Любов и наказание /Aşk ve Ceza/ - Приказката Свърши - Тема 73

  • 40 694
  • 746
# 285
di_ni миличко и твойто коте обичах да знаеш, а в "Под липите" Кемал аби не бе мой, Йълмазчо ми бе на сърце
Ванче знаеш ти как да ме зарадваш, много си те обичкам джанъм  Heart Eyes
Каде е Галка, не се ли разписва тук от доста време ви следя, ама не съм я засичала.
Виж целия пост
# 286
Верно бе, Нервакова, ама позабравям нещо напоследък - сега си спомних,че голема битка беше за него - много си безкомпромисна.Май аз си паднах по някое време по дядката,щото никой го не искаше Thinking,пък аз си падам по дебели портофейли Naughty
И Галка е тука - спок! Party Ама май гледа сериала само по ДФ newsm78

Виж целия пост
# 287
       



       
Виж целия пост
# 288
  remybussi  Kissing Heart Heart Eyes Kissing Heart Flowers Bouquet lovekiss kiss Kissing Heart dancing

Виж целия пост
# 289
Здравейте  Hug Hug Hug

Г-жа Нервакова добре дошла при ЛиНките     bouquet
Bell отново си сътворила красоти   bouquet


Виж целия пост
# 290
BELL- ама много Убав тука, то бива,бива, ама това момче направо не се трае,
ша ми докара сърдечна криза newsm78 - така го усещам аз hahaha hahaha
Ако взема да се тръшна като Яска,кой ша ме спасява - ни одИколон,ни Савашко ....ша си погиня,не много млада ама хептен зелена Mr. Green

Да ти кажа отдавна гледам в подписа ти гифчето - дето си трие носа и имам чувството ,че много рани ще си докара момчето-ха подай му салфетка,де  Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 291
Виж целия пост
# 292
Eny87  Hug Hug Hug- разкошен колаж - очите ми останаха в него!
Виж целия пост
# 293
Свет_ВАРНА пак нещо липсва..... Това момиче във Варна много го закъса.
Дано всичко е минало благополучно!

И другите сладурки Линки от снощи не са появявали - нерде сте джанъмки newsm78 newsm78 newsm78
Виж целия пост
# 294
di-ni  Hug
Ще се появят по някое време всички сладурки   smile3521На ей тая убавина никой не може да устои дълго  Two Hearts Two Hearts Two Hearts


Виж целия пост
# 295
Светка, лепи изолацията-нали попадна на майстори.
Добре дошла Нервакова. Въпреки окипазяването от Нова, хубаво е че нашата банда се увеличава.В други теми посрещат с терлички, аз слагам маратонки. Саваш в последно време много бяга по тъч линията/трудно откриваем е/. Но ако някоя от нас го зърне, с тях по-лесно да го настигне момчето.
Виж целия пост
# 296
Eny87  bouquet - леле - мале, вай-вай-вай, уф бе,уф!
Тука и сега направо ме разби,миличка.
Ще намразя всички мъже около себе си след тази гледка
Имай милост.................
Виж целия пост
# 297
Момичета, Hug напускам ви със сълзи на очи newsm45,че тръстиката ме зове - домашната, де!
Добре,че не ми знаят ника,че ако видят какви ги плещя тука - без куфар ще ме изритат навънка.
Ама не мога да му устоя на този Убавец. smile3506
Видя ли го направо без халатче оставам  newsm03
Виж целия пост
# 298
И Ясемин за равновесие
Виж целия пост
# 299
savas yasemin

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия