Marks&Spencer- 4!

  • 56 495
  • 767
# 765
Аз пера на 40 градуса детското, но на специална програма "Бебе", която е с накисване. Нито една щампа или лепенка на М&С или Джордж не ми се е повредила на детското бельо. Гащите овехтяха, но щампите не мърдат. Евала им казвам. Взех от Карфур едни на Дисни, ами след няколко пранета им се изпокъсаха картинките и децата не искат да ги носят така.  Rolling Eyes

Взимала съм такъв тип гащички-шорти от М&С, децата не ги харесват - влизат в дупето и не са им удобни. Виж класическите се носят без протести. Удобни са им.  Grinning
Виж целия пост
# 766
Моята поръчка от МС закъснява, пратиха ми мейл, че ще има забавяне. Това ми беше първата поръчка от новия сайт, нещо явно още не са се оправили организационно. Не бързам де - дрешките са за по-топло време, а то нещо не идва. Като компенсация ми писаха, че ще ми възстановят таксата за доставка до английския адрес, така че съм съгласна със сделката  Laughing
Виж целия пост
# 767
Заповядайте в НОВАТА ТЕМА
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия