реакция към дезинфектантите в яслата. Може да се вкарвам във филми, обаче съм израстила още едно дете и много ми е странно как като се прибере вечер дрешките, косата, кожата всичко "ухае" на препарати. Направо ме побърква тази миризма, малките нали поглъщат или по-скоро вдишват всичко. newsm78 Ако някой може да ми помогне с мнение по въпроса....Иначе два пъти беше на преглед, гърдите чисти,  а пък последните два дни след като заспи в продължение на 4 часа кашля жестоко Shocked

Понеже скоро не съм писала предполагам, че всички ви тресе предколедно настроение, весели празници на всички мами и техните съкровища!!!!
Виж целия пост
# 537
Добър дееен Grinning

Весс я признавам за голям смелчаг!!!!После сигурно е ринала все едно кокошкарник.Мойто диване като изключим факта че не мръдна от масата с всички забранени неща, бисквити с шоколад, бисквити без шоколад и секви такива неща които водят до захарен шок, се забавляваше мноооого... с компа на Инката. Тръгнахме си и баща и ни чакаше долу, след писъците : "татииииии, татенцетооооо,Бубееееее" изръси :" беше мноооо хубаво при кака Вес!" Laughing Laughing Laughing и така в тоя дух цяла вечер! Grinning Весс благодарско за гостито  bouquet
Абе братче тая тема май ша я бутаме до великденските козунаци!!! Mr. Green

Пускам клипче от вечерта, качеството е шит ама тва е! Mr. Green



....май така нема да стане!

http://www.vbox7.com/play:fbf00d96c8 за по-сигурно

Айде лек ви ден
Виж целия пост
# 538
Аз моите меденки ги направих по рецептата на Джема, станаха ми много вкусни, но сложих по-малко олио и добавих и джинджифил.Последните са маслени сладки, това останаха и съм ги скрила, а направих две дози Laughing Направих и трети вид Охлюви пак масленки, но с бяло и кафяво тесто, навива се на руло и се навива на салам, като се нарежат става много красиво и вкусно също Simple Smile
А последното е едно много палаво и непослушно еленче за разкош Laughing Laughing Laughing


Идеята за еленчетата "откраднах" от Мийката Embarassed Hug
Виж целия пост
# 539
А моето дете втора сутрин като се събужда пита "Къде е Инката? Къде е Васи?". А най-странното ми е, че като и показвам снимките показва всяко дете по име. Запомнила ги е почти без грешка. Включително и Миа. Сутринта и показах снимка на Миа, и казвам "Това е Миа", а малкото каза  "няма да кажа бетонобъркачка"  Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия