Февруарско бебче рита, шава и лудува, кара мама да будува! - Тема 14

  • 29 533
  • 741
# 690
Бързо оздравяване и от мене!  Hug

Аз да споделя, че вчера ходих до софийското Джъмбо на бул. България (каката е на РД днес и имах поръчка за кукла Рапунцел-подарък  Crazy ) и беше лудница  #Crazy . Ако не е наложително, не ходете събота и неделя.  Peace
Виж целия пост
# 691
Благодаря милички..Рядко боледувам,но като ме тръшне е доста качествено.
Сия,миналата събота и аз ходих до Джъмбо,и горещо съжалих..То такъв наплив и навалица,че чак да му се приреве на човек..Бутат те от всякъде,мачкат те..грозна картинка
Виж целия пост
# 692
зо_ко, пробвай с джинджира алба. Бебешко е и при нас досега работи безотказно.
арадия, мен само тантум верде за пръскане ме оправя. До преди да го открия карах чести ангини.
Виж целия пост
# 693
здравейте, видях в предната тема, че сте писали за поръчки от http://www.maxstil.biz/
Само искам да ви кажа, че има промоционална оферта за бъдещи и настоящи майчета Simple Smile
Поръчка от http://www.amazon.co.uk или http://www.ebay.co.uk/ на бебешки колички, шезлонги, кошари и столчета за кола без комисионна.
Виж целия пост
# 694
Добър ден тумбачета   bouquet
zo_ko пробвай със смрадлика , все ще облекчи този обрив ! Предполагам че няма проблем да се използва за бременни  Thinking
Арадия  скорошно оздравяванее  Hug
 Мами много съм щастлива вчера взехме комплект за изписване на малчо   който беше на далавера- 40 лв и включва порт бебе ( дебело) , боди , шапчица , гащеризонче  и ританки . Най- съм доволна от факта че е дебело всичко , защото търсех или с порт бебе да е или с дебело одеалце . Купих си и нощница за болницата  голямаааа  за всеки случай XL  Embarassed  че да има място за тумбака .. иначе ми е голяма де ... ама знам ли какво ще стане . Общо взето сме взели почти всичко , остана ни количка , легло , ваничка със стойка и  обиколкици . Мислим тези неща   началото на януари да ги докупим и сме в  бойна готовност  yesyes за малкото човече ако ни изненада малко по-рано .
Виж целия пост
# 695
Да се похваля и аз- вчера направих първите покупки за бебка- няколко дрешки, че ми стана мъчно като чета - някои мами са готови вече, пък аз съм толкова вятърничава. Показвам ги снощи на татенцето-той се страхува да ги пипне,много мънички били и след малко се изцепва:"хубавички са, но защо купуваш за момиче,сигурна ли си?ще видиш като се покаже някоя пишка,ха-ха."  #2gunfire
А ако ви кажа какво направиха батковците ще ме изкритикувате яко - облякоха една от рокличките на кученцето (чихуа-хуа).  Cry
Луди са тия мойте!!!
Виж целия пост
# 696
Здравейте и от мен,

аз също съм болна вече над 1 седмица и даже си изгубих гласа, сега вече лека , полека започнах да говоря...но този запушен нос ме подлудява. Изписаха ми виброцил капки и алергодил, за температурата ефералган, а  за гърлото тантум верде вода за уста...а аз вчера си купих и сироп за кашлица- стодал... Ако знаете някакви бабини рецепти за синузит и запушен нос ще съм мн благодарна ако споделите.
Виж целия пост
# 697
Здравейте и от мен !
Бързо оздравяване на болните.Аз също съм малко настинала, но дано се оправя вече .
Виж целия пост
# 698
Пепи има ли някакви изисквания за бебешките дрешки в Аг-Варна? Например: камизолка, а не боди....и т.н. и от кое по колко трябва да се носи? Или поне какво мислиш ти да занесеш?
Виж целия пост
# 699
Здравейте мамчета Hug

Скорошно оздравяване на болните Peace
Ние днес отразихме едно кино с детето "Тайните служби на дядо Коледа". Едвам изтърпях да свърши тоя филм...но детето беше многоооо доволно. А и малчо в корема ми се забавлява определено Joy
mama to6ka едва ли има някакво изискване с какво ще си облечеш детето. Ама Пепи ще каже по-сигурно.
Отивам да сготвя нещо набързо за вечеря и да си почина малко Grinning
Виж целия пост
# 700
Ние днес отразихме едно кино с детето "Тайните служби на дядо Коледа". Едвам изтърпях да свърши тоя филм...но детето беше многоооо доволно. А и малчо в корема ми се забавлява определено Joy
много тъп филм, гледахме го в четвъртък, 34 лева на вятъра  Rolling Eyes дори и детето нямаше търпение да свърши Rolling Eyes

бързо оздравяване и от мен  Hug
Виж целия пост
# 701
Tanita13 какъв модел е количката ? Голяма далавера е това Simple Smile
Виж целия пост
# 702
Количката е Chipolino Mandy http://www.dundio.com/Bebeshki-kolichki/Chipolino/Bliznatsi/Chip … di-Oranzheva.html. Моделът е от 2010 година и сигурно затова е толкова евтина. Но е много готина. Гумите на снимките изглеждам малки, но въобще не са. Ние много държахме да има големи гуми.

Днес от Вис Виталис в Пловдив купихме и ританки, блузки, още бодита с дълъг ръкав и шапчици. Сега спалнята ни вече е тотално задръстена от торби, кошници за кола, количка, корито, торби с дрешки, одеалца, юрганчета....Абе, чудо е! Mr. Green
Виж целия пост
# 703
mama to6ka ,изисквания за дрехи в АГ-то няма.Който каквото иска ще си занесе.
майка ми каза,че който има претенции,може да си донесе и козметика за бебо,одеялца,памперси,мокри кърпи и каквото иска.
За майката,може и чаршафи,който е гнуслив,някои си носили и възглавници.Идвали с огромни куфари с колелца
-Нощници/пижами-нямало значение
бельо също,на когото каквото му е удобно
грейка
чорапи
чехли
сапун
т.х
шампоан
хавлия
превръзки
чаша
прибори за хранене
гребен
и още много други неща......
Майка ми се изрази така-"Свободия от всякъде"
Виж целия пост
# 704
Да се похваля и аз- вчера направих първите покупки за бебка- няколко дрешки, че ми стана мъчно като чета - някои мами са готови вече, пък аз съм толкова вятърничава. Показвам ги снощи на татенцето-той се страхува да ги пипне,много мънички били и след малко се изцепва:"хубавички са, но защо купуваш за момиче,сигурна ли си?ще видиш като се покаже някоя пишка,ха-ха."  #2gunfire
А ако ви кажа какво направиха батковците ще ме изкритикувате яко - облякоха една от рокличките на кученцето (чихуа-хуа).  Cry
Луди са тия мойте!!!


Тъкмо, като е момче, ще има кой да носи роклите!  Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия