Има ли зависимост м/у качените кг по време на бременност и пола на бебето?

  • 4 463
  • 23
# 15
Аз имам момче и качих 12 кг. Качените кг не зависят от пола на детето, а от начина на хранене.
Виж целия пост
# 16
Няма такава зависимост.
Виж целия пост
# 17
Качените кг не зависят от пола на детето, а от начина на хранене.
И аз мисля така. Качих 11 кг.
Виж целия пост
# 18
Според мен няма нищо общо!  Laughing
За сравнение с първата бременност 27 кг - момче,сега 14кг (9 месец почти ) -пак момче.  Mr. Green Сега съм по-спокойна и се храня по-правилно.Преди бях много нервна,много промени ми се случиха и явно ефекта е на лице.
Виж целия пост
# 19
Няма зависимост
 Peace
"Не знам" са две думи
Виж целия пост
# 20
И с момчето,и с момичето качвах по 11кг.
В моя случай няма зависимост.
Виж целия пост
# 21
Цитат
Качването на килограми по време на бременността зависи ли от пола на бебето според вас?
Никаква зависимост няма. При мен и двете бременности бяха с почти еднакви "множко" килограми - децата са ми разнополови.
Виж целия пост
# 22
Според мен няма такава зависимост.
Виж целия пост
# 23
не, чудя се кой ги измисля, тези безумици...
момче - 12 кг, което си е нормално мисля.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия