ЮЛИ 2007 !!!

  • 27 630
  • 728
# 435
Брех колко сме били много, че и пръснати. Беше ме срам да си призная  Joy
Виж целия пост
# 436
И аз като Били. Много мразя да чистя. Същевременно мразя да е мръсно Simple Smile - особено пода, но никога не съм чистила под ежедневно, дори и с румбата. Аз имам и миещ робот и той ми е много любим. При нас всичко, което може да е автоматизирано е автоматизирано, въпреки това си ми тежи чистенето. Наскоро гледах фанелки "Чиста къща = пропилян живот"  Laughing А, откакто имаме злоядчо мразя и да готвя.  Mr. Green
Янче, на мен като ми правят такива забележки репликирам обратно с "Ами, като не ти харесва, изчисти." Нали е дошъл да ти помага, а не да те товари. Ще видиш, че като тръгнеш на работа, след 1 месец ще ти се струва, че винаги си работила.
Виж целия пост
# 437
Ало София, тук е Бургас. Как е обстановката там при вас? Пуснете някоя снежна снимчица, че и ние да се порадваме.  Crazy
Виж целия пост
# 438
Ми как, паркира ги върху прахосмукачката и двамата да се возят и тя чисти.  Peace Кривчо обикновено се вози отгоре, а има място за още един такъв  hahaha
Представям си го моя Ицо върху прахосмукачката и Вероника до него Joy, леле ми тя горката ще стане на сол Mr. Green. И аз искам такава джаджа Mr. Green, освен да я поискам вместо пътуването до Виена, което мъжа ми замисля за януари или февруари Thinking. На мен и без това не ми се ходи. newsm78, а желанието ми е по същата причина, предлагам да гласуваме, дали изобщо някой ще се запише за опцията че обожава да чисти newsm78
Шуши мен пък хич не ме е срам, ми то писва, оставми мразенето, ама можеш ли по цял ден да ходиш склед трима които само цапат и да не го намразиш пусто чистене Mr. Green.
Виж целия пост
# 439
ехх аз също не обичам да чистя ,но мразя да е мръсно ,така че се самобичувам с това постоянно чистене,ама е по силно от мен  LaughingОпитвала съм се да оставя така ,но не ми издържат нервите.
Велина , а каква ти е подомиячката???
Виктор днес постоянно го пуска тоз робот,аз го местя и скривам от него ,той пак го намира и по едно време го чувам че бръмчи в другата стая  Laughing
Виж целия пост
# 440
И аз в отбора, не че хич не ме е срам, но така стоя нещата, дразни ме като е мръсно и разхвърляно, рядко ми остава време аз да чистя, ако изчистя, съм доволна, но да чистя ежедневно, при мен е абсурд. Кая като беше малка и си бях вкъщи, пак не успявах. Предпочитах да й обръщам повече внимание на нея и да стоим по-дълго навън.

Янче, да си изкараш хубаво, надявам се да се успокоиш, баща ти ще се справи, да се успокоиш и да се насладиш на почивката.  Hug

Някой да е купувал наскоро "Родопско чудо"? Не намирам в аптеките около нас, само Витасин ми предлага, а изрично ми препоръчаха Родопското, а не другото...
Виж целия пост
# 441
Ками, това е.
Айка, защо ти е родопското чудо?
Виж целия пост
# 442
Ауууу а това чудо на техниката как да разбера доставя ли се до БГ  newsm78
Виж целия пост
# 443
ДУ
В къщи сме,тв-то отказа #2gunfire #2gunfire #2gunfire точно сега не трябваше.
И аз не обичам да чистя нито да готвя,но се налага,особенно като имаме куче.
Виж целия пост
# 444
аз досега чистих, ядене има от вчера, та съм свободна до довечера  Joy
червената леща не се оказа нищо особено  Rolling Eyes

какво ще правите уикенда?
при нас се очартава скука, ще се мотаме из нас.
Виж целия пост
# 445
Леле и такова чудо на техниката ли има само да мие, аз май съм много назад с нещата, още си мия с парцал с дръжка и кофа Embarassed, а прахосмукачката ми е от на баба абитуриентския бал, но какво да се прави. А за чистенеточистя, но необичам да го правя, обаче пък и много мразя да е разхвърляно и неподредено, това поне постоянно го правя, и само вървя и по децата и само и м се карам Laughing.
Вики аз забравих да ти кажа май че тая червена леща не е нищо особено, даже на мен хич не ми хареса, а после така ме боля корем от нея. Sick
Какво е това родопско чудо, я някой да сподели?
Ние пак сме в къщи, днес вече тичах да пускам секрет на Вероника от носа за изследване - ми то не се издържа, поредна нощ неспане, и няма подобрение - сополите и станаха зеленикави Sick.
Аз утре и в неделя съм на лекции, поне малк ще мръдна че четири дни не си бях подавала носа навън! Peace
Виж целия пост
# 446
здравейте
Велина дай малко повече инфо за този робот и наистина може лид а го иамме и ние в БГ  Mr. Green???.Там откъдето купих Румбата имаше и подомиячка ,но нещо не ми хареса как подсуши след като изми.Остава малко мокро ,а това на ламинат изглежда ужасно, стават едни петна и все едно не е мит пода.
Дядото на Еви ни е на гости и току що те излезнаха навън .Аз чакам Виктор да се събуди и отиваме и ние на разходка.
Още не сме украсили вкъщи ,а Ева само дава зор  Laughing
Виж целия пост
# 447
аз още няма да украсявам, обикновено го правя в последния момент, не харесвам това ранно украсяване, коледните филми и песни  Joy

оказа се,че Д ще ходи през уикенда " на прасе"  hahaha
ние с децата ще се гледаме.
ще ми се да идем на кино,на театър... ама не ми се вре на затворено в това болно време  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 448
Обичамукрасите за коледа,ама не обичам аз да я правя.
А песента на Джордж Майкъл ми е Sick изтъркаха я от всякъде звучи,дано някой направи някоя нова,може и Гага да опита.
Виж целия пост
# 449
Аз днес поукрасих малко. Имам една малка елхичка и вдигнах на тонколоната, че да не я стига Пепи.
Иначе обичам да чистя и после да се наслаждавам на резултата  Mr. Green Но да няма никой вкъщи да ми се пречка, съответно не съм го правила отдавна  Mr. Green Сега оттук-оттам само....
Ех, тези чудеса на техниката и мен ме съблазняват  Whistling
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия