Фейсбук 2

  • 1 312 254
  • 14 991
# 420
Аз още нямам TIMELINE, но тъй като така или иначе ще се сполети в един момент, искам да попитам - там има ли я страхотната според мен функция с "клюкарника" отстрани - да виждаш в реално време кой какво прави, без да трябва да ходиш на стените на всеки един приятел поотделно?
Аз като влизам в TIMELINE на приятели, виждам явно това, което те са определили другите да виждат; интересно ми е аз какво ще виждам от техните дейности, оставайки си на моята стена. Пусто любопитство  Crazy
Виж целия пост
# 421
Аз още нямам TIMELINE, но тъй като така или иначе ще се сполети в един момент, искам да попитам - там има ли я страхотната според мен функция с "клюкарника" отстрани - да виждаш в реално време кой какво прави, без да трябва да ходиш на стените на всеки един приятел поотделно?
Аз като влизам в TIMELINE на приятели, виждам явно това, което те са определили другите да виждат; интересно ми е аз какво ще виждам от техните дейности, оставайки си на моята стена. Пусто любопитство  Crazy

Да и аз нямам още за което се радвам  Mr. Green Mr. Green не знам сигурно ще може няма начин в началната страница както преди!Но май ще има опция да се премахне-така четох в предишни коментари!Някой знае ли кога ще го въведат за всички!Четох но не видях такъв отговор-ако има ме извинете-пропуснала съм го!!
Виж целия пост
# 422
Някой знае ли кога ще го въведат за всички!Четох но не видях такъв отговор-ако има ме извинете-пропуснала съм го!!

На която и предишна страница да отвориш - има зададен такъв въпрос и няколко пъти отговорено  Peace
Виж целия пост
# 423
Някой знае ли кога ще го въведат за всички!Четох но не видях такъв отговор-ако има ме извинете-пропуснала съм го!!

На която и предишна страница да отвориш - има зададен такъв въпрос и няколко пъти отговорено  Peace


да извинявам се късно го видях  Peace Rolling Eyes
Виж целия пост
# 424
В новия облик на фейса къде да проверя как ме виждат публично, нещо опцията не я откривам..  Blush Sad
Виж целия пост
# 425
Как да видя общите ни приятели на мой приятел, който не е с Timeline (аз съм с него) ? Когато друг мой приятел е с този облик отстрани ми се виждат общите приятели.
Виж целия пост
# 426
Как да видя общите ни приятели на мой приятел, който не е с Timeline (аз съм с него) ? Когато друг мой приятел е с този облик отстрани ми се виждат общите приятели.

Отиваш на профила му и горе в дясно от падащото меню на звездичката "Преглед на приятелството"  Peace
Виж целия пост
# 427
В новия облик на фейса къде да проверя как ме виждат публично, нещо опцията не я откривам..  Blush Sad

Ако става въпрос за TIMELINE-а....от падащото меню на звездичката (под долния десен ъгъл на корицата) има "Преглед като..."
Виж целия пост
# 428
В новия облик на фейса къде да проверя как ме виждат публично, нещо опцията не я откривам..  Blush Sad

Ако става въпрос за TIMELINE-а....от падащото меню на звездичката (под долния десен ъгъл на корицата) има "Преглед като..."

Огромни благодарности!   bouquet
Виж целия пост
# 429
Здравейте!  Може  ли  да  ми  кажете  на  какъв  принцип излизат  "Предложения  за  приятелство" в  лентата  отстрани  (освен общи  приятели  и  интереси,  евентуално)? 

Аз  пак  си повтарям  въпроса,  че  ми  е  много  важно   Embarassed  Или  ако  вие не  знаете,  кой  ли  може  да  ми  каже  ...   newsm78
Виж целия пост
# 430
Здравейте!  Може  ли  да  ми  кажете  на  какъв  принцип излизат  "Предложения  за  приятелство" в  лентата  отстрани  (освен общи  приятели  и  интереси,  евентуално)? 

Аз  пак  си повтарям  въпроса,  че  ми  е  много  важно   Embarassed  Или  ако  вие не  знаете,  кой  ли  може  да  ми  каже  ...   newsm78

мисля че основно е на принципа общи приятели
Виж целия пост
# 431
Здравейте!  Може  ли  да  ми  кажете  на  какъв  принцип излизат  "Предложения  за  приятелство" в  лентата  отстрани  (освен общи  приятели  и  интереси,  евентуално)? 

Аз  пак  си повтарям  въпроса,  че  ми  е  много  важно   Embarassed  Или  ако  вие не  знаете,  кой  ли  може  да  ми  каже  ...   newsm78

Официална информация за това няма! Има само догадки от различни потребители.
Виж целия пост
# 432
Здравейте!  Може  ли  да  ми  кажете  на  какъв  принцип излизат  "Предложения  за  приятелство" в  лентата  отстрани  (освен общи  приятели  и  интереси,  евентуално)? 

Аз  пак  си повтарям  въпроса,  че  ми  е  много  важно   Embarassed  Или  ако  вие не  знаете,  кой  ли  може  да  ми  каже  ...   newsm78

Официална информация за това няма! Има само догадки от различни потребители.

Да няма но на мен ми предлага основно с  общи приятели така че мисля че е на този принцип Wink
Виж целия пост
# 433
Как да видя общите ни приятели на мой приятел, който не е с Timeline (аз съм с него) ? Когато друг мой приятел е с този облик отстрани ми се виждат общите приятели.

Отиваш на профила му и горе в дясно от падащото меню на звездичката "Преглед на приятелството"  Peace
No Saint, много ти благодаря.  bouquet
Виж целия пост
# 434
Да няма но на мен ми предлага основно с  общи приятели така че мисля че е на този принцип Wink

Да, но на мен ми предлага и хора, с които нямаме нито един общ приятел  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия