Новите думи в българския език

  • 207 730
  • 3 542
# 2 940
Пуцинка, нищо им няма на психиатЪрите. Даже в университета един от най-любимине ми предмети беше съдебната психиатрия. Откривах си по малко от симптомите на всичките изброени болести  hahaha Но се оказа, че и останалите колеги са така  Mr. Green


Цитат
нуждата от това е необходима, факт е!


Както беше казал Любо Пенев в коментара си за един мач навремето - "това е един негатив в минус за..."  Mr. Green
Пък шопът нъл рекъл "кое си сака, оно си требе".
 Joy
Виж целия пост
# 2 941
 hahaha

Което ме връща на темата, впрочем - сетих се за "допълнителните бонуси".  Mr. Green
Виж целия пост
# 2 942
Или детската педиатрия  Mr. Green
Виж целия пост
# 2 943
hahaha

Което ме връща на темата, впрочем - сетих се за "допълнителните бонуси".  Mr. Green

и допълнителни екстри  Wink

Виж целия пост
# 2 944
Процедурно предложение издигам, ако ми позволите. Да удържим Фройд с все
психо-разни настрани от темата. Иначе предизвиква изблик на нечленоразделни
мисли-помисли, от които клавиатурата ми се изчервява. Принципите да ходят в
някоя по-принципна тема, тази да си остане безпринципна. Фейс контрол - може,
майнд контрол - не може.
Виж целия пост
# 2 945
Процедурно предложение издигам, ако ми позволите. Да удържим Фройд с все
психо-разни настрани от темата. Иначе предизвиква изблик на нечленоразделни
мисли-помисли, от които клавиатурата ми се изчервява. Принципите да ходят в
някоя по-принципна тема, тази да си остане безпринципна. Фейс контрол - може,
майнд контрол - не може.

  202uu
Виж целия пост
# 2 946
Фейс контрол - може,
майнд контрол - не може.

 newsm18

Пък "по телевизора" чух, че нечия липса се била усещала осезаемо.  Mr. Green
Виж целия пост
# 2 947
Туй на мач ли, Пуц Laughing?
Виж целия пост
# 2 948
Ам'чи как да се усеща липсата? Неосезаемо? Аз това го не мога  Mr. Green
Виж целия пост
# 2 949

Тцъ, по новините.  hahaha

Ам'чи как да се усеща липсата? Неосезаемо? Аз това го не мога  Mr. Green


Ти и здравословни принципи нямаш, ама не ти връзваме кусур, нали?  Crossing Arms
Виж целия пост
# 2 950
Ти и здравословни принципи нямаш, ама не ти връзваме кусур, нали?  Crossing Arms
rotfImao rotfImao rotfImao
Виж целия пост
# 2 951
От'де да имам здравословни принципи, като от нездравословни място не остана.  Embarassed

Виж целия пост
# 2 952
Оправдавай се, оправдавай се.  Mr. Green
Виж целия пост
# 2 953
От'де да имам здравословни принципи, като от нездравословни място не остана.  Embarassed

Па не си и от правилната страна на океана Mr. Green
Виж целия пост
# 2 954
Тръгнах на лекции и не мога да ви смогна  Crossing Arms
Спрете се малко, още няколко седмици и ще се окаже, че не знам български език.


Разглеждам си сега целите на една от дисциплините, които ще уча и там пише "рисково-хеджиращи решения"! Бах мааму бих казала  Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия