



Достойно ме заместваш.




Достойно ме заместваш.






в нито един момент не му се получава и туй то яд ме е
че Мурат е положил толкова труд за да придаде всичко така както би се чувствал Саваш във всеки един момент изпълнен със страст ,болка и т.н. с подходяща интонация ,гърлен звук от който можеш да получиш мощен сърцетуп
а нашия дубльор направо го съсипва




за музиката която пак ми вдигна на мах настроението
още малко и ще го изтанцувам ,но не съм сама ,че вече наистина ще ме заведат на психиатър

а и много ми се иска да им пишем и да ги попитаме защо са изрязли умните глави името на главната актриса ,е това наистина преминава всякакви граници на простотия ,незнам от кога е така но днес направо се
, най-после
здравей банда!


- знаете коя и сега марширувам към котлона,че трЕбЕ да
за час-два няколко дружки,но към 22ч пак съм на линия...

а и много ми се иска да им пишем и да ги попитаме защо са изрязли умните глави името на главната актриса ,е това наистина преминава всякакви граници на простотия ,незнам от кога е така но днес направо се
Препоръчани теми