Дългото чакане след трансфер - 9

  • 51 744
  • 753
# 630
 *нова_жена* така е  Simple Smile Какво стана с твоя тест Hug
Виж целия пост
# 631
Момичета, да ви питам, трябва ли да си правиш инвитро по фонда в клиниката, коята ти е подала документите или може, в която искаш??
Виж целия пост
# 632
bugito може да смениш клиниката без значение ,че си подала от друга клиника.
Виж целия пост
# 633
sofiaaa, мерси много Hug
Виж целия пост
# 634
 bugi, подкрепям с две ръце  Peace Peace Peace
поговорете първо и виж какво ще каже док, но ако имаш усещане, че това не е твоя доктор можеш да го смениш. избираш други клиники, отиваш и преценяваш, ако и там не ти хареса въпроса става сложен, ако някой ти допадне и хареса - опитваш. 50 процента от успеха е спокойствието и вярата ти в лекаря.
Marzelivka, честита точица  Hug, ах, че е хубаво  newsm53. Дай боже всички да минем от там и да стигнем до успешния финал  Praynig Praynig Praynig.
kriki, още малко, още малко. Стискам палци за добра реколта  Praynig Praynig Praynig
Incredible, успех  Hug

Чакаме още хубави новини. Някой няма ли да прави тест скоро  newsm78?

Момичета, нашето ЧХГ порастнало както си трябва през събота и неделя и сега никакви тестове до другата сряда  newsm68  newsm44. Ще се опитам да си поживея малко без изнервящите тестове, пък и да поработя повече, че нещо шефа ме дебне тези дни.

Много прегръдки на всички и само хубави новини  Hug Hug Hug



Виж целия пост
# 635
Момичета, вчера бях на работа след 1 месец отпуск и ужасно се уморих, не можах да се адаптирам цял ден. Легнах си в 21 ч. и ето ме ококрена сега в 2 ч. Последните дни се засичам онлайн по това време с Darlena  Hug както виждам. Ядох КФС снощи и сега имам и за капак и дивни киселини.  Sick А сутринта съм решила пак да пусна кръвен и ако нараства ЧХГ  както трябва да се кротна до 14.12. Ама то луд умора няма нещо  smile3521 ....
Incredible, успех и от мен !!!
Marzelivka честита точица и много спокойствие до финала! Hug
Виж целия пост
# 636
Хайде и аз да се "престрашя" да се запиша в темата. На 21 ноември трансфер на два размразени ембриона. На 1 декември ЧХГ 14.6, на 5 декември ЧХГ на 81.5... Преглед и контрола на хормона след десет дни на 15 декември. Още съм по-скоро уплашена отколкото щастлива. Надявам се сладоледчето да продължи да се развива  Praynig Praynig Praynig
Къртиче, аз ти писах моето мнение - продължи лекарствата и направи нов тест в същата лаборатория.
Късмет на всички чакащи!  Hug Hug Hug
На вече успелите много положителни мисли и спокойна бременност до термин!
Виж целия пост
# 637
Darlena , Undisclosed Desires браво за добрите резултати, спокойствие и щастлив финал  Hug
Радост_НМ честито и на теб!
bugito  Cry Hug не губи надежда, успокой се и всичко ще се нареди  Hug


И аз си пожелавам спокойствие  Laughing защото истината е че откакто видях заветните 2 чертички страховете ми нарастната стократно  Rolling Eyes
Постоянно се притеснявам, правя тестове, вглеждам се и имам хиляди страхове  #Crazy на моменти имам чуството че ще се побъркам, а знам че трябва да мисля позитивно и да съм спокойна най-вече заради бебчо.....
Виж целия пост
# 638
Момичета дайте съвет  Praynig
Трябваше в петък 09.12 да съм на преглед за точица, но се оказа че док го няма  Rolling Eyes Ще пеглежда само утре и после чак в понеделник  #Crazy
Утре се пада 19ти ден след трансфер, дали е прекалено рано или би могло да се види нещо  newsm78
Виж целия пост
# 639
scruffles, никак не е рано. Мен ме гледаха за точица на 20-ти ден и се видя много ясно, даже и жълтъчето вътре в сакчето. Разбирам те напълно за притесненията. Аз съм същата. Продължавам да се притеснявам за липсата на симптоми пък сега. Реших да изчакам до понеделник, когато ми е прегледа за сърчице, но не съм спала нормално от 3 нощи. По цяла нощ се въртя и си мисля гадории.

Стискам палци на чакащите момичета. Хайде всички да се похвалите с точици скоро!

Честит празник на именичките!
  bouquet

Виж целия пост
# 640
pycalina благодаря ти  Hug
дано и при теб всичко е наред  Praynig

И аз съм абсолютна паника....  Sick ама ние сме си обременени и сбъркани по принцип и само ние можем да разберем какво ни е....всички ми казват че прекалявам, че бързам и какво ли още не, но който не е минал по нашия път и не е пролял безбройните сълзи на отчаянието не би могъл да разбере какво е...

моля се за щастлив финал на всички ни  Hug  Praynig
Виж целия пост
# 641
Честито на Радост - сладоледената мама!

И аз си пожелавам спокойствие  Laughing защото истината е че откакто видях заветните 2 чертички страховете ми нарастната стократно  Rolling Eyes
Постоянно се притеснявам, правя тестове, вглеждам се и имам хиляди страхове  #Crazy на моменти имам чуството че ще се побъркам, а знам че трябва да мисля позитивно и да съм спокойна най-вече заради бебчо.....

Това все едно аз съм го писала... Да не ви казвам и как през минута тичам в тоалетнаата да се проверявам. А и утрогестана не ми помага да ми е по леко...
Спокойствие нямам, опитвам се но изобщо не ми се отдава. Кратък миг на блаженство след прегледа имах и половин час по-късно вече започнах да се шашкам за следващият преглед, който е след 10 дни.
Виж целия пост
# 642
Барво Дарлена, почивай сега и се пази. Много ти се радвам, дано да взема пример от теб. Undisclosed Desires браво за добрите резултати все така да върви всичко Радост_НМ честито и на теб миличка. На успелите момичета успех и безпроблемна а на останалите скоро да видат и те 2 чертички. и честит Никулден  Grinning,

аз да се отчета, засега всичко върви по план. естрадиола вече е 1885,  6-те фоликула са между 17,3мм, 17,5мм 18,8мм. има още няколко които ги следват но са към 14-15мм. лигавицата е към 10мм. довечера слагам Овитрел в 19.30часа и в четвъртък сутрин в 7.30 часа е пункцията. стискайте палци момичета за добра реколта и да се оплодят добре.
Виж целия пост
# 643
Радост_НМ честито
Виж целия пост
# 644
Крики стискам палчета мила, всичко да мине добре и да се оплодят всички  Hug Hug Praynig Praynig Praynig
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия