Къде в Пловдив??? - 27

  • 75 528
  • 744
# 450
Къде има Инвестбанк? В сайта е посочен панаира, но няма там. Някой знае ли със сигурност работещ клон, за да не се разкарвам с малкия напразно? Някъде из центъра?
100% работещ клон на инвестбанк има в сградата на НАП в кичука  Peace
също съм мяркала в пресечката покрай ДСК- въртящите врати (скайлер се казва май), ама не знам дали функционира, но определено има табела
Виж целия пост
# 451
В Рилон центъра на Сточна гара - също работи. В Капана има малък офис, но няма начин да обясня къде точно се пада.
Виж целия пост
# 452
Здравейте,налага ми се по-специфичен ремонт на ботуш-да се разшири,понеже не се закопчава догоре,знаете ли някой наистина добър обущар,който да извършва подобна услуга?Досега ''майстори'' направиха 2 безуспешни опита,резултатът newsm11Много ще съм благодарна за координати!
Виж целия пост
# 453
Благодаря за отговорите.
Виж целия пост
# 454
Къде има Инвестбанк? В сайта е посочен панаира, но няма там. Някой знае ли със сигурност работещ клон, за да не се разкарвам с малкия напразно? Някъде из центъра?
100% работещ клон на инвестбанк има в сградата на НАП в кичука  Peace
също съм мяркала в пресечката покрай ДСК- въртящите врати (скайлер се казва май), ама не знам дали функционира, но определено има табела
На ДСК не работи - дава се под наем  Peace

И да питам - Брабантия къде се преместиха ...
Виж целия пост
# 455


И да питам - Брабантия къде се преместиха ...

В Гамаелит в Мол Галерия.
Виж целия пост
# 456
Здравейте,налага ми се по-специфичен ремонт на ботуш-да се разшири,понеже не се закопчава догоре,знаете ли някой наистина добър обущар,който да извършва подобна услуга?Досега ''майстори'' направиха 2 безуспешни опита,резултатът newsm11Много ще съм благодарна за координати!

Разширяване на обувки правят в малко ателие на спирката срещу пощата. Работят и в събота до 14 ч.
Виж целия пост
# 457
Благодаря много!!!!!
Виж целия пост
# 458
Здравейте,търся си официална рокля,бихте ли ми дали съвет къде да търся,че ми е малко трудно излизането  bouquet
Виж целия пост
# 459
Здравейте,търся си официална рокля,бихте ли ми дали съвет къде да търся,че ми е малко трудно излизането  bouquet

каква рокля си представяш и какъв ти е бюджета

рокли къси,трико,с разни леки украси-30-35 лв в илиенци
Виж целия пост
# 460
Момичета, препоръчайте ми хубав ресторант за празнуване на Рожден ден /юбилей/ с хубава музика и вкусна кухня /компанията е между 30г. и 40г./  Wink
Виж целия пост
# 461
Момичета, препоръчайте ми хубав ресторант за празнуване на Рожден ден /юбилей/ с хубава музика и вкусна кухня /компанията е между 30г. и 40г./  Wink
Ривиера.
Виж целия пост
# 462
Момичета, препоръчайте ми хубав ресторант за празнуване на Рожден ден /юбилей/ с хубава музика и вкусна кухня /компанията е между 30г. и 40г./  Wink

Препоръчвам и Рая.
Виж целия пост
# 463
Момичета, препоръчайте ми хубав ресторант за празнуване на Рожден ден /юбилей/ с хубава музика и вкусна кухня /компанията е между 30г. и 40г./  Wink
Шармант (бивш Белите брези)

Здравейте,търся си официална рокля,бихте ли ми дали съвет къде да търся,че ми е малко трудно излизането  bouquet
На ул. Иван Вазов, някъде срещу Лиляната се пада магазина, обаче забравих как се казва. След светофарите на народната библиотека, от дясна страна, ако вървиш от Гарата към Главната. В магазина се качва по 2-3 стъпала, отвън беше светложълта сграда, но вече може и да не е точно този цвят, че не съм стигала до там поне от година. Рокли, поли, панталони, ризи - голямо разнообразие.
 
А също Елизабет в МОЛа - много хубави модели и материи. Нормалните цени са около 100-ина лв. на ролкя, но все има някое намаление  Wink Лятото си купувах от там офоциална рокля, намалена беше към 50 лв.
Виж целия пост
# 464
Благодаря за отговорите,ще ги погледна Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия