

Пулмоложката каза, да купя още 1 шише зинат и другата сряда на проверка. Каза да продължаваме със инхалациите. Дано до сряда вече сме здрави 
Дано и всички други болнички да се оправят!
Просто нямам думи 

,
.
. Ще свикне детенцето. Днес тати ще я заведе, а аз си оставам в къщи да пазя леглото.
. Вчера като я взех от градина в 12:30 се прибрахме чак към 14:00. Първо хванах такси от Студентски, което беше с гадни гуми, според шофьора били зимни, но тока му поднасяше задницата, че
. Не можа да влезе дори в Симеоново, тръгнахме към Драгалевци, уж да ме остави на Фантастико, а като наближихме една колона автомобили и оня ми вика аз ще спра ей тука на островчето. А малката беше заспала в колата, аз със счупения крак и с торба покупки. Много тъпо се почувствах. И на всичкото отгоре ми взе 8 лв.
. Може би това е точното описание на думата бакшиш. 
Пулмоложката каза, да купя още 1 шише зинат и другата сряда на проверка. Каза да продължаваме със инхалациите. Дано до сряда вече сме здрави 
Аз съм с две ръце за изопринозина-ние сме на схема вече 2 месеца с него и педи каза до края на зимата да го пием.Да не казвам голяма дума,но смятам,че оказва действие,дано и при вас покаже добри резултати и това да ви е боледуването,да не срещате повече такива перипетии!
)))
Много време на съм се включвала, дано не сте ме забравили
Гледам обаче да следя темичките.
за коледните картички и аз съм За
Препоръчани теми