Къде в Пловдив??? - 27

  • 75 530
  • 744
# 225
М-телски телефон ни е разкодирвал,един човек работещ с/у кино Фламинго-Васко.Срещу 30 лв.Намира се в блока,който е зад паркчето до Вижън.
Виж целия пост
# 226
Веси, честита придобивка! С удоволствие да пиеш хубаво кафенце. Coffee

п.с. изпросвам си едно кафенце в приятна компания  с теб и двете приятелки. Grinning
Виж целия пост
# 227
Баща ми съвсем наскоро си разкодира мтелски телефон някъде, ще го попитам къде, защото беше срещу някаква много ниска сума, а услугата си беше ок. Аз също му го взех телефона за 30 лв. май, но искаше да го ползва с друга карта. Та ще пиша допълнително къде е било разкодирането.
Виж целия пост
# 228
Ти ме уцели в сърцето - точно Саеко искам.  Hug
.....


Е, отидох с идеята да взема втора употреба .... тръгнах си с нова. И ми е кеф, и ми е леко гузно на фона на общофинансовата картина. Но си угодих жестоко, и то точно с това, което исках. Сега ще карам известно време на любов и кисели краставички, но ще пия топло ароматно кафе от прекрасна машина.

Честито, ТуиГ,
много кафенца в добра компания!!!  bouquet
От утре ще забравиш сигурно за киселите краставички, защото ще си на любов и  хубаво кафе! Peace

А случайно да видя този модел на "Саеко" дали го има?



или този:


Виж целия пост
# 229
Фото в Тракия за календари newsm78
Виж целия пост
# 230
Аз моля за помощ, че не ми е останало време да ходя по магазините, от къде да взема от коледните календари с шоколад вътре за всеки ден до коледата?  Hug
Виж целия пост
# 231
Метро - има щанд до зеленчуците коледен - има поне 4-5 вида календари - детски и класически
Виж целия пост
# 232
Метро - има щанд до зеленчуците коледен - има поне 4-5 вида календари - детски и класически


Мерси!  Simple Smile
Виж целия пост
# 233
Метро - има щанд до зеленчуците коледен - има поне 4-5 вида календари - детски и класически


Мерси!  Simple Smile
И в БИЛА на 2.90 лв.
Виж целия пост
# 234
Аз моля за помощ, че не ми е останало време да ходя по магазините, от къде да взема от коледните календари с шоколад вътре за всеки ден до коледата?  Hug
В Лидл за 1,80, Пикадили за 2,45. Не знам дали са за всеки ден до Коледа, но моя дребния изяжда всеки ден по цял Mr. GreenДокато не се отворят всичките прозорчета, спиране няма.
Виж целия пост
# 235
Цитат
Фото в Тракия за календари newsm78
Вътре в Аримага!
Виж целия пост
# 236
Здарвейте! Да ви питам къде мога да си намеря коледни формички за сладки? Ако някой е виждал някъде, ще се радвам да ми каже, за да не обикалям всеки магазин за 1 лв   bouquet .
Не знаех за тези календари с шоколадите- определено ще се възползвам  Peace
Виж целия пост
# 237
Колко броя шоколадчета са в календара? Само за месец декември ли са  Thinking Embarassed ?
Виж целия пост
# 238
Колко броя шокладчета са в календара? Само за месец декември ли са  Thinking Embarassed ?

Че кой друг месец се чака с такова нетърпение от ...... всички Wink Laughing
Виж целия пост
# 239
Ми не е само този със сигурност  Mr. Green .Идеята ми беше дали може да се подари за Коледа, е явно не може  Sunglasses
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия