Къде в Пловдив??? - 27

  • 75 530
  • 744
# 240
Ми не е само този със сигурност  Mr. Green .Идеята ми беше дали може да се подари за Коледа, е явно не може  Sunglasses

Не става според мен. Идеята е от декември да се изяжда по едно шоколадче, за да се броят дните до Коледа.
Виж целия пост
# 241
Момичета, знаете ли къде в Пловдив мога да купя надуваемо кресло футболна топка?
http://bg1.msrv.store.bg/prdimg/57106/kreslo-futbolna-topka-nadu … aema-igrachka.jpg
Благодаря предварително!
Виж целия пост
# 242
момичета търся апрески за момиче 34 номер, но по- къси и по-широки, в смисъл спокойно да влиза панталон и крачол на долнище
Обиколила съм Рънърс, Булдозер, Мат стар и нищо...дали може да има в Хипо ленд или Метро?
Виж целия пост
# 243
Имаше в Кауфланд. Днес ги гледах, намалени са даже в момента на 20лв...
Виж целия пост
# 244
Здарвейте! Да ви питам къде мога да си намеря коледни формички за сладки? Ако някой е виждал някъде, ще се радвам да ми каже, за да не обикалям всеки магазин за 1 лв   :bouquet

Видях в Лекси и в Пикадили днес.
Виж целия пост
# 245
Здарвейте! Да ви питам къде мога да си намеря коледни формички за сладки? Ако някой е виждал някъде, ще се радвам да ми каже, за да не обикалям всеки магазин за 1 лв   :bouquet

Видях в Лекси и в Пикадили днес.

В Лидъл има силиконови Peace
Виж целия пост
# 246
Pola777 , portokalche ,благодаря ви много   bouquet
Виж целия пост
# 247
Ми не е само този със сигурност  Mr. Green .Идеята ми беше дали може да се подари за Коледа, е явно не може  Sunglasses
24 са прозорчета та .
Виж целия пост
# 248
Търся детски плавници на фирмата Aqua Sphere. Някой дали е виждал?
Преди години съм купувала очила на тази марка от Аркадия, но не съм сигурна, дали все още съществува магазина.
Виж целия пост
# 249
момичета търся апрески за момиче 34 номер, но по- къси и по-широки, в смисъл спокойно да влиза панталон и крачол на долнище
Обиколила съм Рънърс, Булдозер, Мат стар и нищо...дали може да има в Хипо ленд или Метро?

Ние миналата седмица купихме на децата апрески от Хиполенд, имаха намаление 55% на някои модели обувки. Апреските на младежа бяха 13.99, имаше и модели по 25-26 лв. Той е 34 номер, цветовете от ниската цена бяха синьо с електриково зелено, тъмно синьо и оранжево и не помня повече.
Виж целия пост
# 250
Момичета, знаете ли къде в Пловдив мога да купя надуваемо кресло футболна топка?
http://bg1.msrv.store.bg/prdimg/57106/kreslo-futbolna-topka-nadu … aema-igrachka.jpg
Благодаря предварително!

комсед софия ако тук не намериш
Виж целия пост
# 251
Момичета, издирвам къде се продава SEVEN UP, стъклено шише, обещах днес да купя на малкия, а се оказа, че не е лесен за откриване ooooh!


надуваемо кресло футболна топка съм виждала в Хиполенд, но преди месеци Peace
Виж целия пост
# 252
МОмичета,къде мога да намеря щампи с актуални анимационни герои.
нещо такова
Благодаря  Hug  bouquet
Виж целия пост
# 253
Момичета, издирвам къде се продава SEVEN UP, стъклено шише, обещах днес да купя на малкия, а се оказа, че не е лесен за откриване ooooh!


надуваемо кресло футболна топка съм виждала в Хиполенд, но преди месеци Peace
Поради гениално управление на местно ниво пепси нямат предста вители за региона вече 5 години,а стъклото е амбалаж , така че наистина си се вкарала във филм с това желание
Виж целия пост
# 254
Момичета, издирвам къде се продава SEVEN UP, стъклено шише, обещах днес да купя на малкия, а се оказа, че не е лесен за откриване ooooh!


надуваемо кресло футболна топка съм виждала в Хиполенд, но преди месеци Peace


Ако не измислиш нищо друго , го заведи в някое Верди - там имат винаги Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия