
Ама аз с тоя болен мозък. Верна е приказката "Опазил те Господ, от онова, къде го мисли майка ти"
Едни приятели пекът и пакетират ядки и ми споделиха, че не трябва да се притеснявам от болки в корема след ядене на фъстъци, защото това, което е по магазините са някакви китайски, които не влияят така както нашите си домашни (не надуват корема).
но пък пее "мила моя мамо " с МА-МА-МО
).
).

Вече не мисля че производителите са виновни - май моят синковец е по-шавлив и троши наред 


)
)
Интересът опира до там да дойде, да помилва Яна по главата и да ѝ каже "Бебе, ООооООоООоо"
Пръснах се от смях, като ми разправяха.

Пръснах се от смях, като ми разправяха.
, на специалист ли води Ал или ти се справи и как? 
Препоръчани теми