С гирлянди и балони почват Януарските купони

  • 34 036
  • 745
# 510
Честит Рожден Ден на Марио!Здрав,весел и послушен и много да радва мама и тати!!!!
Виж целия пост
# 511

Жив и здрав да е малкия пъпешчо !!! Деска, кога минаха 3 години от прекрасния смс Laughing
А кви снимки съм ви приготвилаааааа, но толкова рано и мен ме е срам да ги пусна  Embarassed
Виж целия пост
# 512
Честит Рожден Ден на Марио!



 

И пак имам емоции с Алекс, но няма да ви занимавам предпразнично  Crossing Arms
Но, да се похваля- видях кандидат - снахата  ooooh! Ми тя с по- голя бюст от мен, задника и колкото моя, а мустаците и като на Милен.... Да  е жива и здрава на майка си и баща си. Дано другата да е по- добре.....






 hahaha Joy hahaha To бюстта най важен на тези години. Mr. Green

Дони я кажи от къде ти идват тези музи? Mr. Green

Микеле ми е взел комплект за  чистене с парцала с всичко. Laughing Дано да е шега, че ще върна Адидаските, още пазя касовата бележка. Mr. Green
Виж целия пост
# 513
Честит рожден ден на Марио. Да расте здраво, щастливо и все така чаровно и усмихнато детенце. Деси, весел празник на цялото семейство   bouquet

Благодаря за милите думи  Hug

Ралиии, аз чела, недочела не съм видяла хубавите новини във вашето семейство - браво, много се радвам за вас. нека за напред ви предстоят само такива положителни емоции  Hug

Мъже, леща, алкохол - новата триада на порочността  Joy Joy Joy, ох ще ме уморите бе мацки, каква е тая леща, айде мъжете с камбанки, без камбанки, с шапки, без - добре дошли, пиЙньето и там бива, ама тая леща  Joy Joy Joy, между другото любима на детето - всеки ден пита - има ли леща, има ли боб  Mr. Green

Таис, ти с много убава снаха си се сдобила, да ти е честита дет се вика  Grinning, айде дано другата е по-арна  Crazy. Много се смях на описанието ти, ама после знаеш ли, че се замислих какви зетьове/снахи ще ни се паднат  newsm78. Едно време като бях тийн нашите викаха - абе то че който и да е, все нещо кусур ще му намерим, ама гледай поне да е с по-къса от твоята коса и да няма много обеци  Mr. Green, по мое време актуални бяха метълистите  Laughing О времена, о нрави, сега пък моя приятелка с тийнейджърка казав - дано поне не е по-стар от нас с баща й  Mr. Green

Силви, мерси за милите думи, ама вчера ако беше видяла каква хармония цари в къщи, лелеееее. Днес, живот и здраве, ще пътуваме за Разлог, дано е разчистено и снега да е поутихнал. та оправям аз 4 сака и още 5-6-7 по-малки торби, аз прибирам, Ники след мен вади. Добре че Александрина беше заета с подаръчетата от дядо Коледа от детската, цяла вечер си оцветява детето, лепи си, реже, много се занимава сама. Уж взех малко багаж, ама съм сигурна, че слагайки го в колата, мъжът ми ще има да пуфти и мислено да нарежда  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Наде, много са сладки децата  Hug

За подаръците - децата са готови - пиано със столче за каката - ето това: http://www.bebence.com/images/16341.JPG?rand=416766146
а за бебо - едно плюшено тигърче, много сладко, не можах да му устоя, интерактивно куче с дистанционно и едно автомобилче. Лорини и Александрина от повече от месец повтаря, че дядо Коледа ще й донесе пиано, и за да няма изненади го взехме преди седмица. Дано и вашето мече го има.
Виж целия пост
# 514
Ели, смях се, но и баща ми му беше условието за зетя едно към едно hahahaА, и багажа никога не е достатъчен. И аз снощи започнах да стягам, а мъж ми ме предупреждава - внимавай, че ще пътуваме с твоята кола. Тя няма голям багажник  Rolling Eyes
Таис, чесън сложи ли? Дано снахата не е и последна Rolling Eyes
Нане, аз подаръците ги мисля отдалеч, но финансовата час ме възпира за понякога Sad
Рали, забравих да ти честитя - хайде дано другата коледа я празнуват като новодомци Hug
То докато напиша поста, обедно време стана  ooooh!
Айде един по-облеченичък
Виж целия пост
# 515
Честит Рожден Ден на Марио!!! Да е здрав, щастлив и палав!!! Деси, весел празник!

Активността се е засилила, гледам. Че се притесних Crossing Arms

Тайс, колко кандидат снахи ще ги смениш Wink Но Алекс добре си е приоритезирал женските достойнства. Мустака ще го махне, д-то малко на диета...ама ц... ако няма, много скъпо Laughing

Тази година нещо все ме влече на мен и децата да купувам подаръци. За всички взех, разбира се, но най ми е кеф за нас тричките за купувам. Вчера в мола, се обзаведох съвсем импулсивно с чанта. Гес Laughing Направо ме разбиха с тези разпродажби! Не устоях на една кукла Тинкърбел за Анджи и комплект бодита на Бела. И сега ме сърбят крачетата да хукна пак натам Whistling

Ели, много ми харесва пианото. Исках такова да вземем за Анджи, но много й станаха подаръците и се отказах. Да кажеш отзиви после Grinning
Виж целия пост
# 516
Весело посрещане на празниците Simple Smile Няма да имам нет ( а и малко да си почина Mr. Green ) Не плачете много за мен Simple Smile
Виж целия пост
# 517
Честит празник на Марио, а къде е майка му...одавна не е писала...много здраве и късмет му желая...

и само да се похваля, в сряда поръча на коко и на брат ми подаръците, като и за двата ми казаха най-вероятно след празниците...обаче на коко вече е опакован под елхата, нищо че той чак за НГ ще си е вкъщи, а на брат ми за да не плащам и доставка и за да стане по бързо, след малко ще ходя да го взимам...
Виж целия пост
# 518
Честит рожден ден на Пъпешчо и честит оразник на майка му! Simple Smile

Ралче, супер новина и дано новата година е по-успешна з авас  Hug

Таис, честита ти временна снаха  hahaha Важното е пищната гръд, другото са незначителни подробности  Laughing

Дони, да не отиваш при мъжете от фотосите  Mr. Green Този последния е твърде облечен  Mr. Green

Виктор получи вече един подарък от дядо Коледа - конструктор полицейски участък с кола, хеликоптер и затворник с килия.... Вчера ме разпитва защо затворникът бил лош и защо имал легло. После се вживя в ролята на раздаващ ред и почна да го бие по дупето, защото не слушал  Crazy

Мина и тяхното тържество в градината и за разлика от миналата година нямаше разревани. Всички деца и госпожите се справиха повече от чудесно. Пяха песнички, разиграваха разни приказки... Кеф беше да ги гледа човек  Grinning
Виж целия пост
# 519
Весели празници и от мен дами.  bouquet Много здраве, щастие и късмет ви желая (щях да пиша и през новата година, ама дотогава ще пишем Laughing).

п.с. Аз и тази година няма да готвя, пак съм на гости и всичко на готово, затова много обичам Коледа. Mr. Green Тези дни трябва само да ям и спя, готвене оставам на сестрите на Микеле. Mr. Green В неделя са ни те на гости, но Микеле ще прави барбекю и пак се спасявам. bowuu
Виж целия пост
# 520
Деска, да честитя и тук рожденния ден на Пъпешчо, да ти е жив и здрав, да има прекрасно детство, да расте усмихнат и да ви радва, и вие да сте живи и здрави да му се радвате и да се грижите за него  bouquet

Момичета, искрено ви благодаря за пожеланията! Не знаете какво значи за мен това, което се случи...за тази сделка стоят страшно много мечти, надежди, чакане, многоооо години...но ето, че е факт и сега наистина мога да мечтая за жилище, аз, обикновеното момиче, което винаги е било със скомни възможности и винаги съм се съобразявала за финансовите средства, сега имам възможността да мисля какви мебели и какъв изглед би имал жилището на моето семейство Crazy.. Не мога да опиша колко съм щастлива, а най се радвам, че най накрая видях мъжа ми усмихнат и с радост в очите, това не се беше случвало в последите два месеца Heart Eyes Сега дано само с началото на другата година и работа да си намери и да сме живи и здрави Praynig, да си гледаме детето и да му осигурим това, от което има нужда. Между другото, искрено се радвам, че сега това с жилището се случва, а ЙоЙо вече я има и ще бъде част от всичко това, защото тогава се чудехме дали да вземем решението за дете, въпреки, че живеем със свекърите и не се знае какво ще се случи с тази сделка или да изчакаме развитието на нещата и тогава...и ако беше станало така, сега нея нямаше да я има...а ето,ч е нещата ще се наредят, пък аз имам и най голямото съкровище в този живот- нея Heart Eyes
Относно подаръците- на нея й купихме кухня, аз май бях споменавала, че искам това да й е подаръка, ама не тази, която показах в нета, че беше изчерпана, а взехме от Джъмбото- пак не изглежда лоша. От свекито ще е подаръка ватиран панталон, че има нужда, а за Нова година от нас мисля маратонки и някаква образователна книжка и от едни наши приятели, с които ще празнуваме заедно- комплект за готвене, да има какво да ползва за кухнята Mr. Green.
Искам също да ви кажа, че много ви се радвам как разказвате за тържествата на дечицата ви в градината, сигурна съм, че за тях е една много голяма радост, за съжаление ЙоЙо няма как да я изпита Confused Дано догодина да я приемат и нея на градина вече.
И да попитам още нещо- забелязвам напоследък, че като откажа нещо на ЙоЙо и изпада в истерия- започва да ударя, да крещи, да се тръшка...преди не е правила така, какво е тованещо, не зная...вашите правят ли така, дали е просто някакъв етап от възрастта или се опитва да налага характер Rolling Eyes
И накрая да ви пожелая и аз от сърце прекрасни празници на всички и една по прекранса 2012 година! Hug
Виж целия пост
# 521
Благодаря ви момичета за хубавите картички и пожелания Hug Hug Hug
Набързо една почерпка,после ще ви чета и пиша!
Виж целия пост
# 522
Честит рожден ден на Марио и тук! Да им е жив и здрав!
Ралче, толкова вълнуващо си го написала, толкова много се радвам за вас и за сбъдването на една мечта!пожелавам ви да си купите най-хубавото жилище, но каквото и да изберете все ще е най-хубаво защото си е ваше:)
Мони, много забавна случка с ровенето в боклука, но едва ли ти е било много забавно:)))
Дони, весели празници! Да си починеш и разпуснеш!
Таис, айде, ще ви видя ли утре на коледното парти? Много готино чувство за хумор имаш, кефиш ме  Grinning
Относно градината и коледното тържество- нямам думи (както казва Андрей)! Нито украсата им украса, нито тържеството-тържество, само да искат могат. То трябва и желание да имаш и по-малко мързел... Ето на Ели в Свищов- еми разкошна украса, а за еленчето- прекрасна е тази Александринка, голяма красавица!Накри- звездичката е страхотна! много вълнуващо тържество и мъниците доволни, изпълнителни...Simple Smile)
Ето гледам снимки и на Тобито- с коронки на зайчета, толкова радост носят на децата, толкова празнично...много хубави снимки на Ивко с големия подарък:))
Нашите- нищо. Един театър и после лелите им раздали подаръците. Иначе за да ми се подмаже, за всичките почерпки, които поиска госпожата ми каза на уше тайно да внеса фотоапарат и тя да снима детето. Щото не пускали фотографи, моля ви се, сакън да не се счупят ако снимат децата с дядо Коледа...и накрая си вземам фотоапарата и гледам 1 снимка на Андрей на стола и гледа уплашен все едно призрак е видял  Shocked голямо тържество е било щом няма какво да се снима толкова....
Виж целия пост
# 523

Добър вечер момичета!
babyblue -снимки има защото и майка ми е с Ико,да ти кажа не качих повече  снимки ,защото картинката е жалка-всичко е обелено ,олющено,напукано - е навсякъде е трудно ,но все ще се намерят 100 лв за боя Naughty.А коронките със зайците ме разбиха -подхождат повече на тържество за Великден .,но както и да е.
Ели, това за дългокосият зет ме разби -аз все с гаджета с дълги коси,явно сега като се замислих подсъзнателно съм ги избирала -не те мен Mr. Green
Всички подаръци са готови,чакаме и тати да се прибере тази нощ,но на 25 отново си заминава ooooh!
Еххх ,получих картичка по пощата - не ми се е случвало и аз не знам от кога newsm78
Най-много ме зарадва подателя-открил е адреса ми по неведоми пътища.... HugКолко малко трябва на човек Blush
При мен нещата се случват от само себе си,нали съм Над ,както знаете -спрях да си давам зор и за сега всичко се нарежда.
Бъдете щастливи ! И Наздраве все пак Mr. Green
Виж целия пост
# 524
Много сте ми забавни всички! Обичам ви Hug Hug Hug
Лорини, благодаря ти за предложението, да те са 2 сервиза на Мулинекс-в Лозенец и този, за който ти казваш- в Люлин, не знаех, че струва толкова, мерси за инфото, утре ще им звънна Hug
Ралче, страшно ти се радвам с каква страст говориш за бъдещото ви жилище. Сигурна съм, че ще стане прекрасно Peace
Кокос, и ние сме по просото и на мен все ми се смеят, че било за кокошките Joy
Аз обичам всички празници, малко се дразня на тълпите, но пък харесвам настроението и еуфорията.
Много Коледно настроение и прекрасни емоции с любимите хора Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия