Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са отзивите за еднократните гащи за след раждане и крема Sudocrem?
Какви са разликите между еднояйчните и разнояйчните близнаци?
Какви са препоръките за използване на кремове за подсичане като Судокрем?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са отзивите за еднократните гащи за след раждане и крема Sudocrem?
Еднократните гащи за след раждане се оценяват като удобни за нормално раждане, но могат да раздразнят шевовете след цезарово сечение. Кремът Sudocrem е широко препоръчван, като някои го използват ежедневно при смяна на памперса като превантивна мярка срещу зачервяване. Освен това работещите в отделите по неонататология го препоръчват много на майките.
-
Какви са разликите между еднояйчните и разнояйчните близнаци?
Еднояйчните близнаци произлизат от едно яйцеклетка, която се разделя на две, докато разнояйчните близнаци произлизат от две различни яйцеклетки. Разнояйчните близнаци могат да бъдат момчета и момичета, като си приличат като братя и сестри, докато еднояйчните са от един и същи пол и си приличат много като две капчици вода.
-
Какви са препоръките за използване на кремове за подсичане като Судокрем?
-
Какво може да причини изместване на яйчниковата киста?
-
Какви са препоръките за бременна жена с киста на яйчника?
Много любов и семейно щастие 
и лека бременност до края

.Успокоявам се обаче при мисълта,че и да тръгне по-рано,поне тук,в болницата не ми искат нищо-само чехличките и да си завлека тумбака
Мен ме стегна яко дисковата,ни да легна,ни да седна....
Те милите по голямо желание и мерак имат от нас.Нали има една приказка-Децата мили, внуците още по мили
пригтвили сте я предполагам вече за февруари догодина?
Луда работа. Иначе аз всяка вечер сънувам вече болници, доктори, раждане, бебета и куп глупости. Идват ми и прозрения дори насън.
Не знам каква беше тази кашлица нечувана от мен
Утре вече заминавам на работа, въпреки че болничния ми е до понеделник. Не мога да седя вкъщи вече. Залежах се много, а това при мен никога не е било.
Не познавам никакви доктори тук в София и между кои да избирам?? За мен всики са еднакви, като нямам мнения за тях. За щастие не ми се е налагало досега да лежа в болница през целия ми живот, нямам познати лекари и нямам досег до тази институция. Наблюдаващия ми лекар е само затова той, защото ми е много удобен за посещение (на горния етаж където живея е). Е проучих го преди това де, оказа се мн добър, но главно това изигра роля. Гадно е, когато знаеш че за да не те оставят на произвола на съдбата, трябва да си платиш близо 1000лв. Ами ако ги нямам?? Чувала съм всякакви случаи, в които ако не искаш да се държат като с животно, те принуждават да плащаш като грешен дявол. Ще ги побъркам след това в тази болница, ако и с мен стане така. Злоупотребяват с най-святия момент за едно семейство, когато знаеш че всичко би направил за детето си, като ти искат за какво ли не пари.
Аз мисля да си платя за лична акушерка след това, която да се грижи за мен и бебето, а колкото до раждането - надявам се да няма проблеми, след като съм отишла в специализирана болница само за това, че иначе ще стане страшно.
), 1 играчка гъсеничка и от днес подложка за повиване (от продавалника за 10 лв, направо новичка и с чуден цвят - зелена
08.12.