или ще предложи на някоя мацка в яслата
))
Не ми звучи добре за семейната идилия
Ама това е много относително все пак
Иначе Алекси беше с баба си и дядо си, а ние вкъщи с приятели и цяла вечер се превивахме от смях. Щом издържахме до 4:30ч... 

Продължаваш ми празника! 


На мен пък се падна нова кола(вече съм си избрала), нова любов и бебе

), а вчера пробиха и горните два.
. нека 2012 донесе на вси4ки здраве,щастие и сбъднати ме4ти. Ние нова година я проспахме,аз се събудих в 12 без 15 да се гушнем с милото и пак заспах, а Лори не се събуди от гърмежите.
, за пръв път си проспивам посрещането на новата година, оба4е много ми се спи, какво да направя
. Ние по празниците бяхме леко болни-зъб4е ни изби по коледа, нервни4и,тръшка се и аз се за4удих защо ли,а тя просто си имитира Маша, която капризни4и, изкарахме и розеола и добре ,4е има интернет да си и поставя диагнозата, щото педито по телефона реши,4е е алергия-не 4е има от какво и предписа някакви капки , на листовката на които пише, 4е не се дават на бебета до 2 годинки
,както и да е , скоро тръгваме на класи4ески хомеопат и няма ве4е да се притеснявам. Хаиде ,излизам,4е сефтосваме детската кухня и трябва да бягам, не ни хареса в4ера, плюхме, дано днес и е по-вкусно
Препоръчани теми