

Ми тя с по- голя бюст от мен, задника и колкото моя, а мустаците и като на Милен.... Да е жива и здрава на майка си и баща си. Дано другата да е по- добре.....
To бюстта най важен на тези години. 


, ох ще ме уморите бе мацки, каква е тая леща, айде мъжете с камбанки, без камбанки, с шапки, без - добре дошли, пиЙньето и там бива, ама тая леща
, между другото любима на детето - всеки ден пита - има ли леща, има ли боб
, айде дано другата е по-арна
. Много се смях на описанието ти, ама после знаеш ли, че се замислих какви зетьове/снахи ще ни се паднат
. Едно време като бях тийн нашите викаха - абе то че който и да е, все нещо кусур ще му намерим, ама гледай поне да е с по-къса от твоята коса и да няма много обеци 
А, и багажа никога не е достатъчен. И аз снощи започнах да стягам, а мъж ми ме предупреждава - внимавай, че ще пътуваме с твоята кола. Тя няма голям багажник 



Но Алекс добре си е приоритезирал женските достойнства. Мустака ще го махне, д-то малко на диета...ама ц... ако няма, много скъпо 
Няма да имам нет ( а и малко да си почина


Важното е пищната гръд, другото са незначителни подробности
Много здраве, щастие и късмет ви желая (щях да пиша и през новата година, ама дотогава ще пишем


.. Не мога да опиша колко съм щастлива, а най се радвам, че най накрая видях мъжа ми усмихнат и с радост в очите, това не се беше случвало в последите два месеца
Сега дано само с началото на другата година и работа да си намери и да сме живи и здрави
, да си гледаме детето и да му осигурим това, от което има нужда. Между другото, искрено се радвам, че сега това с жилището се случва, а ЙоЙо вече я има и ще бъде част от всичко това, защото тогава се чудехме дали да вземем решението за дете, въпреки, че живеем със свекърите и не се знае какво ще се случи с тази сделка или да изчакаме развитието на нещата и тогава...и ако беше станало така, сега нея нямаше да я има...а ето,ч е нещата ще се наредят, пък аз имам и най голямото съкровище в този живот- нея 


)
.А коронките със зайците ме разбиха -подхождат повече на тържество за Великден .,но както и да е.

Колко малко трябва на човек 




Препоръчани теми