Once upon a time/Имало едно време по abc

  • 47 004
  • 733
# 675
Писателят
Скрит текст:
говореше с монахинята. Явно тя е феята от приказния свят, която изпрати сина му с бобеното зърно. Обаче защо не му каза за магията? Защото той по това се усети, че не е сина му.
Виж целия пост
# 676
Интересно ми стана, че
Скрит текст:
писателят знае, че другите не си спомнят кои са...от къде е дошъл той тогава...ако идва от приказния свят защо не е в капан като другите в Сторибрук...Монахинята е феята, но не би трябвало да си спомня коя е...Мисля, че някой от вън му помага. Той дойде знаейки за момчето и книгата му - даже аз в началото помислих, че той е написал тази книга (колкото и странно да звучи)...
Интересното е, че този сериал ми става все по-интересен, което не очаквах. Mr. Green
Виж целия пост
# 677
И на мен страшно ми харесва сериала Heart Eyes
Виж целия пост
# 678
Страхорна серия
Скрит текст:
Аз го потозирах от самото начало,че знае всичко.Но много силна беше сцената с Румпел.Като разбра, че той не е Бай доста беше наранен и разачорован.Но от къде ще я намери тази магия за да живее не ми е особено ясно. Grinning
Виж целия пост
# 679
Наистина беше готин епизода - страхотни туистове  Grinning, и аз се подведох за самоличността на писателя  Blush, обаааче  Laughing
Може сина все пак да изкочи от някъде  newsm78
Кефя се на 2-ната игра на Румпелчо - цака ги наред  Joy
Виж целия пост
# 680
Да, много трогателно беше, когато Румпел си помисли, че това е сина му.
Ще ми кажете ли какво стана точно на края на епизода, че пак ми беше отрязан - последното, което видях е Ема и Реджина да говорят в коридора, след като Огледалото си "призна", че той е виновен за отвличането.
Виж целия пост
# 681
Страхорна серия
Скрит текст:
Но от къде ще я намери тази магия за да живее не ми е особено ясно. Grinning

Той не каза ли нещо от рода,че Ема,ако разбере,че това не фантазия на Хенри и в същност всички наистина са приказни герои...по тази начин магията ще се появи Thinking

Последното беше когато Ема каза на Реджина,ще отнеме най-ценното й,т.е ще вземе Хенри Peace
Виж целия пост
# 682
Според мен писателят е единият от братята Грим.
Шарл Перо едва ли е , американците сега са на вълна Грим  Grinning

Може ли синът на Румпел да се явява (като)брат на писателят, примерно да е бил в семейството, да са живели заедно и т.н..и Бай да му е разказал всичко... от там да знае
Виж целия пост
# 683
 
Скрит текст:
според мен ще се окаже,че писателя е лош
Виж целия пост
# 684
Абе, писателят да не се окаже онзи от който Румпел взе камата, когато 'получи' силата? Или онзи умря тогава? Какво беше? 
Виж целия пост
# 685
То за да получиш камата трябва да убиеш с нея предишният притежател, демек да, умря Simple Smile
Виж целия пост
# 686
не, защото камата е приемствеността
от един отива в следващ, след като първият е убит с нея:)
Виж целия пост
# 687
Не знам кой е в приказките, но според мен не е лош - искаше да вземе камата, за да контролира Мрачния, най-вероятно за да го излекува, нали е болен Thinking
Виж целия пост
# 688
Малко се връщам в предишния епизод, но вижте тази снимка, това е момиченцето, което играе Снежанка като малка.
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=212242695548636&set=a … ype=3&theater
Виж целия пост
# 689
Малко се връщам в предишния епизод, но вижте тази снимка, това е момиченцето, което играе Снежанка като малка.
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=212242695548636&set=a … ype=3&theater
много ме дразнеше в сериала, незнам защо
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия