Дългото чакане след трансфер - 9

  • 51 744
  • 753
# 315
Браво Стеле. Много ти се радвам  Hug
Виж целия пост
# 316
Не издържах и направих едно шуърче и показа EFP  Heart Eyes Но ще видим другата седмица на кръвния!
Виж целия пост
# 317
Magic Woman  супер Simple Smile

Виж целия пост
# 318
Момичета супер сте. Много си е кеф  Mr. Green
Магьоснице, честито и на теб.
Виж целия пост
# 319
И аз да се включа......че всеки ден надничам да видя кой как е.
Браво на момичетата с (+) тестчета....и дано до края само (+) да се развиват нещата  Praynig.
Бамбукита.....не се кахъри, че не са две бебета. Бременността с близнаци си е рискова и често бебетата се раждат по-рано, което си носи негативите. Така, че дерзай!
Виж целия пост
# 320
Magic Woman  smile3501 Желая ти мноого висок резултат и на кръвния  newsm44
Виж целия пост
# 321
Благодаря ви, сладурки! Hug Втората черта не беше много отчетлива, но от опит знам, че по-нататък ще си станат и двете еднакви! Още не знам да се радвам ли..раничко е, но си знам, че магията е на път да стане! Heart Eyes smile3503
Виж целия пост
# 322
Magic,браво,тихо честито и за теб  Hug
Кремче,чудесен ти е прогестеронът,не е висок  Hug
Виж целия пост
# 323
Ехаааааа колко хубави новини виждам тук newsm44
Кандидат мама ,Алекс ,Magic,честито.Провлачете сега крачета .
Чудесата започват да се случват даже преди Коледа,а на връх празника тук ще е исински бебе бум Peace.
Хрис,чакаме те скоро тук Hug.
mon_shery ,нормални са ти болките ,ама и нищо не могат да предвещаят.ТСХ  при бременност се покачва,обсъди го задължително с лекаря си.Надявам се на прекрасни резултати от теб ,Дарлена,Кремче,.
Бамбукита,от трите мъничета едното е герой и здраво ще се държи за мама Praynig Hug.
Виж целия пост
# 324
Пантерка, и аз се чакам,че и миналата, и тази темички,много ми харесват,като резултати,направо не са за изпускане  Grinning,ама,нещо лигавица не мога да докарам,като никога  Close,за ЗЕТ  Close
Виж целия пост
# 325
Благодаря ви, момичета!  Hug
Влача краката, без изобщо да ги отлепям от земята! От цялото си сърце желая успех на всички и стискам палци.
mon_shery, пия л-тироксин и аз 50 мг. ТАТ и МАТ до сега са ми били в норма, само ТСХ ми е завишен. От страх обаче днес пуснах и тях. Л-тироксина изобщо не съм го спирала и сега даже го пия, но явно трябва да се повиши дозата.
Виж целия пост
# 326
Кандидат мама, Алекс, Magic Woman, честито preggo preggo preggo
Darlena, страхотно е, че си така спокойна Peace Сигурна съм, че този път ще успееш  EFP
 Аз не съм толкова обнадеждена Sad Доктора първо каза, че 3 ембриона се развиват еднакво и са перфектни, но след трансфера на 2 от тях ембриолога каза , че  още не са се разделили за този ден (което не означавало, че няма да се разделят до края на деня) и за него не са толкова добри Cry
Сега не знам какво да мисля......
Виж целия пост
# 327
bugito..бъди спокойна миличка..нищо не е изгубено Hug Hug Hug Hug Praynig Praynig Praynig и моето доколкото разбах се е разделило на 4 и ми го върнаха-ембриоложката каза,че най-добре ще си се чувства в мен...Дай боже,всичко да мине и да се радваме на хубави тестчета накрая newsm17 newsm17 newsm17
Пантерка,Кандидат мама-благодаря ви за бързите отговори newsm51
Кандидат мама,и при мен ТСХ ми беше завишено преди 3год.,когато ми откриха проблема...след това през 6 мес. съм го проверявала и винаги е било ок..все около 1 Simple Smile ТАТ и МАТ и при мен бяха в норма newsm10
Виж целия пост
# 328
Честито на забременелите момичета, а на другите пожелавам късмет, следващия път и те да видят + тест.
mon_shery , Кандидат мама, проблемите с ЩЗ не са за подценяване. Моя съвет е веднага да се изследвате и да посетите ендокринолог. Аз съм с Хашимото и последно бях на 50 микрограма Еутрирокс. В момента в който почнах стимулацията, качихме дозата на 75 микрограма, а сега съм с доза 100/125, защото съм бременна с близнаци, и ми трябва повечко хормон: за мен и за бебетата.
Виж целия пост
# 329
Олееее колко хубави новини виждам днес честито на всичкии  Hug Hug Hug
Стискайте ми палци утре и на мен теста да ми покаже положителна стойност че колкото повече наближава този тест толкова по се притеснявам а тази сутрин изведнъж така ме заболя долу корема ама за малко какво ли е това как мислите момичета???? Confused
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия