Дългото чакане след трансфер - 9

  • 51 744
  • 753
# 570
 running и аз, мерси Дарленка за прашеца
Виж целия пост
# 571
Пантерка,  дано да е така  Hug
Виж целия пост
# 572
И аз заставам под прашеца  newsm44
Виж целия пост
# 573
 running и аз под babydust7 имам нужда  Praynig newsm51
Виж целия пост
# 574
Айдеее наредихме се на опашката за вълшебен прашец
Виж целия пост
# 575
И от мен много вълшебен прашецццццццццц babydust7 babydust7 babydust7
Виж целия пост
# 576
Момичета, днес ми е 8 ден от трансфера и пак се появи зацапване. Имах към 4-5 ден малко розово зацапване,което спря и тази привечер пак започна Sad Имате ли идея нормално ли е ? Някоя от вас след трансфер имала ли е подобно зацапване по това време от трансфера и повече от един път за този период от време? Имам усещането,че ще го обърне на цикъл,който принципно към 5-7 ми трябва да ми дойде...
Виж целия пост
# 577
Много ти е рано за цикъл по принцип.Но май трябва да продължаваш с хапчетата и в най-скоро време да си направиш кръвен тест .На мен 2 дни ми зацапва и накрая дойде но ми зацапа на 10 ден .На мен ми стой за това зацапване за хубаво,но незнам .Щом само ти зацапва и спира .
 
Виж целия пост
# 578
sofiaaa, утре съм на кръвен-на 9 ти ден. Но ми е много притеснено . Все пак не е кафеникаво, а и ми се струва,че ще го обърне на цикъл,който между 5 и 7 ми трябва да ми дойде Sad Яко се сдухах просто... Хапчетата не съм ги спирала.
Виж целия пост
# 579
Darlena, много се радвам за теб Hug  пожелавам ти лека и безпроблемна бременност Laughing

Undisclosed Desires,  аз до към 10 седмица имах зацапване през десетина дни..първото зацапване беше малко преди датата на предполагаемия ми цикъл..не ги мисли тези ранни зацапвания..аз отидох веднага на лекар и естествено нищо не видяха..казаха ми да си изчакам още поне една седмица и да се върна..също така не губи толкова лесно надежда, защото при трансфер на повече от един ембрион, всичко е възможно да се случи..аз си спомням, когато тогава доки ми каза: "Ако се засили, се върни да те видим пак.", аз и казах: "Е то ако се засили, всички знаем какво е станало", а тя: "Нали имаш 2 ембриона, не се знае." ..само да спомена, че аз не бях толкова търпелива и почнах с тестовете на 5ти ден и ги правех през ден...когато отидох, вече знаех, че има започнала имплантация..успех утре на теста Hug
Виж целия пост
# 580
Знам през какво преминаваш ,но гледай да лежиш сега да почиваш .И добре ,че теста ти е утре и ще знаеш какъв е изхода ,но не го отписвай .Някой жени са имали леко кървене и пак са били бременни след това .Успех ти желая утре .
Виж целия пост
# 581
ЗДРАВЕЙТЕ ОТНОВО, ДНЕС КРЪВНИЯТ ТЕСТ Е С НАМАЛЯВАЩА СТОЙНОСТ , ОТ 91 НА 57 ,БЯХТЕ ПРАВИ БИОХИМИЧНА Е  И ОТНОВО СМЕ В ИГРАТА. ОТ ТАЗИ ПУНКЦИЯ СИ ЗАМРЪЗИХМЕ 3 ЕМБРИОНЧЕТА , НО НЯМАМ ПРЕДСТАВА , КАК СЕ ПРОЦЕДИРА, НЯКОЙ МОЖЕ ЛИ ДА ПОМОГНЕ С ИНФОРМАЦИЯ, СЪЖАЛЯВАМ, ЧЕ НЕ Е ПО ТЕМАТА, НО В МОМЕНТА ИМАМ НУЖДА ОТ НЕЯ.
Виж целия пост
# 582
Момичета, днес ми е 8 ден от трансфера и пак се появи зацапване. Имах към 4-5 ден малко розово зацапване,което спря и тази привечер пак започна Sad Имате ли идея нормално ли е ? Някоя от вас след трансфер имала ли е подобно зацапване по това време от трансфера и повече от един път за този период от време? Имам усещането,че ще го обърне на цикъл,който принципно към 5-7 ми трябва да ми дойде...

Undisclosed Desires миличка  Hug и аз съм така, направо ще откача вече, а днес се скъсах да плача....
При мен започна кафеникаво зацапване още на 11 ден, док ми увеличи Дуфастона и каза че ще премине. На следващия ден пуснах ЧХГ беше се увеличило. На 13 ден прокървих еднократно, пак при док и пак кръвен - ЧХГто беше вече 154 при 53 два дни по рано.Успокоих се, док ми даде още болничен и да продължавам с лекарствата. Днес следобяд пак имам кръв, червена чиста... Cry
Просто незнам как да постъпя, какво да мисля....нямам сек спокойствие....много се страхувам
Виж целия пост
# 583

Звезда,много ти е сладък аватара,нека има за всички по един такъв,пък било то и след коледа.
        ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ,  Gift santa2 santa2 santa2   за това съм го приготвила за всички нас     Hug Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 584
Момичета и аз имам кръв от вчера, но само на хартията. Мислих, че днес ще ми дойде, но още не е и не знам какво да мисля #Crazy Доктора каза, че е хубаво като не ми е потекло много и да отида понеделник на кръвен.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия