Кралски работи и клюки

  • 133 588
  • 731
# 285
Беатрис изглежда добре-трябва да се отбележи ,всичко по нея е ..нормално  Simple Smile

Виж целия пост
# 286
Пропуснах принц Едуард, хайде и на него една снимчица, да не се цупи  Laughing:



Янтра, след твоя коментар се замислих, че Едуард изглежда като син, а не като брат на Чарлз и Андрю.
Виж целия пост
# 287
Да, забележимо по-млад изглежда Едуард в сравнение с братята си Simple Smile
А Отъм Филипс а-ха да роди насред службата Simple Smile Tooooлкова бременна изглежда Simple Smile
Виж целия пост
# 288
Момичета, вчера мисля дадоха филм за Фелипе, някой да се сеща как се казва?
Виж целия пост
# 289
"Фелипе и Летисия" пише в програмата.
Виж целия пост
# 290
Аууууу, ботушките и чантата на Камила много ми се харесаха, ботушите най-вече заради цвета...
А Беатрис какво краче извади  Shocked А Катрин, ако още веднъж се появи с тези обувки ще и подаря някои от моите Crossing Arms

И честита Коледа!
  Simple Smile
Виж целия пост
# 291
Благодаря, открих го, обаче никъде го няма по торентите Confused
Виж целия пост
# 292
 Hug В събота,на 24 декември беше филмчето,първа серия -Фелипе и Летисия. Боже ,страшно ми хареса, много неща научих,и за обиците ,които и е подарил, и за вечерята -запознаването с краля и кралицата. Не беше пропуснато и че отношенията между Елена и Хайме са били в криза още през2003 година. С много голям интерес чакам втора серия,дано да е в събота- на 31 декември Praynig
Благодаря ви за снимките на всички кралски династии! Весели празници и Щастлива Нова Година! Hug Hug
Виж целия пост
# 293
Благодаря, открих го, обаче никъде го няма по торентите Confused
Жалко ,изпуснала съм го и аз .Би ми било интересно да го гледам.
Виж целия пост
# 294
И аз съм го пропуснала Blush, не може ли да се свали някъде от нета Hug newsm78
Виж целия пост
# 295
И аз съм го пропуснала Blush, не може ли да се свали някъде от нета Hug newsm78

За съжаление не мога да го намеря, имаше някакво копие в пиратите, но е без субтитри, без нищо. Confused
Виж целия пост
# 296
Икона на красотата: Кейт Мидълтън
Виж целия пост
# 297
Честита Коледа!

Хари и Катрин на футболен мач на Уилям 1 2

Шарлийн или Чарлийн се произнася... newsm78
Виж целия пост
# 298
Княз Кирил искал развод
Виж целия пост
# 299
А с Кардам какво става?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия