Под елхата Юлчето подскача и играчките закача

  • 34 363
  • 727
# 15
за елхата, ние тази година сме решили да минем без елха  Cry Cry Cry; с Митко решихме, че няма смисъл месец и половина да правим опити да я опазим от Тодор; така че ще украсим къщата, ще сложим светещи лампички, гирлянди и топки нависоко, но елха - не; надявам се следващата Коледа Тодор да е по-акълен от сегашното си безакълие  Grinning

за миенето на зъбки, и ние се опитваме да правим това; в началото даваше без проблем, даже очевидно му беше приятно; от две седмици, обаче, само като види четката, стиска уста, дърпа главичка в обратната посока и категорично не дава; вероятно му растат зъби и му е неприятно  newsm78 а не би ли трябвало да е обратно....

за тв-то, ние пък сме тв-пристрастени; у нас тв-то си работи перманентно, независимо дали на публицистика, филм, музикален канал или discovery - всичко ни е интересно; всъщност Тодор ще има проблем да се дореди до детско  Joy иначе в спалнята нямаме телевизор, аз съм категорично против телевизор в спалнята; но сигурно ще трябва да се предам по някое време за телевизор в неговата стая; ще видим
Виж целия пост
# 16
  bouquet
Виж целия пост
# 17
 Party
Виж целия пост
# 18
 Flutter  Дони гледа телевизия само когато дават рекламата на барни Laughingнищо друго не и хваща окото.
Ние днес бяхме на басейн,мина сууупер,много съм доволна,имаше малко рев в началото беше и малко хладничко по едно време,но свикна и и хареса Simple Smile
Виж целия пост
# 19
о, ние елха ще имаме, но малка и високо  Blush Heart Eyes
Виж целия пост
# 20
ами, нашата елха е 180 см; решихме да не купуваме малка елха само за тази година
Виж целия пост
# 21
момичета,кой ще ми даде линк към темата за бебешкото готвене,че пак я изпуснах някъде?

телевизия и Алето гледа повее за вкуса ми,но поради същите причини изтъкнати от вас.

елха реших да правя,но с много малко украса по нея,за да я поправям лесно след набезите Mr. Green
Виж целия пост
# 22
Aaaaa Верче,ти що си мислиш,че на 2,5 год положението с елхата ще е по- различно Laughing
Тогава започват истинските бели,дето се правят не от интерес,ами от чиста гяволия. Twisted Evil

Ние ще имаме елха,малка и на високо. Peace
Виж целия пост
# 23
Запис!

Алена   bouquet
Виж целия пост
# 24
Alena    bouquet, прекрасна както винаги!

Не бих се лишила от елха, дори вече нямам търпение да украся, но ще изчакам до началото на декември Embarassed
Виж целия пост
# 25
Ние днес бяхме на басейн,мина сууупер,много съм доволна,имаше малко рев в началото беше и малко хладничко по едно време,но свикна и и хареса Simple Smile

Къде бяхте на басейн?
Виж целия пост
# 26
Елхата е застрашена от набези дори от 3-4 годишни. Моята щерка миналата Коледа беше на 3г5м и успя да счупи и развали туй-онуй по елхата.  ooooh!
 За детската стая съм купила малка елха с дървени играчки, която качвам на скрина. В хола е по-голяма и има стъклени играчки, та ще мисля къде ще я качвам тази година.
Виж целия пост
# 27
ох, мацки, направо ми объркахте плановете; ние смятахме, че само тази година ще трябва да се лишим от елха; може би ще купя една мъничка, да я сложа на високо, колкото да имаме все пак нещо
Виж целия пост
# 28
На мен половината ми коледно настроение идва от елхата. Нашата е около 1.50 висока, ще я сложа на някоя масичка. Най-вероятно ще потърся и по-подходящи играчки, мисля, че бях виждала миналата година топки от стиропор, на външен вид досущ като стъклени. Simple Smile
Така като гледам, ако трябва заради лапетата да се лиша от елха, то такава ще видя след 5-6 години минимум. Grinning А пък ако дотогава сме планирали и направили третото, отиде 10 годинки с половин Коледа. Grinning  Laughing
Виж целия пост
# 29
Диване, на теб някой ще ти помага ли, когато се появи второто?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия