Великобритания - тема 38 Есенно-Зимна Приказка

  • 51 293
  • 735
# 285
Мари успя да ме развеселиш  Joy .Тя и Рени не  пее правилно песничката която знае ама явно първо през този етап се минава.Вече се успокоих колкото научим толкова няма да се тормозя за някакви песни  Wink Wink Wink Wink Wink
Виж целия пост
# 286
И на мен ми бяха дали от нърсерито домашно  Laughing - песничката Miss Polly had a dolly. Ама аз директно си я намерих в нета и я пусках цяла седмица на детето, май почти я беше научила. но на концерта много се изложи - нещо се засрами, ревна и дойде при мен, та хич не се стигна до пеене.
Виж целия пост
# 287
varnagirl, благодаря.!
Нещо не мога да планирам и организирам това пътуване, а девойката се мотка и чака на мен.
Ако не я побутвам, сигурно ще пътува до Лондон на цената на самолетния билет. Whistling
Накрая за резил и билета до летището аз ще й купя.
Виж целия пост
# 288
cool_witch   eто и от този сайт можеш да зададеш маршрута от бус станцията от която ще тръгва дъщеря ти до кой терминал на Хийтроу,мисля,че ще и е доста по-удобно с автобус,макар че може и с метрото,поразгледах и двата варианта стават,дори с автобуса излиза за около 45 мин и по-евтино от метрото.Но и аз не съм съвсем сигурна как на нея ще и е най-удобно,нека прецени.


http://www.nationalexpress.com/coach/airport/London-Heathrow-Airport.aspx
Виж целия пост
# 289
Благодаря, h_o_p_e , току-що купихме двупосочен билет за почти директния (има прекачване и висене в Swindon) автобус до летището.
Не е най-евтиният вариант, но ми се струва най-сигурен - все пак няма да се блъска по метро, влак и т.н. Отива си направо на Терминал 4. В Swindon прекачването е на едно и също място, няма да върви пеш, което за на връщане си е доста важно Wink 
Виж целия пост
# 290
Благодаря, h_o_p_e , току-що купихме двупосочен билет за почти директния (има прекачване и висене в Swindon) автобус до летището.
Не е най-евтиният вариант, но ми се струва най-сигурен - все пак няма да се блъска по метро, влак и т.н. Отива си направо на Терминал 4. В Swindon прекачването е на едно и също място, няма да върви пеш, което за на връщане си е доста важно Wink

Аз живея в Суиндън, автогарата не е най-очарователното място за престой, но както казваш слиза и се качва от едно и също място- автобусите на Нешънъл Експрес ( предполагам с тях ще пътува)  спират само на две стоянки/перони...не знам как се казва, които са един до друг. И после си слиза чак на Т4, удобно е. А откъде пътува?
Виж целия пост
# 291
Привет от нас!

Гледам, че си говорите за песнички  Grinning Моята щерка се убива да ни изнася концерти вечер. Явно всеки ден репетират за коледната пиеса. На нас текстове не са ни дали, но така като гледам тя песните ги е понаучила - явно доста ги повтарят. Иначе тя не се притеснява от публика, за което много й се радвам. Аз бях много срамежливо дете  Blush Миналата година в при-скул откри коледния концерт с песничка, която пяха с нейна приятелка. Изобщо не можеше да се каже, че Кари беше научила всички думички, но децата са толкова сладки, че всички им се радват. Така че няма за какво да се притеснявате  Wink

С доста от майките в училището си говорим. Децата ни ходиха заедно в при-скул близо 2 години,а сега също са заедно. Мога да кажа, че с поне 6-7 редовно си говорим пред училище и то не само нормалните любезности. Има доста деца, които живеят в нашия квартал, дори на няколко къщи от нас, така че заедно се прибираме след училище.  Peace На кафе не сме излизали, а и аз честно казано нямам време, но е приятно да си кажеш няколко думи  Peace

Ние се местим в нова къща след 3 седмици. Изобщо не сме мислели да се местим, но случайно видяхме обява за една къща на долната улица. Оказа се, че къщата е двойно по-голяма на почти същия наем. Та сега събираме багажите  Crazy Надявам се до Коледа се успеем да се наредим  Grinning

Аз бягам на работа. Лека вечер!

Виж целия пост
# 292
Алекс и той ми пее песнички ,но не са коледни  newsm78 .
Нашата родителска среща мина доволна съм детето слуша и се учи добре ,малко му било трудно да пише буквите и цифрите та сега се упражняваме над това . На мен ми е странно на 4 и половина да пише букви и цифри  , накарах го в къщи да пише и бях изумена пише си ги човека ,е малко грозно и някой на обратно ама важното е че пише  Mr. Green
От на Алекс класа майките са много общителни вече ходихме на гости  Heart Eyes с майката сме приятелки може да се каже . Аз съм с проблемен език все още разбирам всичко ,но трудно говоря мисля го как да го кажа на ум после говоря и малко ми е кофти така . 
Уини успех с местенето и сега като сте в по голяма къща ще ви дойдем на гости с Алекс  Heart Eyes Аз вече шофирам  най накрая имам застраховка на мое име на новата кола  Heart Eyes
Виж целия пост
# 293
Офф..да ви имам Радините вълнения...не говоря с никои родител, не искам и да говоря, да не говорим,че с англичанка приятелка няма да стана, а пък да отида на някои на гости е mission impossible....отивам, оставям си детето и си заминавам....
Виж целия пост
# 294
Здравейте и от мен.

Аве, защо така страниш ти от ингилизите Mr. Green?

Да ви се похваля Боян вече много харесва тениса и даже днес се вкисна, че чак другата събота е пак.

Ние днес по никое време се вдигнахме и отидохме до Кардиф. Имаше награждаване на WRC в замъка. Много беше хубаво и си видях любимеца. Яна се забавлява,само Боян не беше точно наясно защо толкова им се радваме на колите и хората, но като се прибрахме баща му му пусна части от състезанията и той наистина се впечатли. Догодина ще се опитаме и на самите състезания да отидем Peace

Желая на всички много успешна и лека седмица Peace.
Виж целия пост
# 295
Офф..да ви имам Радините вълнения...не говоря с никои родител, не искам и да говоря, да не говорим,че с англичанка приятелка няма да стана, а пък да отида на някои на гости е mission impossible....отивам, оставям си детето и си заминавам....
  Crazy Joy Ти направо ме разби   Laughing
Виж целия пост
# 296
Офф..да ви имам Радините вълнения...не говоря с никои родител, не искам и да говоря, да не говорим,че с англичанка приятелка няма да стана, а пък да отида на някои на гости е mission impossible....отивам, оставям си детето и си заминавам....

Аве, де да можех като теб, искам и аз така - чиста работа! Обаче съм много контактен човек и много ми тежи да не се поздравяваме и затова настоявам да се "доброутросваме". Simple Smile

Ние имаме и отряден председател на класа, много ми е смешно. Нейната майка пък е представителката на класа от родителите. Самопредложи се. Изучихме децата, цялата Мара втасала, та другия месец ще ходим само родителите да ядем патка и да социализираме. Добре че овреме взехме да се поздравяваме.  ooooh!

Момичета, искам 2 неща да ви питам. Преди 3 години Али беше бебе още и тогава четях как пращахте писмо на някакъв адрес до Дядо Коледа и той отговаряше. Спомяте ли си го това, има ли го още и беше ли добро като занимание или нямаше особен ефект - в смисъл само размътва на децата главиците? И другото, някой тогава си беше водил децата в някаква пещера, страхотно украсена, билети се купуваха доста напред, за да види дядо Коледа. Къде беше това? (Аз последните 2 Коледи не съм ви следила, нали бяхме в Мадрид, там беше голям зор изобщо за дядо Коледа, затова разпитвам сега)
Виж целия пост
# 297
Присъединявам се към мнението на Ave.Преди 3 години когато Алекс започна нърсери и аз така бях потресена ,че голяма част от майките не само че не ме поздравяват ами направо ме игнорираха.Ама с течение на времето разбрах ,че такива като тях е по добре да не ме поздравяват,и да не ме познават даже Mr. Green.Сега в училището му си приказвам с над 10 майки и ни една от тях не е english,добре че класа му е силно интернационален.Не знам ,може и от района дето живеем да е ,(щото познавам и доста свестни англичани/ки)ама може и да не е Mr. Green.
Виж целия пост
# 298
Дечурлигата се натръшкаха със страшен ентеро-вирус и сега сме вкъщи. Май и мен ме почва, та не знам как ще се гледаме  Sad Добре, че уж минавало за 2-3 дни...

В класа на Кари преобладават англичанчетата, но сега като се замисля съм близка само с 1-2 английски майки, всичко друго са чужденци  Peace

Чери, с голям кеф ще ви посрещнем, вие само елате  Wink А и ти щом си мобилна, значи нямаш извинение да не дойдете  Wink Така де, да дойдете на гости "на село"  Mr. Green Само да се наредим, че сега е голяма лудница...
Виж целия пост
# 299
Здравейте момичета,извинявам се, че нахлувам така,но имам спешно питане.
Днес моят мъж е натоварил колата ни/живее в Манчестър/на автовоз за БГ,иска да я регистрира с Бг номера и обратно да се прибере за UK,аз бях против,но той ме убеждава,че няма да има такси с Бг регистрация.
Питането ми е какви са таксите/предполагам, че все пак има такива/високи ли са и изобщо какви са условията за този вариант.
Благодаря предварително Heart Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия