Висок пролактин и аденом на хипофизата - 5

  • 107 594
  • 829
# 825
Няма ли кой да пусне нова тема и да пишем Whistling
аз вече пия 3 седм достинекс- за сега нямам някакви кой знае какви странични ефекти/ единствено ми изтръпва единия крак в деня на приема, но не съм сигурна че е от достинекса/. М. септември трябва да си пусна контрола на пролактина.
Виж целия пост
# 826
Нова тема има отдавна №6 е.
Виж целия пост
# 827
Томелисе, по колко достинекс пиеш ? Аз по половин таблетка на седмица.
И новите изследвания ще ги правя август.
Дайте линк към новата тема , че и аз не я намирам.МЕРСИ  Hug
Виж целия пост
# 828
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=736804.0;topicrefid=4
Виж целия пост
# 829
Направих си хормонални изследвания и нивото на пролактин ми е 891 при реф стойности 102-496.Малко ме е страх, имайки че това може да се дължи на тумор на хипофизата.
Възможно ли е да се е покачил от стреса?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия