Мама Седмокласник стяга и за здраве и успехи силно се надява -2/Предколедна/

  • 45 704
  • 744
# 120

Само при мен ли нищо няма във файловете?
Виж целия пост
# 121

В какъв смисъл няма нищо? Би трябвало да ти се източи zip със 4 jpg файла.
Аз току-що ги източих, за да проверя, там са си.  newsm78
Виж целия пост
# 122
Бихте ли ми казали за пробния изпит по математика с СМГ на 27- ми , къде  в сградата е записването , какво е работното им време и каква е таксата? Благодаря предварително.
Виж целия пост
# 123
Файловете ги има, но в тях няма нищо. Може би имам проблем с архивиращата. За това попитах само на мен ли....
Виж целия пост
# 124
Бихте ли ми казали за пробния изпит по математика с СМГ на 27- ми , къде  в сградата е записването , какво е работното им време и каква е таксата? Благодаря предварително.

Таксата е 10 лв., записването е в книжарницата във фоайето, а работно време  newsm78
до към 16:30 с обедна почивка

Кирилизация, може би наистина е до архивираща програма  newsm78
Виж целия пост
# 125
Бихте ли ми казали за пробния изпит по математика с СМГ на 27- ми , къде  в сградата е записването , какво е работното им време и каква е таксата? Благодаря предварително.

Таксата е 10 лв., записването е в книжарницата във фоайето, а работно време  newsm78
до към 16:30 с обедна почивка

Благодаря  Hug .От колко часа ще е изпита?
Виж целия пост
# 126
Изпитът започва в 9.00 - 3 часа.
Виж целия пост
# 127
След като сте отворили тема за пробни изпити и аз се загледах из сайтовете на варненските школи, но нищо...Моля, ако някой от Варна разбере за пробен изпит - да пише!!!
Виж целия пост
# 128
И при мен няма нищо  :thinking:4 празни файла, може би да се обърнат в друг формат, а не jpg.
На всичко отгоре вече втори ден си е у дома с температура, болки в мускулите и леко разстройство.
Виж целия пост
# 129
Пробни от МГ Варна, Регалия и ПЧМГ от миналата година
 
http://dox.bg/files/dw?a=c46032c64f
 

Виж целия пост
# 130
fifiperoto като разархивирам ми дава грешки във файла и нищо не виждам.От къде сте ги сваляли тестовете? Да нямат някаква защита newsm78 Може и при мен да е проблема, но имам много файлове с такъв формат и ми се отварят без проблем/дори имам виртуален принтер, който обръща други файлове в ПДФ/ Thinking
Виж целия пост
# 131
Пробни от МГ Варна, Регалия и ПЧМГ от миналата година
 
http://dox.bg/files/dw?a=c46032c64f
 



При мен всичко се чете чудесно, благодаря   bouquet
Виж целия пост
# 132
Моя близка ми ги изпрати в jpg формат, но аз прочетох, че някои не могат да ги свалят и ги конвертирах в  pdf формат.Ако искаш ми остави имейла си на лични и може би от него ще ги отвориш, аз ще ти ги изпратя един по един без да ги архивирам.
Виж целия пост
# 133
Пробни от МГ Варна, Регалия и ПЧМГ от миналата година
 
http://dox.bg/files/dw?a=c46032c64f
 



При мен всичко се чете чудесно, благодаря   bouquet

И при мен pdf-овете се отварят,  за разлика от тези с формат jpg:

Виж целия пост
# 134
Тестовете, които се дават на пробните са върху материала до сега, така че пращайте децата да се упражняват на задачи и тестове, които дублират матурите! Много е полезно за децата, а и родителите да се ориентират горе-долу за нивото.  Peace За школа "Софроний" още не знам кога ще има тренировачни изпити, но ще съобщя. До колкото разбрах, тази година ще бъдат допускани и деца, които не са в школата, но не съм сигурна.
Гадните грипни вируси са плъзнали навсякъде. Моето момиче се пооправи и тази вечер, за мой ужас, разбрах, че днес е ходила на плуване  #Crazy Това не е проява на висш разум. Само се моля да не се разболее пак! Иначе в техния клас е голям екшън. Искат да изключват едно момче, защото си написало 6 по информатика. Младежът е отличник по математика, че и по друго. Защо го е направил?  newsm78 И той не знае. Напълно безсмислена и глупава постъпка, но какво да се прави, пубертета е особена възраст  Laughing Та сега са едни коалиции, едни стачни комитети пред директорката, за да защитят съученика си. Големи са сладури  Laughing Надявам се, това да приключи скоро в полза на детето. Всеки прави грешки и си взема поуките от това.  Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия