.
И аз като повечето имам проблем и съответно питане
Мц беше на 17.05.13 и трябвяше да ми дойде на 13.06 но ми закъсня 1сед и си направих тест :EFP .На следващеят ден бях на преглед но нищо не се видя а тогава съм била в 5г.с и ме извика следващата седмица.Когато отидах се видя сака който беше мн малък но не ми каза колко е голям.Вчера когато оходих пак ми каза че не се чуват тонови с вагинален а според тяхните изчисления съм в 7г.с и 5 дни и че ставало въпрос " май" за кухо яйце но аз си мисля че не съм забременяля според тяхните изчисления.Та питането ми и е изпадал ли е някой в подобна ситуация със положителен резултат накрая.То надеждата умира последна за това съм оптимистична
И аз като повечето имам проблем и съответно питане
Мц беше на 17.05.13 и трябвяше да ми дойде на 13.06 но ми закъсня 1сед и си направих тест :EFP .На следващеят ден бях на преглед но нищо не се видя а тогава съм била в 5г.с и ме извика следващата седмица.Когато отидах се видя сака който беше мн малък но не ми каза колко е голям.Вчера когато оходих пак ми каза че не се чуват тонови с вагинален а според тяхните изчисления съм в 7г.с и 5 дни и че ставало въпрос " май" за кухо яйце но аз си мисля че не съм забременяля според тяхните изчисления.Та питането ми и е изпадал ли е някой в подобна ситуация със положителен резултат накрая.То надеждата умира последна за това съм оптимистична 
Препоръчани теми