
и аз ще давам на Вико, ако се сетя да купя.
Той е с лек спазъм, но на вентолин, в събота отиваме на басейн, там ще се инхалира


Кога порасна мацката толкова бързо, аз все си мисля, че е бебе още
.
, вярвам , че всичко ще се нареди по най-добрия начин за вас.
.
естествено бизнес обувки 
понеже нашето легло с Д не е готово, всеки спи при едно от децата и аз съм с Вико, а той на втория етаж. Умирам от страх да не падне, спя на пресекулки и скачам при всяко негово завъртане, да не говорим,че сънувам и кошмари 
, аз ли нещо съм забравила да публикувам или просто интернета се е сринал пак.
, и за това че вчера водих на ДГ Вероника, записа участие за този месец.
. Ама аз пък си мисля да пусна една жалба до ХЕИ, пък да видим тогава дали няма да назначат проверка! Децата може и да си имат "коки" но никой да не знае - защото не им е парвил изследвания, интересното е ще като от ХЕИ ги зедължат да се направи на всяко изследване какво ще излезе, със сигурност доста дечица ще имат, но не на всички това им пречи!

естествено бизнес обувки
, за плочки и гривни - избягвам коментари.
А какво все пак се е провинило детето и то ли се е провинило, че не разбрах 
Ще изчакам да мине ларингита и ще чистя с нещо,че цялата е задръстена със секрети.

Ще го пробвам аз и явно това ще си пожелая за Коледа 
.
.
Препоръчани теми