Йоркширски териер 2

  • 123 634
  • 753
# 675
На мен Луиджи ми е толкова сладък, че като публикуваш нова снимка, Гад Чевръста, обикновено се връщам по няколко пъти да го гледам.  Heart Eyes

sunny- baby, много сладки бебета.  Heart Eyes Сигурно са малки точно колкото мишки. Не мога да си го представя дори.  Crazy
Виж целия пост
# 676
nana_cool точно са мишоци, такива се родиха, но сега вече на почти 20 дни са мишоци с голеееми пълни тумбаци baby_neutral, да е жива и здрава мама Фани, наистина е невероятна и всеотдайна мама, моето прекрасно момиче  Heart Eyes
Виж целия пост
# 677
nana_cool    Hug
sunny- baby , браво на Фани!  bouquet

Въпрос - Луиджи не е подстригван досега, като изключим факта че беше бръснат ... но не искам да си спомням. Та да питам, подобрява ли се вида на козинката ако се подстригва по-често, като на нас човеците? Днес му кръцнах бретона 1 см, но искам още ...
И колко бързо расте след това? Ако съдя по Луи и козинката която порасна от бръснатото, около 1 см на месец и половина, или бъркам?
Виж целия пост
# 678
nana_cool    Hug
sunny- baby , браво на Фани!  bouquet

Въпрос - Луиджи не е подстригван досега, като изключим факта че беше бръснат ... но не искам да си спомням. Та да питам, подобрява ли се вида на козинката ако се подстригва по-често, като на нас човеците? Днес му кръцнах бретона 1 см, но искам още ...
И колко бързо расте след това? Ако съдя по Луи и козинката която порасна от бръснатото, около 1 см на месец и половина, или бъркам?
Честото подстригване не е положителен факт за добра козина. Добрата козметика, честото й прилагане и разбира се каквото е наследило кученцето. Растежа също зависи от прилаганата козметика. Като при хората, когато си поддържат косата тя е жива и изглежда добре. При хората също честото подстригване не е фактор за хубава и бързо растяща коса.
Виж целия пост
# 679
Ау, темата ни отишла чак на 3-та страница.
Луиджи е с нова прическа - прилича на късокосместа чи-хуа-хуа  Laughing
Ние ходихме до щатите за няколко дни и го гледа една позната, но много прилично се е държал. Сложих ваксините, вкл бяс за една година.

Поздрави
Виж целия пост
# 680
Здравейте,

Вчера сложих 3-тата ваксина и снощи голяма вечер беше.... ад
Към 02ч. кученцето едвам дишаше все едно е бягало 20км. езика отвън, сърцето ще гръмне Sad
Нямам спомен дали не сложихме 2-рата ваксина половината (има ли такава практика?)
1-вата ваксина като взимах диването ми казаха, че е сложена и сега в паспорта имам следното(без тази 1-вата която е сложена от (развъдника) :
1-ва - Nobivac Lepto - A105801
2-ра - Nobivac DHP A058A01
3-ta - Eurican DHPPL2-l
Има ли място за притеснение?
Виж целия пост
# 681
Здравейте,

Вчера сложих 3-тата ваксина и снощи голяма вечер беше.... ад
Към 02ч. кученцето едвам дишаше все едно е бягало 20км. езика отвън, сърцето ще гръмне Sad
Нямам спомен дали не сложихме 2-рата ваксина половината (има ли такава практика?)
1-вата ваксина като взимах диването ми казаха, че е сложена и сега в паспорта имам следното(без тази 1-вата която е сложена от (развъдника) :
1-ва - Nobivac Lepto - A105801
2-ра - Nobivac DHP A058A01
3-ta - Eurican DHPPL2-l
Има ли място за притеснение?
Ако всичко е направено както трябва от "развъдника" и от Вас няма място за притеснение. Всъщност ако си бяхте взели куче от истински развъдник щяхте да го вземете след ІІІ-та ваксина и нямаше да се чудите какво става. Това което  описвате не е типично поведение за след ваксина  поставена по правилата. Може пък да му е било топло или пък да е предчуствало поредните земетръси. Кой знае. Разберете, че е невъзможно за правилно предположение за абсолютно непознато същество. Разбирам, че се нуждаете от помощ, но не е възможно за полезна помощ за кученце за което не се знае произхода му.
Вече сам разбирате колко глупаво и необмисленно сте постъпили и колко сега Ви е трудно. Дано с мъничето да е всичко наред и е късметлийче, че си има дом с грижовен и обичлив стопанин. Дай Боже по-малко несретници и повече късметлии с грижовни стопани
Виж целия пост
# 682
Много Благодаря за отг.


Кученцето е добре(предполагам му е било топло), защото спинка известно време прод одеалото Simple Smile))))
Яде си нормално, луде пак толкова много и най-важното прави ме щастлив и не само мен Simple Smile
Само да ми кажете от къде да си взема нагръдник за малката, шампоан и играчки(какви ?) неговите си ги яде, а са от твърда гума Simple Smile)))) много е палава Simple Smile
Виж целия пост
# 683
zlatarov и при нас се получи така,но на втората ваксина,кученцето ми се "удърви"....скимтеше няколко часа ако я пипнеш или погалиш,дишаше учестено и стоеше като препирирана,звъннах веднага на ВЕТ и ми каза да и дам урбазон на хап.......след няколко 4аса се оправи .....при третата ваксина   направи и инжекция с урбазон(за всеки случей) -нямахме промлеми............ Сега след 1г +,когато се слага задължителната стояхме около час при тях,след поставянето,за да видим дали ще направи пак някоя нежелана реакция и Слава Богу всичко мина гладко......... Като поговорихме и рзказах,какво се е случило преди,ми обясниха,4е независимо от кг се слагало цяла доза,от което на мен ми настръхна косата,защото преди тежеше 0,500кг сега е 2.000кг  newsm78 .Добре ,че оцеляхме  ooooh!
Хубав ден на всички териерчета сладки  Hug
Виж целия пост
# 684
Много Благодаря за отг.


Кученцето е добре(предполагам му е било топло), защото спинка известно време прод одеалото Simple Smile))))
Яде си нормално, луде пак толкова много и най-важното прави ме щастлив и не само мен Simple Smile
Само да ми кажете от къде да си взема нагръдник за малката, шампоан и играчки(какви ?) неговите си ги яде, а са от твърда гума Simple Smile)))) много е палава Simple Smile
нагръдник - нашият единият MacLeather, а вторият - rogz - аз и от двата доволна
шампуан ползваме - beaphar
играчки - последно купили джапанка от силикон и много доволна - той е толково еластичен, че тя дори ако го захапи, не може го скъса, само дъвчи и дърпа, за удивление - вече минало 3 седмици - а той е здрав Peace
Виж целия пост
# 685

нагръдник - нашият единият MacLeather, а вторият - rogz - аз и от двата доволна
шампуан ползваме - beaphar
играчки - последно купили джапанка от силикон и много доволна - той е толково еластичен, че тя дори ако го захапи, не може го скъса, само дъвчи и дърпа, за удивление - вече минало 3 седмици - а той е здрав Peace



Идея от къде да ги взема в София?
Виж целия пост
# 686
Здравейте и от нас, не съм писала скоро, радвам се че бебка на zlatarov е добре.  Гад Чевръста честита нова прическа на Луиджи Laughing Ние растем и хубавеем Flutter, вече сме на 1 месец, голеееми бебешори Crazy, ето ни и с нови снимки
Alice in Wonderland:)
Arwen Evenstar:)
Aragorn:)
Много целувки на всички стопани и кучовци Heart Eyes
Виж целия пост
# 687
Много Благодаря за отг.


Кученцето е добре(предполагам му е било топло), защото спинка известно време прод одеалото Simple Smile))))
Яде си нормално, луде пак толкова много и най-важното прави ме щастлив и не само мен Simple Smile
Само да ми кажете от къде да си взема нагръдник за малката, шампоан и играчки(какви ?) неговите си ги яде, а са от твърда гума Simple Smile)))) много е палава Simple Smile
Браво на мъника. Нагръдника не е добра идея. Мисля, че някъде назад имаше споделени мнения. Комплект нашийник+повод от най-обикновените ще ви върши чудесна работа. Първо му слагайте по малко нашийника за да свикне, че ще има нещо на вратлето и после като свикне започвате с наградки да го учите да ходи на повод. Обучението се прави задължително в къщи и не повече от 10 минути няколко пъти на ден.Шампоани и играчки има във всеки по-голям зоомагазин. Най-добре е да изчакате с къпането след ІІІ-та ваксина и без това все още не трябва да излизате и не сте се изцапали чак толкова та да сте за къпане. Не се хвърляте на скъпи играчки и в големи количества може да не ги хареса, а и да ги хареса бързо ще му омръзнат. Много по-интересно ще му е на мъника да Ви изгризе пантофите, или крака на някой стол и разни такива неща Simple Smile))))))
Виж целия пост
# 688
sunny- baby , невероятни бебешори имате. Обожавам всякакви бебета - човеци, кучета, котета, прасенца - всичко живо що е бебе.

Откакто постригах Луиджи и той малко прилича на бебе заради късата козинка, и отношението към него също ми се промени несъзнателно, даже понякога му говоря на бебешки и му давам повече играчки  Embarassed Ей, това човешката психика е голямо нещо!
Ще гледам да го издебна да го снимам и да го видите.

Поздрави
Виж целия пост
# 689

Браво на мъника. Нагръдника не е добра идея. Мисля, че някъде назад имаше споделени мнения. Комплект нашийник+повод от най-обикновените ще ви върши чудесна работа. Първо му слагайте по малко нашийника за да свикне, че ще има нещо на вратлето и после като свикне започвате с наградки да го учите да ходи на повод. Обучението се прави задължително в къщи и не повече от 10 минути няколко пъти на ден.Шампоани и играчки има във всеки по-голям зоомагазин. Най-добре е да изчакате с къпането след ІІІ-та ваксина и без това все още не трябва да излизате и не сте се изцапали чак толкова та да сте за къпане. Не се хвърляте на скъпи играчки и в големи количества може да не ги хареса, а и да ги хареса бързо ще му омръзнат. Много по-интересно ще му е на мъника да Ви изгризе пантофите, или крака на някой стол и разни такива неща Simple Smile))))))

Не тя има доста играчки, но имаше едно кокалче червени и толкова го е нагризала, че е почнало да се рони и го махнах.
Колко време трябва да мине след III-та ваксина, за да излизаме? III-ta e направена на 28.05.2012
Въпрос ! Награди какви да вземем марка(какви да са ? ? ? )  преди време ми казаха, че е малка за наградки....
Не е ли по опасно с нашийник, ако дойде зло куче няма да мога да реагирам (да я вдигна)



Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия