“ДОМАШЕН АРЕСТ” - НОВ БЪЛГАРСКИ КОМЕДИЕН СЕРИАЛ ПО БТВ

  • 29 541
  • 279
# 150
 Много ми харесва сериала, надявам се и следващите епизоди да са все така силни. Лолова играе страхотно ролята си, просто е родена за тъща.
Виж целия пост
# 151
Днес разбрах, че "Домашен арест" е с най-висок рейтинг за месец 11.2011г. дори пред листопад  Simple Smile това много ми хареса.  newsm44 newsm44 newsm44
Виж целия пост
# 152
Днес разбрах, че "Домашен арест" е с най-висок рейтинг за месец 11.2011г. дори пред листопад  Simple Smile това много ми хареса.  newsm44 newsm44 newsm44

И правилно. Чудя се какъв тип хора гледа турските помии.  Sick

Епизодите от тази вечер:

http://www.youtube.com/watch?v=UqmsRHbveb0 Мис "Април"  Joy

http://www.youtube.com/watch?v=X6SRL8qDnm4&feature=mfu_in_order&list=UL

Виж целия пост
# 153
Здравейте,
каня му се натози сериал да го гледам откакто е почнал, но едва снощи изгледах от край до край 2-та епизода. Това за мен се оказа най-забавния сериал от всички други БГ сериали които вървят. (аз турски и други не гледам)

Толкова се смях на момента с Диляна Попова  Joy "Аз нямам интимна прическа"  newsm62 newsm62 newsm62
Виж целия пост
# 154
Зрителите стават сценаристи в "Домашен арест"

Броени дни след старта на новата успешна продукция на bTV в Сезона на българските сериали,  телевизията предизвиква зрители си със специална игра - "Стани сценарист в "Домашен арест!”. От днес до края на годината bTV обявява конкурс за най-комичните истории от сблъсъка между поколенията в българското семейство, достойни да забавляват зрителите в цялата страна.

Всеки, който желае да покаже, че семейството му по нищо не отстъпва на веселите персонажи в "Домашен арест”, може да изпрати на series@btv.bg най-колоритните случки от съжителството със съпруга, съпругата, децата, шурея, тъщата и всичките си роднини "до гроб”.

Първите, които споделят най-забавните истории от живота в своя дом, ще могат да видят името си още в "Домашен арест”. Конкурса ще журират сценаристите на авторския ситком – Нели Димитрова, Тео Чeпилов и Николина Бончева, които ще изберат новите си "колеги” , с които ще работят по предстоящите серии на ситуационната комедия.

Победителите ще имат възможност да наблюдават и заснемането на сцената, написана по тяхната история. Останалите забавни истории, които не успеят да спечелят конкурса, ще бъдат публикувани в сайта на сериала.
Виж целия пост
# 155
Първите два епизода ми се видяха нелоши като за начало, но следващите са пълна скръб. Много скучно и изсмукано от пръстите. Май ще откажа да го гледам. Жалко, защото харесвам този жанр, но той е доста труден за правене, много са важни сценаристите. А точно сценаристите са най-големият проблем на нашето кино и телевизия.
Виж целия пост
# 156
нищо де, ти гледай 7 часа разлика, без друго ти е "вътрешен", ние ще си гледаме този  Laughing
Виж целия пост
# 157
нищо де, ти гледай 7 часа разлика, без друго ти е "вътрешен", ние ще си гледаме този  Laughing
Нали ,Пепи  Joy.Той не само там е вътрешен и в темата на Под прикритие има връзки  Mr. Green
Виж целия пост
# 158
нищо де, ти гледай 7 часа разлика, без друго ти е "вътрешен", ние ще си гледаме този  Laughing
Няма нужда да го гледам, като знам какво ще стане. Hug
Виж целия пост
# 159
О изпуснала съм интригата,че от време на време чета темите на бг сериалите,та кво знае се финала на 7 часа Crazy Мх интересно,ама едва ли знаеш края на 2 ри сезон  Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 160
Много забаво....  с глас съм се смяла!!!! rotfImbo rotfImbo   Чак ми се прииска и на мен едно Коце в къщи.....  , обаче без " интимна прическа", че много са му диагонални движенията!!! Wink Laughing
Виж целия пост
# 161
Пълна скука, очаквах повече.
Виж целия пост
# 162
И аз изпуснах интригата  Simple Smile Разкажете повече и ние да знаем  Hug
Виж целия пост
# 163
О изпуснала съм интригата,че от време на време чета темите на бг сериалите,та кво знае се финала на 7 часа Crazy Мх интересно,ама едва ли знаеш края на 2 ри сезон  Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Joy Joy Joy

И аз изпуснах интригата  Simple Smile Разкажете повече и ние да знаем  Hug

Това не е тема за "Седем часа разлика".  Naughty
Виж целия пост
# 164
О изпуснала съм интригата,че от време на време чета темите на бг сериалите,та кво знае се финала на 7 часа Crazy Мх интересно,ама едва ли знаеш края на 2 ри сезон  Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Joy Joy Joy

И аз изпуснах интригата  Simple Smile Разкажете повече и ние да знаем  Hug

Това не е тема за "Седем часа разлика".  Naughty

аааа аз не питам какво ще стане в  "Седем часа разлика"  него не го гледам, а за интригата която се е създала.  Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия