Чували ли сте за Магнитни пръстени за отслабване

  • 102 758
  • 260
# 180
Не е по темата, но да попитам. Знаете ли нещо за Отслабване Forte?
Виж целия пост
# 181
не свалих и половин кг.от него
чакам да ми върнат парите,дано са коректни.
Виж целия пост
# 182
при мен 0-ев резултат,нито апепит ми намалява ,нито кг

За колко време ги пробва и ежедневно ли ги носеше?

Щом съм го написала,значи съм го видяла някъде...

И къде точно ти предложиха доставка 10 лв за пакетче с пръстени, тежащи 15 грама???  Thinking 
Виж целия пост
# 183
при мен 0-ев резултат,нито апепит ми намалява ,нито кг

 
24 ч ги носих и, спах с тях и нищоооооо ,пълна глупост
Виж целия пост
# 184
Здравейте! Аз също имам такива пръстени от около 2 седмици. Нося ги през деня, когато започна да усещам, че ме дразнят ги свалям. Отначало ми бяха стегнати, но сега са добре. Не съм отслабнала още, но апетитът ми намаля, а това е важно. Мисля, че е добре да се комбинират с диета, за по-бързи резултати. Сигурна съм в едно - премахват болките в костите и ставите, които ме тормозят при влажно време. За отслабването сигурно е нужно постоянство и по-дълго време. Успех и търпение на всички! Peace
Виж целия пост
# 185
И аз скоро си ги купих, но не са ми удобни. Единия ми се струва, че се разшири и ми се върти на пръста. Не мисля обаче, че ми се е намалил апетита...
Виж целия пост
# 186
Здравейте!Ако някой ще поръчва от китайските сайтове,ще помоля и на мен да ми направи услуга.
Реших и аз да ги пробвам.
Виж целия пост
# 187
Пазаруването от Китай е на сметка, ако се купи по-голямо количество от една стока и се чака доста време. У нас вече ги има на прилична цена. Примерно тук http://shop.itpri.com/product/0214mp01-ring-no-fat/ - 5 лв.Колкото до разширяването на пръстена - двата палеца обикновено не са еднакви по дебелина. Пръстена се разтяга след няколко дни носене. Добре е да се отбележи някак- примерно с капка лак за нокти, кой е за левия и кой за десния палец. Така няма да се разменят и въртят.
Виж целия пост
# 188
Ок!Аз предната вечер ги поръчах за 10 лв.,като незнаех,че ги има доста по-евтини  Mr. Green.Мислех,че ще мога да откажа поръчката,но уви.....Нищо.По-нататък може да ги поръчам пак,стига да има ефект  Wink .
Виж целия пост
# 189
Току що си ги поръчах  Mr. Green
Притеснява ме само това, че аз почти нямам ЩЖ - изрязаха я. Дали ще има някакъв ефект  newsm78
Виж целия пост
# 190
Имам ги от около 3 месеца, на за съжаление не ги нося редовно. В горешините не ги слгах въобще и естествено отслабване не постигнах. Но в едно съм сигурна - помагат на стойката и издържливостта при продължително ходене. Проверено! Обещавам си от сега на татък да ги нося ежедневно и дано има ефект и за килцата. Уповавам се на твърдението от началото на темата, че трябва да се носят поне 6 месеца, за да има ефект.Успех на всички, които са решили да опитат! Simple Smile
Виж целия пост
# 191
И моите пръстени дойдоха.Вече 5 дни ги нося почти по цял ден,но никакъв резултат все още  Sad
Виж целия пост
# 192
Все още си имам апетиииит Sad
Виж целия пост
# 193
Носих ги около 2м. по 24ч., но без никакъв резултат.
Виж целия пост
# 194
И при мен до момента без ефект  Sad
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия