АВГУСТ 2009 -тема 30

  • 50 176
  • 663
# 180
Даниа, първоначалното интервю в центъра беше 65 лв., когато заведохме Софи, но сега има повишение в цените и таксите, така че не си спомням точно колко беше, но мисля че с около 20лв. са го вдигнали. В сайта го пише. Иначе ако си без абонамент прегледа е 40лв. и 20лв. за контролен преглед. Абонамента за годината е 480лв. Лекарствата (гранулките) не ги плащаш, те ти ти дават от там. Скорошно оздравяване на Елена.  Hug

Дани, а харесва ли ти работата? Предполагам, че ти е интересно.

Ами, Шайни, не, няма промяна, въпреки че спазвам диета вече от почти два месеца. Дано със захранването после да се подобрят нещата, ще видим..., надявам се...  Praynig

Александра, явно някои дечица са си телеманиачета и твоята Кати е от тях. Виж, на Софи каквото и да й пусна, все й е тая, хич не се впечатлява. Само музиката й харесва и като чуе че пеят и танцуват и тя веднага започва. Даже имаме микрофон и си прави сцена (качва си столчето на дивана и тя отгоре) и така си прави изпълненията.  Laughing
Виж целия пост
# 181
Дания в Глобул работя  Peace

Хари много ми харесва,доволна съм от всичко  Wink

Шайн сега в колектива нямам проблеми,бившата колежка от Офис 1,тази,която замествах,всъщност,беше се изказвала...ама вече е минало и забравено  Wink
Трейси не се е включвала от доста време,сетих се,понеже случайно попаднах на нейна снимка във Фейса-http://www.facebook.com/profile.php?id=1843666671,който ми е приятел само ще може да я види обаче,ако някой не е ,а иска да пише лс.  bowuu

Или тук,също може да се види-[url][http://www.facebook.com/profile.php?id=1843666671#!/pages/paolobotticellicom/143113959043767/url]

хайде ставам да приготвям салатата и ракията и да сядаме с мъжо да се черпим,лека и мека  Hug
Виж целия пост
# 182
Дани, хахаха  Joy Все едно ми описваш Андреа. Ама същата ти казвам, постоянно ни вика "нееее, не ти, не ти ( и сочи всеки един по един с пръст), не пей! Само аз!!"  Joy   hahaha

Шайнче, в тази връзка (със страстта на Анди към пеенето, както и с подаръците в градината) се сетих, че след доста мислене вчера с мъжо измислихме да й вземем за подарък някакъв детски микрофон/системка за пеене, не знам точно какво, но нещо свързано с пеенето. Но това при условие, че ще може да си го ползва вкъщи. А ти сега ме вкара в размисъл.  Thinking Винаги ли в градините подаръците остават за там, а не за децата в къщи???  newsm78 В смисъл навсякъде ли е такъв принципът??? newsm78 А за косичката, хмм Андичка не е била с равна косичка, да не би нещо да се бъркаш с друго детенце?  newsm78  Или от конкретните снимки така ти се е сторило? За кои снимки говориш да ходя да гледам? Simple Smile Ох аз трябва да се организирам да направим календар от калинините снимки, а все не намирам времееее. Sad Сетих се и за онзи въпрос, за който си писахме на лични. Още не съм стигнала да видя състава и за това не съм писала. Срам!  Embarassed И последно, баща ми е по-добре за сега, много ти благодаря, че питаш и че изрази съчувствие!   bouquet Както винаги си страшно мила! Hug

Снимката на Танчето и семейството им е У-НИ-КАЛ-НА!!! Много ми повдигна настроението!  Joy hahaha Joy Ама тя вярно къде се затри???  Flutter
Виж целия пост
# 183
Здравейте, мамчета!

Наминавам насам и се разписвам, не че имам какво толкова да кажа.
Имахме родителска среща миналата седмица Simple Smile Говориха много, но нищо от нещата, които казаха, не ни засягат. Венцислава добре се социализира, проблеми никакви пу, пу. А яслата е приказна - след основен ремонт на сградата, вътре са сменени легълцата, затрупано е с играчки, направо е супер. И отношенията с децата са екстра. Събрахме парички и за нови играчки, които дядо Коледа да подари на децата.
И тъкмо влязохме в ритъм с яслата, дойде време да я записваме на градина. Вече избрах градината до работата ми - да мога да си наглеждам детенцето от прозореца Simple Smile

И така - вкъщи украсихме елхата, а Венци обикаля около нея и клати топките - забавлява се. Още не е съвсем коледно настроението, но и то ще дойде.

Болничките да оздравяват и хубаво коледно настроение на всички!
Виж целия пост
# 184
Hariela, благодаря ти за информацията за хомеопатите Simple Smile Май наистина ще се обърнем към такъв специалист.

Детски микрофон и някакво плюшено животинче, което май пее и има опция за караоке гледах в коледния каталог на Хиполенд, защото и ние сме по пеенето напоследък Simple Smile

А при нас Дядо Коледа в яслата носи няколко големи подаръка купени с парите, които събирахме в началото (част от тях де) и те остават в яслата. А за всяко дете по нещо много дребно (лакомства или дребна играчка). Не практикували вече да се носи подарък от всеки родител, защото децата накрая плачели за чуждите неща, а пък варианта да останат там нещата на мен ми се вижда неприемлив. Първо, че не зная какво е подходящо за всички деца там (има и много по-малки от Мартин и за разлика от него някое може да лапа малки части и т.н.), а пък и как да получи всяко подарък и после да го накараме да го остави там? Моето със сигурност ще вдигне врява до небето. Мисля, че добре са го измислили всеки да получи еднакви неща. Така хем няма да има недоволни и остава възможност родителите, които желаят да се надхвърлят само у дома, а и децата ще видят Дядо Коледа Simple Smile
Иначе нашето май ще получи пластелин Плей-До и това е... Символично, но като подарят всички от родата по нещо и се претрупваме с неща, а той не играе с играчки Sad Другите подаръци предпочитам да му ги дадем в пари. Да ви кажа учудващо за мен, но много се радва на пари и да са по-големи и да ги пуска в касичка даже и хартиените Simple Smile
Имаме един куп жълти стотинки и ги изсипва на дивана  и се къпе с тях... Чичо Скруч от всякъде  Joy
Виж целия пост
# 185
Направихме снимката на Кати. "Леко усилен рисунък на дробовеет", квото и ще рече това, лекарката го преведе като била е на път да направи пневмония,  ама сме го спрели с антибиотика. Прати си я в къщи без рецепта, без лекарства, само с пълна забрана да вижда яслата тази седмица.  А да видите какъв рев му удари това дете, защо лекарката нямало да я преслушва днес, не ще да си тръгва без лекарката да я преслуша. Майка ми ми даде идеята да и купя лекарско комплектче сега за Коледа, да си лекува бебетата.Щом толкова и харесвало при лекарката.
Та така...На мен ми се обадиха за интервю за работа - в офис на Виваком. Ще опитам утре да отида, макар че като им знам работното време сама ще се откажа. Няма как да работя до 7, къде да го дяна това дете през времето отт 5 до 7... Ама ще видим какво ще кажат утре...
Виж целия пост
# 186
Алекс, добре че не е развила пневмония Кати. Бързо да оздравява.
Аз също съм замислила да купя на Софи за Коледа докторски кит, защото вкъщи само върви и ни преслушва, гледа ни гърлата с какво ли не, кара ни да кашляме... Joy  Joy Тя имаше един, ама много смотан, та сега съм решила по-хубав да й взема.  
Виж целия пост
# 187
Браво на Кати, че оздравява Simple Smile
Мартин не иска и да чуе за лекарката си! Като наближим до болницата започва да реве, а тя мило се държи с него и никога не прекалява с преглеждането, което ядосва повече мен Simple Smile Но започва едно реване, тръшкане, викане... Не дава да го преслушат, за гърлото да не говорим. Негови си били частите му и не ги дава Simple Smile рецепта като ни дадат я пази като очите си и няма търпение да се накупуват лекарства и да пие... хапчета, сиропи, ужасия Simple Smile После няма отърване да му се обяснява, че не се пият непрекъснато тия неща Simple Smile
Като станат вашите дъщери лекарки може да ги пратите да го прегледат да се успокои детето Simple Smile
Виж целия пост
# 188
Сетих се аз сега, че и Алегория от доста време не се е вясвала тук... Какво ли прави зетчето ни Теди?  Rolling Eyes
И Кати обича да пие лекарствата.Имунокинда го има за бонбони, сочи ми го и вика - бонбон...Дост.а ми помага като не иска да си ляга в леглото - вадя едно хапченце и и го слагам на възглавничката.Как бързо тича тогава...  Laughing
dania_09, ти освен да пратиш твоя чичо Скрудж да научи Кати на спестовност. Че нашата от сега обича да харчи.Всяко излизане на площадката завършва с ходене до магазина за "вафа".
 

P.S. Да не пускам нов пост.
Хариела - Красота!
Виж целия пост
# 189
И по желание на Дани да ви покажа колко е пораснала моята малка Шушулка.  Grinning

 


А снимката на Трейси е както винаги ВЪРХЪТ!  Grinning
Виж целия пост
# 190
Ей, здравейте момичета и дечица!
Добре, че намирам отвреме навреме начин да драсна някои ред.
Моля ви ДА МИ НАПИШЕТЕ НА ЛС ЗА СРЕЩАТА, дано сега успея да дойда с децата да се видим.
Павел е болен, в събота сутринта повръща, но после скача и лудува като му мина, но пък растройство имаме и добре че татко му си е тук и точно сега е отпуска няколко дни, че се гледкат. Дани малко негодува, но му минава.
Отворихме ново казино, още се набира и персонал, има мнооого работа, която не смогваме да свършим. Днес седях до 19 часа и пак не успях да свърша всичко.
Трейси, прекрасна снимка.
Нариелка, тъкмо си мислех за Вас и като отварям темичката, ти си писала последна.
Съм зЗА хомеопатията. Преди ги водех при Петко, доктор-фармацефт, които приемаше пациенти в аптеката в младост и сухата река, но сега нямам време и сме на самолечението. Изкарахме и този вирус с кашлицата, Павел кашля повече от 3седмици.
Лека нощ, деца
Виж целия пост
# 191
Момичета, да знаете, че Тони на драго сърце прие молбата ми да резервира в заведението до тях. Става въпрос за PIZZA DEL SOLE. Там бяхме на 8-ми март 2010 година и прекарахме супер. Намира се в Борово, зад бул. България, много е подходящо за такива срещи. Предлагам събота вечерта. За мен като вариант е по-добре, но ако има повече желаещи за петък, кажете.  Hug

Моля който има желание да дойде нека да пише тук щом прочете, за да може и аз и Тони да следим бройката.  Peace

СРЕЩА СРЕЩА СРЕЩА! Хайде, организирайте сееее!
Хари, мноого е сладка, вярно много е пораснала!  Heart Eyes
Алекс, радвам се, че не се е стигнало до пневмония! А защо да няма какво да правиш Кати между 5 и 7? Не може ли да е на градина до по-късно или някой да я взима вместо теб?? Или пък на интервюто да кажеш примерно, че можеш да започваш по-рано ао трябва, но трябва раб. ти ден да приключва до еди кога си... Не се настройвай негативно предварително, може пък да се наредят перфектно нещата! Хубаво е да се работи, че се изкрейзва, така че ти пожелавам да намериш решение и разбира се да те харесат!  Hug
Пепе, ейй ти пък откога не се беше появявала. Супер ще е, ако успееш да дойдеш. Срещата е за мамите, вечер, на заведение.  Grinning Малкият да се оправя! Честито за новия професионален проект! Много смело точно с казино. Дано всичко е наред и ви потръгне!  Hug

И аз съжалявам, че една от най-готините ни и редовно пишещи мами - Алегория тотално изчезна.
Виж целия пост
# 192
Янче, в града няма никой, който да ми помага. Краси пътува, той преди 7 рядко се прибира, ако се случи - то е веднъж годишно.Племеника му живеят в града, но те пък с две малки деца, едното бебе, другото ясленче.Няма как да разкарвам жена му /не че и тя ще се съгласи де/ до другия край на града без кола, племеника му работи в София та хич не го включвам в сметките. Други близки нямаме тук, малко приятели, ама и те работят, а пък тези, които не работят са такива развейпрахковци... Така че вариант да я вземе някой друг отпада, да плащам на човек - то аз едва ли ще вземам повече от 300 - 400 лв заплата, да давам половината от тях за да ми взимат Кати и да я гледат .... А в тоя град като че ли има някакъв закон - децата в 4 часа вече не са по ясли и градини, за къде бързат да ги взимат не знам... Няма, снощи мислих го, мислих го, ама не става...
Виж целия пост
# 193
Алекс, то после се редактирах, но сигурно не си видяла дописаното. Напълно те разбирам! Но все пак не бързай с негативизма! Hug Може работодателите да те изненадат и да се отнесат с разбиране. Когато кандидатствах за работа след като "ме напуснаха" от предното ми раб.място, нямах идея как ще се развият нещата. Просто знаех, че няма начин - трябва отново да работя и трябва и решение да намерим. В последствие се оказа, че имам неистов късмет, защото ми се обадиха за сутрешен блок (бях кандидатствала за друга длъжност), което времово - като майка - ме устройва идеално! Сега пък новата ми шефка (да чукам на дърво  Praynig ) е страшна! Майка на 2 малки деца и се отнася със страшно разбиране към мен. Без да съм повдигала въпроса направи така, че да си тръгвам в 13.00! Мисълта ми е да не се отказваш още преди да си опитала, защото никога нищо не се знае. Хора разни. А и ако си винаги така негативна, защо изобщо кандидатстваш?  newsm78 А и закон, не закон, какво в крайна сметка е раб. време на яслата?? Ако официално е до примерно 18.00, какво ти пука другите кога си взима децата? Дано съм те понахъсала!  Laughing Хайде високо вдигната глава, усмивка до уши и успех!! Wink
Виж целия пост
# 194
здравейте момичета!
И аз малко се позатрих,но ще си наваксам с четенето.Тази събота и неделя си бяхме вкъщи,като никой път(дръг път все сме някъде на гости),ами то от хора не се отървах.Все имаше някой у нас и все маси сложени и после миене на чинии  Crazy луда станах.Митко беше с лека хрема и вчера си беше у нас,но днес мъжо го закара на "дината",там е доста отпло и това му пречи.Новото при него е ,че спи сам на свое легло,заспива си сам и така си спи до сутринта,два пъти пада от леглото,но докато свикне ще е така.Ама много е смешен като падне,чува се едно яко туп и после го гледам в тъмното как си се катери и пак ляга Laughingголем е бръмбър Heart Eyes
Александра,успех с работата,само да ти кажа,че тък също отвориха офис на Виваком и ги изпращаха на обучение за седмица  в София.
Исках да пиша още,но трябва да ставам,ще опитам да се включа утре.чао за сега
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия