АХ ТЕЗИ КЪДРИЦИ

  • 28 885
  • 77
# 15
Да клипчето е наистина впечатляващо!На мене ми се получават добре и с ролки-маркучи, средна големина.
Виж целия пост
# 16
pureadoration, ето клипче за къдрене на косата с фолио:



 За първи път чувам за подобен вид къдрене и съм направо изумена Shocked Егати страхотните къдрици,уау...Дали из фризьорските салони знаят за този вид и дали предлагат тази услуга?? newsm78 Искам такива къдрици и аз Grinning
Виж целия пост
# 17
mama nely, този ефект не на всяка коса се получава. При мен ефектът е пообен ако стоя доста време с фолиото, но много ми се скъсява косата и приличам на офчица  Laughing Не  е толкова трудно, пробвай някой път. Много естествени къдрици се получават, а и косата не се гори Simple Smile
Виж целия пост
# 18
И мен това ме притеснява, че стават много дребни къдрици и се скъсява косата.След няколко дни ще се отпусне, но все пак става доста бухнало. Shocked
Виж целия пост
# 19
mama nely, този ефект не на всяка коса се получава. При мен ефектът е пообен ако стоя доста време с фолиото, но много ми се скъсява косата и приличам на офчица  Laughing Не  е толкова трудно, пробвай някой път. Много естествени къдрици се получават, а и косата не се гори Simple Smile

ама с две леви ръце съм аз..а и нещо не мога да разбера завършвавето на кичура как става Embarassed,но трябва да го пусна на съпругът ми да го изгледа и да заеме той с ролята на коафьора.Той за разлика от мен го бива във всичко с което се захване  Mr. Green
Виж целия пост
# 20
Ами ако не искате толкова дребни и бухнали къдрици просто взимайте по-дебели кичури при навиването - и така няма да станат дребни къдрички, ще станат по-скоро вълни и букли , но няма да са толкова бухнали и няма да скъсяват толкова косата.
Виж целия пост
# 21
Дам ще пробвам някой път с фолио Sunglasses
Виж целия пост
# 22
Относно клипчето.. амм аз да питам с какво пръскаше кичурите??? Аз си мисля да не е със спрей, който е от тези за термична обработка?
Виж целия пост
# 23
Future_Mummy и аз горе-долу така правя.Но на почти мокра коса, пръскам един спрей за обем на Велатон или пяна, леко суша и после слагам маркучите и спя с тях.Държи ми 1-2 дни. Сега мисля да си взимам от тези най-големите, които се лепят, но те са само за обем. Иначе много ми харесва и ефектът леко небрежна, начупена коса с пяна.
Виж целия пост
# 24
Ето и моята любимка Ана Лин Маккорд (Наоми Кларк от 90210) с много хубави небрежни къдрици  Simple Smile



Uploaded with ImageShack.us

И няколко варианта на прическите на Серина Ван дер Уудсен от Крюкарката-тя е с меки вълни, които сега точно са особено актуални.



Uploaded with ImageShack.us
Виж целия пост
# 25
Ето и моята любимка Ана Лин Маккорд (Наоми Кларк от 90210) с много хубави небрежни къдрици  Simple Smile

Тя си е естествено къдрава  Peace Много я харесвам  Peace
Виж целия пост
# 26
pureadoration, ето клипче за къдрене на косата с фолио:



 За първи път чувам за подобен вид къдрене и съм направо изумена Shocked Егати страхотните къдрици,уау...Дали из фризьорските салони знаят за този вид и дали предлагат тази услуга?? newsm78 Искам такива къдрици и аз Grinning
Оле и аз искам,но няма ли да стои смешно на средна дължина коса ?  newsm78
Виж целия пост
# 27
Дам, знам, че е естествено къдрава. Лично на мен повече ми харесва с права коса, но и така е много хубава.
Виж целия пост
# 28
Благодаря за клипчето - ще се пробва в скоро време ! Всички снимки изглеждат страхотни, много ми харесват небрежните къдрици... Толкова много обем дават отгоре, супер е. Аз още се опитвам да запомня как се къдри с преса. Всеки път преди да се реша на този подвиг трябва да гледам някое клипче, че забравям как да си кълча ръката. Но ефектът е много добър.
Виж целия пост
# 29
а с какво пръска косата преди да навие с фолиото  Thinking
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия