Новите думи в българския език

  • 207 742
  • 3 542
# 2 865
Приблизително: Фан Хьох.
Виж целия пост
# 2 866
Мм, Хьох Heart Eyes

Анджи, Гея ти е отговорила, за чехите ставаше дума, ама май всичките славяни в този регион доволно си хъх-кат Laughing
Виж целия пост
# 2 867
Не е точно 'ьо', но няма как по-добре да го предам. А, сетих се, клипче ще пусна.



С поздрав за съ-фен АнгиMr. Green
Виж целия пост
# 2 868
    Дидитка, в други региони пък обичат да добавят по едно "х", там където го няма  Grinning Чували ли сте за хасма, хасмалък и хизба?  А за хибичка (по Злата)?
Малей Simple Smile Аз съм оттам  Blush Хизба и хасма, обаче мийка и лийен  Mr. Green и внимание - писАк! (пясък - ударението е на А).

Украинците например също имат проблем с Х-то в началото на думата и много често преминава в Г.
А украинците обратно - Хахарин и Болхария  Mr. Green
Виж целия пост
# 2 869
и внимание - писАк! (пясък - ударението е на А).


Ам' хАртия в стар'загорско?  Mr. Green както и спА, умрА и подобни.  hahaha

Заспамихме, ама е весело.
  Embarassed
Виж целия пост
# 2 870
Украинците например също имат проблем с Х-то в началото на думата и много често преминава в Г.
А украинците обратно - Хахарин и Болхария  Mr. Green

Личи си кой спи Mr. Green Исках да кажа, че имат проблеми с г и х Joy
Виж целия пост
# 2 871
  food010 за теб, Geia  Hug Ти си Хабсолютно права, но за руснаците - Голландия, Гага, Гюго и Гермес  Simple Smile
Сори за спама  Embarassed
Виж целия пост
# 2 872
Мерси, отивам да си сипя нова доза Mr. Green
Виж целия пост
# 2 873
Малко офф: руснаците W-то в английската азбука го произнасят "В". Гледах едни реклами на Твикс и на Вискас  Laughing
Виж целия пост
# 2 874
А аз научих за "нов" световно известен актьор - Вилис  Mr. Green
Виж целия пост
# 2 875
 hahaha
 Joy
Виж целия пост
# 2 876
Обещах да не спамя, обаче повечето сме с Виндовс, нали  hahaha
Виж целия пост
# 2 877
И пием виски.
Виж целия пост
# 2 878
А аз научих за "нов" световно известен актьор - Вилис  Mr. Green

Муахаха, а гледала ли си филма му "Крепкий орешек"? Извинете, извинете, но е просто невъзможно да подмина този преводачески бисер.  hahaha
Виж целия пост
# 2 879
Всъщност руснаците (пък и други се намират) казват В на места където звукът е УЪ/УА
Оne примерно звучи Ван.  Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия