Здравословно хранене за децата - 6

  • 47 743
  • 735
# 300
Търся си ник, ще споделиш ли рецептата за крекерите, моля те Hug

Колкото до изсъхването, аз го правя на най-ниска степен във фурната и благодарение на Вери, използвам следния трик. Слагам тавичката с не по-дебел слой от 4-5мм за 2-3 часа върху пекарска хартия, после обръщам в друга тавичка и сплесквам до 2-3 мм да станат по тънки и хрупкави /ако това е желаният ефект/ след още около 3-4 часа са готови. Снощи правих такива крекери например: авокадо, дом. лютеница, бадемови трохи, овесени ядки и сусам. Смея да кажа, че вкусът им стана като на Брускети-Марети Joy

Виж целия пост
# 301
Търся си ник, ще споделиш ли рецептата за крекерите, моля те Hug

Колкото до изсъхването, аз го правя на най-ниска степен във фурната и благодарение на Вери, използвам следния трик. Слагам тавичката с не по-дебел слой от 4-5мм за 2-3 часа върху пекарска хартия, после обръщам в друга тавичка и сплесквам до 2-3 мм да станат по тънки и хрупкави /ако това е желаният ефект/ след още около 3-4 часа са готови. Снощи правих такива крекери например: авокадо, дом. лютеница, бадемови трохи, овесени ядки и сусам. Смея да кажа, че вкусът им стана като на Брускети-Марети Joy

може ли стъпка по стъпка да ми обясниш как ги правиш, че аз съм малко нова в тези неща и нямам опит. Blush
Виж целия пост
# 302
в момента правя първите си кВакери от кълнове от жито (приемам аплодисменти за куража, не за изпълнението Simple Smile )

Поздрави, макар да не знам в какво се състои куража.  Laughing
Точно за кВакер четох в една стара книга, българска ...ама нещо мътно ми стана и
я позарязох.....
Та дали не ти се обяснява какво точно прави ?  Flutter

В момента имам житни кълнове и тази вечер си добавих в салатата.

Въпросът за маслините беше принципен - дали зелената маслина ( макар и с чушка,
и консервант(и) ) не е по-малкото зло , от коя да е черна маслина ?  newsm78

Като ми остане време така или иначе ще се разровя за инфо,
но ако някой вече е наясно , ще съм благодарна за линкове или мнение.  Hug
Виж целия пост
# 303
Търся си ник, ще споделиш ли рецептата за крекерите, моля те Hug

Колкото до изсъхването, аз го правя на най-ниска степен във фурната и благодарение на Вери, използвам следния трик. Слагам тавичката с не по-дебел слой от 4-5мм за 2-3 часа върху пекарска хартия, после обръщам в друга тавичка и сплесквам до 2-3 мм да станат по тънки и хрупкави /ако това е желаният ефект/ след още около 3-4 часа са готови. Снощи правих такива крекери например: авокадо, дом. лютеница, бадемови трохи, овесени ядки и сусам. Смея да кажа, че вкусът им стана като на Брускети-Марети Joy

може ли стъпка по стъпка да ми обясниш как ги правиш, че аз съм малко нова в тези неща и нямам опит. Blush

Ами аз малко на око ги правя, но долу горе това са стъпките:

1. обелвам едно авокадо, и го слагам в кухн. робот или чопър, добавям няколко лъжици овес ядки, отгоре няколко лъжици лютеница и бъркам,
2. като стане еднородна смес, добавям бадемовите трохи /накиснати и смлени бадеми, изцедени от сока, който става мляко/ и изсушени;
3. продължавам да бъркам, докато стане еднородна смес с не много течна структура, да може да се прави на топчета примерно
4. е описана по-горе; сушенето в тавичката

Флайбъл, аз пък така и не разбрах трябва ли да слагам саламура на стафидираните маслини, че те и без това са доста солени, но пък се притеснявам да не ги разваля Rolling Eyes
Виж целия пост
# 304
Ако са много солени, няма как да се развалят според мен. Бих изкисвала ден-два преди консумация.
Виж целия пост
# 305
мерси Вери, чудесна идея за изкисването, не се бях сетила Hug
Виж целия пост
# 306
Моят първи опит с крекери беше от пасирани житни кълнове, фини овесени ядки, стар лук , хималайска сол и подправки.
Вкусът на лук се загуби тотално, но пък натъркваме чесън и става трепач.

Вери, идеята за изкисване на солта, според една приятелка и по-скоро според нейният лекар (може би беше Михайлов Simple Smile )... та тази идея не е добра за водоразтворимите витамини и минерали.
лично аз не искам да губя от вкуса и аромата. Не знам дали е принципна теорията му или е конкретно за маслините.

Флайбъл, аз лично ям зелени маслини с бадем/чушка. Ако няма други, бих си купила. Но черните турски маслини - никога няма да си купя.

От друга страна обаче, черна боя не приемам под никаква форма (друга храна) . Така че мога да хапна малко с маслините. А консервантите са навсякъде и може би за тях е по-важно  да ги избягваме?

Запознах се с био производител на зеле. Бабите го учели как се прави домашното кисело зеле ! Слагат бензоатчета и други подобни (не им разбирам) консерванти, че да не им се разваля!!!
Ще видим купено от пазара кисело зеле през крив макарон Simple Smile
Био зелето е толкова сладко, че децата ръфат като ябълка. Беше ми неудобно обаче да си поръчам и кисело зеле, че е разправия....
Виж целия пост
# 307
Ами не знам тогава. Simple Smile Но ако не може да се хапне от солено....
Другият вариант е водата, в които са киснали, да се използва после за нещо.
Виж целия пост
# 308
Водата от накиснатите сушени чушки как я изпихме с малко лимон! Аз предвидливо им сипах много и хубава вода Simple Smile

И с маслинената може би би станало с лимон Simple Smile
Виж целия пост
# 309
Търся си ник, направо ме Фърли в размисли разни с тия водноразтворими витамини.  Joy
Ми че те маслините са бая киснати според мен преди да стигнат до трапезата ни. Ние самите им сменяме водата поне 3 пъти в раамките на 30 дена. Иначе няма как да се махне горчивината и да са си сурови.

По тази логика не трябва да киснем никакви бобови, зърнени, ядки и семена. Не мога да обърна внимание на всяка една група относно водноразтворимите витамини, но една бърза справка ми подсказа:

http://www.bb-team.org/articles/916_kakvo-znaem-za-vodnoraztvori … ini#axzz1i4OBe3w7

където прочетох това:

"За разлика от останалите водноразтворими витамини, фолиевата киселина се натрупва в черния дроб и по тази причина не трябва да се приема ежедневно. "

и ме Фърли в друг размисъл, който не е свързан с тази тема, а с разни чести чернодробни пречиствания, които наблюдавах известно време.

И също така препоръката на конвейр за взимане на изкуствена добавка от жени планиращи забременяване и бременни.

Имам и друго за коментиране свързано с името, което посочи (ако въобще е негова препоръката за накисването), но не е за тази тема. А и впечатленията са ми от една дискусия с трети човек на скайп.

Приятно посрещане на Новата година с пожелание за здрави и щастливи деца!   bouquet
Виж целия пост
# 310
лекар (може би беше Михайлов Simple Smile )... та тази идея не е добра за водоразтворимите витамини и минерали.

На друго място чета за неговите препоръки, ама такова твърдение сефте чувам  Simple Smile

С детоксикациите на  д-р Михайлов и комплекса от препоръки, се разделих с 19кг. и  мога само добро да говоря.  Heart Eyes
Никой не е съвършен, но земни лекари рядно се срещат.

Солени маслини, без накисване отказвам да ям.  Crazy
Както и каквото и да е пресолено.

Относно солта Пол Брег е писал :

 „Солта не е жизнено необходим продукт. Известно е, че примитивните
народи не познават сол. Изключвайки солта от вашия рацион, вие ще
изпитате неудобство само първите няколко седмици. Най-прочутите
готвачи на Франция приготвят своите световноизвестни блюда, без да
добавят сол, замествайки я с други подправки: лук, чесън, билки и гъби."

Понеже темата е за децата, искам да отбележа , колко съм доволна
от моето дете  обича покълнала зелена елда. И изобщо елда.

След един ротавирус прясно зеле с моркови отказва да яде,
но по някое време се сетих да предлагам моркова нарязан на "солетки"
и.... така го яде!  Simple Smile
Виж целия пост
# 311

 Hug
Виж целия пост
# 312
Едно вдъхновяващо клипче - деца жадни за сурово смути Grinning :

Green-Kids
Виж целия пост
# 313
За много здрави и плодородни години!
Имам питане за мента /чай/ защо не може да се дава на деца /нещо ми се струва съм чела/ и кога може?И още един въпрос имах, ам го забравих, као се сетя, ще пиша Hug
Виж целия пост
# 314
Аз да питам, тези готовите смески за хляб какво съдържат? На съдържанието на български няма нищо обезпокоително, но понеже не разбирам немски, та се чудя дали всичко е ок?  Thinking
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия