
не и не, голяма капризация излиза това овне, дай й сухи работи само да дъвче


)


(а питала ли съм те какво значи Белбей?
)
Дръж ни в течение с пъпченската история на сладкото адашче.
Има някакво значение , но не си спомням какво , знам че идва от турски
- ние също сме така .Опитвам се да готвя любими на него неща, та ако означава и да правя всеки ден пица
. Опитвам се да предлагам и разнообразие, зеленчуци на пара / е изяде само морковите /, но пак хапна.
). А така или иначе в яслата също не излизат (в тази връзка- браво, Рони, на организацията във вашата ясла - хубаво е, че ги извеждат децата), а ние двете може да си правим кратки излизания, ако времето позволява. Ще го намисля, да видим днес как ще се приберем.

. Просто не му е било сега времето. Аз все се надявам да я изкара като малка, за да не му трепери един ден като жена вече (при бременности и т.н.) 
Бъдете все така здрави цялото семейство. Успех с кандидатстването за градина на Ави и на теб - в новото поприще, с което си се заела.
. Ако е вирус левкоцитите не са ли завишени? Неговите са в нормата.
Ние сме си в къщи, защото нещо като стомашен вирус се опита да ни тръшне, но ако задържи и утре така добре от четвъртък е на ясла.
Днес му говори, показва рикунки
Много ми е жално, но така ще е за сега. Баща му успява мн рядко да се връща и все за съвсем малко време...за последните 6мес не знам дали се събират общо да е бил тук повече от 10-15дена.


Пъпчиците изчезнаха ли? 

Ако започна да пиша надълго само ще ви надуя главата с оплаквания, несъществени при това

Не ядат, не спят, постоянно реват и се тръшкат. Че и баща им не издържа и обвинява мен за държанието им. Като ме няма вкъщи са много послушни - хапват, заспиват около 12.30 наобяд и си спят без да се събуждат и да ме търсят през 30 минути (ако въобще заспят...). А приспиването вечер се превърна в кошмар - заспиват в 22-23.00 ч. с хиляди уговорки да легнем. Четем по един куп книжки, пеем си и това в продължение на час, че и повече. А съм толкова изморена напоследък, че ми идва в повече и нямам достатъчно търпение.
За пола - зависи от апарата и задапаратното устройство.
Как я карате?
, последното вече е факт, но не сме имали и време да го оставим да поработи, за да му изпитаме евентуалните екстри.
и по - малко да побъркват мама и тати, затворени вкъщи. 

...
)



А и цялата страна е в един ужасен леден капан, който като се разтопи, ще стане още по-голямо мазало. 
Само всичко да бъде наред. 



Не е бебешка, така че да не сте в заблуда. Препоръчани теми